Skocz do zawartości


Zdjęcie

rękojeści


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_lotar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kielce/oleszno

Napisano Ponad rok temu

rękojeści
EE witam NO to tak jestem młody i nie doświadczony ( co do nożorubstwa )chodzi Głównie o założenie rękojeści Do tej pory rękojeści na noże zakładałem tak jak na miecze (tak jak rękojeści w katanach) no i zrobiłem sobie cuś takiego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I załorzyłem rękojeść
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A potem połamałem

Jak to się robi ponoć nitam ale jakimiś specjalnymi te co ja mam to z jednej strony wygląd ujdzie a z drugie :blus:
AAAA i jak zrobić lustrzany połysk??:

Tylko nie piszczie ze hujowe zdięcia BO SA HUJOWE!!!!!!!!!

a i gdzies napisałem ze dam zdiecia mieczyka co zrobiłem ale to lipa :(
wyszedł do dupy UCZE SIE NA NIM GRADEROWĆ :) I mi nie wychodzi :(
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_-simon-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: rękojeści

Jak to się robi ponoć nitam ale jakimiś specjalnymi te co ja mam to z jednej strony wygląd ujdzie a z drugie


wiercisz dziurki w rekojesci i wokladzinach(przed hartowaniem)- to wiesz ze musza byc w tym samym miejscu. za nity moze posluzyc ci zwykly pret mosiezny(albo zaopatrzyc sie mozesz u Jumbo w piny mozaikowe) nastepnie (po hartowaniu ofkors)wklejaszokladziny i piny na epoxydowa zywice dwuskladnikowa i wykanczasz rej=kojesc, wyrownojesz piny itp. a na koncu impregnujesz.

AAAA i jak zrobić lustrzany połysk?


bierzesz papierki np od 350 do 1200 i jedziesz. potem polerujesz przy pomocy filcu i pasty polerskiej(dostepne w kastoramie, obi i tak dalej i tak dalej)na szlifierce. papierem nie szlifuj kółkami tylko na deseczke sobie jakas naaciagnij i raz w ta a jak rysy znikna to mniejszy papierek i w poprzek. i tak w kolko macieju.

Tylko nie piszczie ze hujowe zdięcia BO SA HUJOWE!!!!!!!!!

bywalo gorzej- nie jest tak zle
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: rękojeści
Ty.. ale ten nóż to jakiś starożytny piracki kindżał? Niezły kształt (NIEZŁY! Żebyś sobie nie pomyślał, że mi się podoba :wink: )

A co do polerki to jestem przeciw. Cokolwiek ci się na nożu stanie (odpadną 3 atomy żelaza, mucha nasra itp., nie mówiąc już o używaniu) to od razu widać.

Ale jak to mawiali starożytni rosjanie - tam skarb twój, gdzie serce twoje, więc jak wprost kochasz mirror finish, to rób. inaczej ci się nóż nie spodoba.

Wytrwałości.
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: rękojeści
Woooow zarąbisty kształt.

Na prawdę mi się podoba :D Ostrze full wypas :) Oby tak dalej :D

Kurde no, jest gicior ten kształt :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024