Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak z tym dekkersem?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_xprzemekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Skoro Dekkers trenował Muay Thai to dlaczego nie tańczył tego tańca (Muay Ram chyba) przed każdą walką?? :?: :?: :?:
  • 0

budo_inferno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
niemusi tego tanczyc....wystarczy ze przejdzie ring odwrotnie do ruchu wskazowek zegera......a co do tego ze mt to co innego niz tb to powiem krotko....KOLES JESTES JAKIS JEBNIETY!!!!!!!!ty czytales wogole kiedys jakas pozadna stronke o mt??czlowieku wez sie zastanow.........jestes jakis powalony i to niezle......OMg takiego downa to zem od bardzo dlugiego czasu niewidzial.......aha i mt i tb to niejest przerobiony kickboxing bo kb powstal o wiele pozniej niz mt ty debilu jeden........i jeszczxe jedno on sie nazywa RAMON DEKKER a nie DEKKERS ty downie jeden........kim ty jestes bo chyba nie rozumna istota......srry ze tyle takich wyzwisk i wogole ale ty jakis INNY jestes poprostu..........mozecie mnie zbanowac ja tylko sie regnalem zeby temo downowi cos do glowki wbic:):)
  • 0

budo_inferno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????

Z tego co czytałem na jednej strone to Dekkers pojechał do tajlandi aby udowodnić ze kickboxerzy są najciężej trenującymi fighterami, oraz chciał udowodnić że kick jest najlepszy.

aha i to tez zes niezle sobie powiedzial.......OMg dekkers przez caly czs trenowal w holandii........moze jezdzil torche do tajlandii ale to chyba tylko zeby walczyc.........moze i jest mistrzem kickboxingu ale przedewszystkim jest mistrzem mt.......wszedzie tak przeczytasz.........aha i jeszcze jedno jak bys mial troche rozumu w tym pustym lbie to bys wiedzial ze mt to najskuteczniejszy styl walki stojacej(bo z chwytaczami niemaja szans)...
  • 0

budo_inferno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
DEKKER........teraz zem sie sam pomylil z tego zbulwersowania twoja glupota..........
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Moze wiecej kultury co?? :? :? :? :X
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Inferno, moje serdeczne gratulacje. Odkopałeś temat z przed roku tylko po to, żeby obrazić innego użytkownika. Prezentując przy tym poziom, którego ja bym się powstydził w przedszkolu. Nie wróżę Ci świetlanej przyszłości na tym forum.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Jedker - sama prawda. Kickboxing to nie styl a iles formul walki miedzy innymi MT. Dyskutujecie nad wyzszością dni wielkanocnnych nad bozenarodzinowych. Tajowie startują w KB kickbokserzy startują w MT. Tajowie walczą z łokciami i bez i im nie przeszkadza że jedno i drugie nazywa się MT. Ostatnia impreza było to MT wg ISKA (kickboxing). Problem łokci w europie jest związany z zakazem walki z łokciami w niektórych krajach ( np. Francja). Nazwa kickboxing wymyslili japonczycy KTÓRZY WTEDY BYLI POD WPŁYWAMI USA którzy uprawiali cos podobnego do MT(podobne zasady) a nie chcieli by nazywało się bo MT bo delikatnie mówiąc nie lubią się z Tajami (dostali pare razy w dupe w pojedynkach). Zaówżcie że do dzisiaj MT w Japoni nie jest popularny ( w przeciwnieństwie do szalenstwa K1).
KB to nie styl. To nazwa dla dyscyplin, które używają rękawic i kopią. Dlatego KB ma 7 formul a gdy zaczynało mialo 2. To naprawde trudno zrozumieć. Dekkers był facetem z jajami i pojechał za marne pieniądze walczyć ( na Lumpini możesz ostro oberwać ale napewno nie dobrze zarobić)z czołówką światową. Teraz wielu olewa Tajlandie bo w Europie pieniądze są większe. dlatego ta formuła S1 by reklamować TAjlandie oraz amatorski MT. MT stało się nazwą międzynarodową i Tajlandia robi wszystko by była kojarzona znowu Tajlandią. Piłka nożna to brazylia, anglia a MT Tajlandia. Do tego dąży Tajlandia.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
jedker - sama prawda oczywiscie w sprawie kultury :-)
  • 0

budo_inferno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????

Inferno, moje serdeczne gratulacje. Odkopałeś temat z przed roku tylko po to, żeby obrazić innego użytkownika. Prezentując przy tym poziom, którego ja bym się powstydził w przedszkolu. Nie wróżę Ci świetlanej przyszłości na tym forum.

ja nawet niechcem siedziec na tym forum przez jakis czas poprostu przeczytalem te glupoty co kolo powypisywal i poprawilem po swojemu..........fakt moze troszq przecholowalem z tymi wyzwiskami i wogole wkoncu czlowiek niejest nieomylny i moze popelniac bledy:/:/ w sumie to sam niewiem poco az tak go zwyzywalem moze chcialem w jakims miejcu odreagowac moje sprawy prywatne a to sie nadawalo nawet niezle......niechcem zeby to zabrzmialo jakbym chcial niewiem jakiegos przebaczenia albo cos........w sumie sam niewiem czemu to piszem........jakos tak bo niemam co robic i mi sie nudzi a nielubie pozostawiac jakichs nowych postow bez odp. ...........a co do tego ze temat sprzed roku to ja nawet niepatrzylem sprzed kiedy to jest poprostu mi sie na googlach to wyszukalo.........a skoro jest sprzed roku to poco wy zescie na niego wlazili i czemu niejest zamkniety??niezle widze to forum jest.........niechcem mowic ze ja bym lepsze zrobil bo ja nawet niewiem jak sie takie forum robi.......poprostu taka sugestia ze mozna cos takieg wprowadzic........aha i jak chcem kogos zacytowac to niekoniecznie chcem cytowac jego caly post powinno bc cos takiego jak cytowanie wybranej czesci textu.......to ostatnie to juz spam wiec konczem...........przeprosiny i wogole dla wszystkich.......narazie.......aha a forum ogolem nawet niezle
  • 0

budo_hlehle
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Inferno żenada ...
  • 0

budo_adanos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
moglibyście wytlumaczyć chłopakowi kulturalnie to o co prosił a nie odrazu sie wyzywać i kłucić:) Dekker faktycznie jest THAIBOXEREM a MT i TB to TO SAMO tyle że mianem Thai Boxing okresla się ringowąodmiane MT:) troszke delikatniejsza od normalnego MT:) i po co tak ostro??:) wszyscy kozystamy z tego forum i każdy ma prawo pytać... przecieżdo nic złego dążyćdo wiedzy:) aha no i THAI BOXING to W ŻADNYM WYPADKU nie jest udoskonalony kick:)

pozdrawiam:):):):)

aha p.s aby dowiedzieć się więcej o MT polecam strone Piotra Ochniowskiego klubu RONIN:):)
  • 0

budo_adanos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
moglibyście wytlumaczyć chłopakowi kulturalnie to o co prosił a nie odrazu sie wyzywać i kłucić:) Dekker faktycznie jest THAIBOXEREM a MT i TB to TO SAMO tyle że mianem Thai Boxing okresla się ringowąodmiane MT:) troszke delikatniejsza od normalnego MT:) i po co tak ostro??:) wszyscy kozystamy z tego forum i każdy ma prawo pytać... przecieżdo nic złego dążyćdo wiedzy:) aha no i THAI BOXING to W ŻADNYM WYPADKU nie jest udoskonalony kick:)

pozdrawiam:):):):)

aha p.s aby dowiedzieć się więcej o MT polecam strone Piotra Ochniowskiego klubu RONIN:):)
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
A jest jakies inne MT poza tym co sie wlaczy w ringu??Moze to MT uliczne :) ?? Nie no pierwsze slysze o czyms takim, a mzoe chodzi ci o walki jakie toczono V wiekow temu w Tajlandii ( do upadlego, bez zadnych podzalow na cokolwiek itp.)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Dekker zreformował MT. Znany był z silnych perfekcyjnych serii rękoma. Tym rozbijał zawdonilów z Tajlandii(oczywiscie nie tylko walki z dekerem byly tego przyczyną że trenerzy Z Azji zmienili trochę styl szkolenia i o wiele większą uwagę zwrócono na walkę w dystansie i pracę rękoma. Dlatego można powiedziec, że MT zbliżyło się do KB a nawet do boksu( najlepsi zawodnicy MT walczą też teraz w boksie).
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Hi

>Dlatego można powiedziec, że MT zbliżyło się do KB a nawet do boksu( najlepsi zawodnicy MT walczą też teraz w boksie).

Nie wiem czemu ale odnosze wrażenie że piszesz wciąż o tym samym tzw. "wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą". Bo chyba nie zaprzeczysz że kickboxing też strasznie zbliżył się do Muay Thai(wystarczy porównać pierwsze walki w formule Kickboxingu z dzisiejszym K-1). Zaprzeczyć również nie da się że duży wkład w tym mieli zawodnicy MT wspomniany Dekker czy Kaman. Sporty walki nie znoszą pustki - w Muay Thai są to silne ręce praca w dystansie, w kickboxingu silne nogi i klincz(a wszystko przez trenerów żądnych medali).
Problem "co bardziej się do czego zbliża" zostawym teoretykom... :wink:

Co do samego Muay Thai, ten styl zmienia się od stuleci w pewnych okresach mniej lub bardziej ale to jest fakt który wpływa na jego dzisiejszą popularność. Zawodnicy MT walczą z większym lub mniejszym powodzeniem nie tylko w boksie ale także i w kickboxingu(często wspominany przez Ciebie Gorbachov to zawodnik Muay Thai). Na marginesie kickboxing na Białorusi jest podporządkowany MT które tam jest traktowane dużo bardziej prestiżowo. Mistrzostwa Białorusi MT Juniorów to impreza którą cieżko jest do czegokolwiek porównać (jeśli chodzi o "nasze podwórko sportów walki") wystarczy wspomnieć że turniej odbywa się 3-4 dni a w niektórych wagach małolatów jest po 15 zawodników, pełne trybuny na których można spotkać takie sławy jak Kolebin, Szakuta, Szisz... O MB Seniorów wystarczy wspomnieć że w jednej wadze można trafić na 3 aktualnych MŚ(różnych organizacji, bo jak zapewnie wiesz WMF nie jest organizacjia wiodącą na Białorusi :wink: )

Szczerze pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
co do pierwszej wypowiedzi :
niektórzy by obrazili się stwierdzeniem że K1 to kickboxing, ale ja się z Tobą zgadzam. I przecież napisałem, iz kickboxing zmienia sie zwiekszając ilosc formul. Jednak chcialbym byscie zwrocili uwage, jaki wplyw mialy czynniki zewnetrzne na droge MT i to MT korzysta również wiele z europejskiego i amerykańskiego sposobu walki. Zreszta podobnie bylo z Judo, karate.
Co do bialorusi. widze to inaczej. faktycznie dominują formuly low i mT ale wlasnie KB ma te formuly. Na białorusi jest organizacja mająca w nazwie kickboxing i muaythai. Większość Mistrzów Świata jest własnie w organizacjach Światowych mających w nazwie KB, ale tu chodzi o pieniądze. Aczkolwiek do bialorusi jeszcze nam daleko i tu masz racje turnieje są o wiel liczniejsze.. Ale to też dotyczy boksu a może jeszcze bardziej. Bo w polsce amatorskiego boksu prawie nie ma a w MT jednak coś się dzieje.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????

thaiboxing czy Muay Thai


Jaki ty jesteś idiota czy nie rozumiesz że pod względem technicznym to jest to samo??
  • 0

budo_xprzemekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Inferno jakbyś chciał wiedzieć dawno zostało udowodnione że MT nie ejst najlepsza Sw w stójce.
  • 0

budo_xprzemekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Acha a co do wyzwkisk, to nie musisz sie tłumaczyc. Mnie one nie ruszyły, a pokzazały za to poziom inteligencji jaki soba reprezentujesz i nadały twojej wypowiedzi wiarygodność.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Witam

>Co do bialorusi. widze to inaczej. faktycznie dominują formuly low i mT ale wlasnie KB ma te formuly.

Chym a nie zastanawiało Ciebie dlaczego dominują w formułach low i MT? Silne kopniecia "poparte całym biodrem" tak bardzo charakterystyczne dla MT swietnie sie sprawdzaja w formule low i nie najlepiej pasuja do formuł light czy semi kontaku gdzie są poprostu zbyt wolne. Od ładnych kilku lat kickboxing na Białorusi w wielu sprawach techniczych jest podporządkowane MT.

>Na białorusi jest organizacja mająca w nazwie kickboxing i muaythai.

Chodzi zapewne o Białorusińską Federacja Muay Thai i Kickboxingu?? Trzeba też wspomnieć że "tamtejsze" realia są troche inne, na Białorusi są naprawde duże miasta w których typowych sekcji kickboxingu(w których ćwiczy się jedynie pod reguły kickboxerskie) nie ma!! W tych samych miastach znajduje się po kilka sekcji MT które na marginesie wystawiają swoich zawodników do turniejów kickboxerskich.
Te najsłynniejsze kluby w Mińsku i na Białorusi - Kickfighter, Chinuk(teraz cześć Red Scorpions), Sinutao specjalizują się MT a przy okazji wystawiają zawodników wszędzie gdzie się da. Krótko mówiąc - MT w wyżej wymienionej federacji pełni funkcje nadrzędną i zdecydowanie nie jest traktowane jako jedna z dziedzin kickboxingu (tak jak próbuje się to zrobić u nas).

> Większość Mistrzów Świata jest własnie w organizacjach Światowych mających w nazwie KB, ale tu chodzi o pieniądze.

Ech tego nie bardzo zrozumiałem ale zgadzam się w wiekszości niewiadomych spraw chodzi o pieniądze. :wink:

Pozdrawiam Mar.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024