Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić -> kashira <-


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-
nie lepiej kupić rothenbergera? Albo coś podobnego? Za 30-40pln ma sie poważny palnik z dużą puszką gazu...
  • 0

budo_shirotatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków i okolice :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-

nie lepiej kupić rothenbergera? Albo coś podobnego? Za 30-40pln ma sie poważny palnik z dużą puszką gazu...


Nie bardzo się opłaca, puszka kosztuje 20 zł a przy duzej ilości lutowań to taką puszkę masz na dwa komplety oprawy.
A za 30 zł masz 11kg dużą butlę (oczywiście bez kaucji sama wymiana) sam korzystam jeszcze z palnika Rothenberga z doczepianym zbiorniczkiem ale właśnie przerzucam się na dużą butlę. Dodatkowo może ona napędzać piecyk hartowniczy lub inny. Takie 2 w 1 :)
  • 0

budo_orbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-
Niom, juz wiem Grafie ze tym to ja Kashiry nie zlutuje :( za male to, dlatego kupuje butle :) ,ale ten maly palniczek i tak do D... jest, bo jak odkrece tylko troszke zawor to plomien jest jak z zapalniczki ! gaz nie syczy, poprostu pali sie badziewnie jakos. Co prawda ja z palnikami zabardzo stycznosci nie mialem ale wydaje mi sie ze powinien byc to plomien dlugosci do 5 cm. gaz powinien syczyc od cisnienia, a sam plomien powinien byc na ksztalt stozka lub czegos innego. I niezaleznie od pozycji trzymania palnika utzrymywac swoj ksztalt. A tu,trzymam na dol,to ogien leci do gory... i juz nawet nie lodze sie ze sobie tym jakies zdobienia przylutuje do kashiry i tsuby < bo zdobienia zrobilem juz :) bardzo spodobal mi sie ten ptaszek na kashirze Shirotatsu. Ja zrobilem cos podobnego, tylko ze motywem sa ...rybki .

pozdrawiam
-orbi-
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-
a moze poprostu masz zapchany/zamkniety wlot powietrza. palnik syczy nie od cisnienia tylko od tego ze spala sie gaz ale wymieszany z powietrzem. popatrz pewnie jest jakies "cos" co mozna obrocic i plomien wyregulowac. sam mam wersje troche wieksza, stojaca za ok 25pln i sprawuje sie swietnie.
pozdrawiam
  • 0

budo_orbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-
rufles- no wlasnie gaz nie syczy. Poprostu pali sie jak z zapalniczki. A zreszta,szukalem tego "czegos" .I jak tak szukalem to cos odpadlo od glownego zaworka, i teraz regulacja sie spartolila. Jednym slowem popsulem :lol: :wink: ... wiec temat "palniczka za 7 zl." nieaktualny ,,,hehe
  • 0

budo_maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić -> kashira <-
efekt jak przy zamknietym dostepie powietrza, zazwyczaj jest gdzies otworek doprowadzajacy powietrze i pierscien ktory sie przekreca aby otworzyc lub zamknac doplyw powietrza
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024