Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawskie obozy...:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Warszawskie obozy...:)
Oj, kurcze, jak tak się wszyscy chwalą..to ja też:)))
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zapraszam do galerii seminariów:) zdjęcia z obozów świeżutkie;))
Yoshi
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)
Yoshi - tak się zapytam... ta Ruda z trójką to Ty? :wink: :D
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)
no bardzo ladne :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)
te dziecięce zdjęcia przepiękne.... gdzieście znależli te miejsce z sarnami?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)

Oj, kurcze, jak tak się wszyscy chwalą..to ja też:)))
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zapraszam do galerii seminariów:) zdjęcia z obozów świeżutkie;))
Yoshi


wszystko wyglada profesjonalnie poklon :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)
Przede wszystkim znakomity pomysl, zeby polozyc tatami tylko pod dachem! I to w lesie!!! Super!! poklon To wlasnie dla mnie kojarzy sie z obozem letnim.
Ach te cwiczenia na plazy, w wodzie.....przypominaja mi sie piekne moje poczatki :)

Co mnie zaciekawilo, to cwiczenia kijami.....to wy cwiczycie kije?? 8O 8O A jaki styl? Znaczy od jakiego mistrza uczy sie Romek ? Bo o ile mnie pamiec niemyli, to w Hombu Aikikai panuje nadal przesad ze aikido mozna cwiczyc bez znajomosci broni :roll: :twisted:

poza tym zauwazylem rowniez techniki przeciw kopnieciom przestraszony :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: Qrczaki, strasznie wojenne aikido zaczeliscie cwiczyc......tez przygotowujecie zawodnikow do zawodow w K1 albo w Pride?

Konkurencja Budojo robi swoje?? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Jeszcze raz radosne gratulacje, szkoda ze nei macie tam niedzwiedzi.... :?
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawskie obozy...:)
to Kurm28: tak Ci odpowiem...obawiam się, że ta Ruda z trójką to ja. Nie wiem co prawda o jakim zdjęciu mówisz...ale chyba to bez znaczenia:)) innych Rudych z trójką u nas niet:))to O'Mod: bokken i jo, ktore cwiczymy sa wyłącznie podstawowymi ruchami i interpretacjami technik. Oprócz tego tanto dori, jo dori, tachi dori... Zadna szkoła specjalna...i żadne tam regularne ćwiczenia. Ot, pouczające zadania do rozwiązania, coby postawę poprawić, dystans, pojęcie o technice...te sprawy... wedle Saito Sensei staromodnych suburi:))) a jakże praktycznych i pouczających w swej prostocie...nic specjalnego.
A obrone kreatywną na bazie znanych technik przeciwko różnym atakom ćwiczyć się przydaje...zatem i przeciwko kopnięciom...
Tacy...moze troche... czasem praktyczni bywamy:))...wiesz, w końcu człowiek ćwiczy i ćwiczy te Techniki Podstawowe...i miewa różne tam pomysły, coby to ćwiczenie wykorzystac albo urozmaicic...
A zdjecia co widziales z kopnieciami to pewnie z egzaminu na 1 kyu...noooo...tak to juz jest ze 1 kyu ..hihih...musi sobie radzić:)...tak oprócz kihon co ma być nieskazitelny:)) w koncu to "przedsionek mistrzostwa":)))))
to pmasz: sarny, jelenie i inne są na Fermie Jeleniowatych PAN w Kosewie. Cudo, naprawdę cudo. Byliśmy i z maluchami i ze "starszymi latoroślami" :)) Dla wszystkich super przeżycie. Rzadko się zdarza tak blisko obcować ze zwierzakami... Gorąco polecam przy okazji zwiedzania Mazur.
Pozdrawiam powakacyjnie,
Yoshi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024