Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7
Swamp Rat:
- Desert Jack
- Dog Skinner
- Howling Rat

Bark River Knife And Tool:
- Games Keeper [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Busse Combat:
- Basic 5
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7
customy:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] stal 5160, rdzewna, ale można się o nią postarać, szlif baardzo użytkowy, poza tym elegancki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] taki lepszejszy myśliwiak, na grzybki i na łosia :-) stal 440C ale w Customach ponoć robią z niej cuda :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] troszkę mały bo 4" ale za to dobrze tnącę ostrze, tak mnie to przynajmniej wygląda. też taki leśny nożyk z ATS-34

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] taki tactical z D2, może się sprawdzić, fajnie wygląda


w sumie jak nie przejżałeś tamtej strony wcześniej, to to są resztki takich prszytępnych pozbierane, a nuż się soś spodoba
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7

szukam fixeda, 5-5,5 cala, dobra stal, dobrze tnący szlif, użytkowy, nie za ciężki, stal z wyższej półki, raczej bardziej nierdzewna, raczej bez powłoki, wygodna rękojeść, praktyczny i wytrzymały, no i ma być ładny...

A może coś takiego?
koło 5cali (13cm,wielkość Fall.S1), wysoki pełny płaski szlif, laminat VG10, klasyczny design:
Dołączona grafika
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7
no niestety nic na razie mnie nie urzekło

z bussego sam sobie bym zaproponował to

Dołączona grafika

ale może być trudno dostępne

[fallkniven - słaba rękojeść i garda, zarysowania na zewnętrznej stali jakoś bym przebolał, w "taktikalu" ktoś przyszalał z wiertarą - same dziury, customiki przymalutkie, stal nie zawsze ok no i te metalowe bolstery jakoś nie podchodzą, swamp rat - pokrycie i guma na rękojeści - nie będę nim rąbał - nie musi amortyzować wstrząsów - ale ze mnie maruda]]
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7
lepiej pomarudzić i wybrać coś co na prawdę będzie pasować niż potem sprzedawać na budo-bazar. chociaż jak będziesz za długo wybierał to nic nie kupisz, ja wolę kupować impulsywnie
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam czegoś (noża) pomiędzy BM710 a RAT-7

lepiej pomarudzić i wybrać coś co na prawdę będzie pasować niż potem sprzedawać na budo-bazar. chociaż jak będziesz za długo wybierał to nic nie kupisz, ja wolę kupować impulsywnie


tu pan własza ma absolutnie rację - nic mnie specjalnie nie goni wiec moge troche pomarudzic a z drugiej strony czasami pod wplywem impulsu ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024