Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak z tym dekkersem?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????

Inferno jakbyś chciał wiedzieć dawno zostało udowodnione że MT nie ejst najlepsza Sw w stójce.


a co jest?
  • 0

budo_kooondzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
może karate tsunami :D :D nie wiem co ten kolo pisze on sam chyba tego dobrze nie wie od kiedy MT nie jest najskuteczniejsze w stójce ??
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Kolo właśnie pokazał że jest kompletnym debilem i niech już lepiej nie pisze.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
do mar.
Kickboxing rozpoczą od full. ( full-contact karate)LIght był wprowadzony później więc uderzenia i kopnięcia z biodra znane są od początku. Japończycy też od początku KB robili z łokciami i kolanami.

Czeumu odwracanasz nazwę która brzmi:
Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation

Co do nadrzędności MT nad KB polecam stronę klubu mińskiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam nadzieje że dla Ciebie to jest czołówka Światowa. Na dole strony masz organizacje światowe.
WAKO, WKN, IBF - wszystkie to organizacje KB nie ma IFMA czy WMF. WMF to mała organizacja a na świecie liczą się te w KB brakuje tylko ISKA. To w Polsce deprecjonuje się te organizacje w rywalizacji MT. Najlepsi TAjowie walczą przede wszystkim w nich (przykład niedawna gala) w Stanach liczy sie ISKA i dlatego walczą wg zasad tej organizacji. W Europie WAKO i WKN. Zawodostwo to kasa i nawet PZMT tego nie zmieni. Rządek ma tytuł w MT ISKA - zresztą wygrał słusznie. PZMT na siłę trzyma się tylko organizacji tajlandzkich IFMA WMF czy S1 robiąc krzywdę zawodniką, którzy mogli by startować w innych organizacjach.
Twój przykład białorusi jest dowodem na to iż powinna być jedna organizacja, gdyż tam rewelacyjnie się sprawdza. A to nie jedyny przykład w Europie. Powstanie osobnej oranizacji stworzy chałos. Kickboxing to też MT i tego nie da się zmienić. Organizacje kb są największymi w rywalizacji MT zawodowego a tylko możliwośc walk zawodowych pozwoli rozwijać się amatorskiej rywalizacji. Zrozumieli to białorusini i TAjowie a nie potrafimy my. I dlatego cały czas satrtujecie w klasie B. Zresztą w PZKB też nie jest rewelacyjnie. MAmy Cieśłinskiego i może 2-3 innych w MT. więc chwila refleksji. Nawet jak powstanie związek to co dalej. WAKOPora się obudzić. Wileu w PZMT robi dobrą robotę ale co dalej. Nawet jak powstanie związek. Przecież nie zmienicie całego świata. Trudno mówić że to dopiero początek. To chyba wasze 4 mistrzostwa świata i dalej ta sama klasa B. Nawet nikt nie próbuje A. Przez 5 lat można wiele.

A z innej beczki Ciekawy czy szybko spotka się srebrny medalista w ciężkiej z Różalem czy Jaroszem. Ma nadzieje że tak.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Witam

>Czeumu odwracanasz nazwę która brzmi:
Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation

Mi jest to bez znaczenia :twisted: .

>Co do nadrzędności MT nad KB polecam stronę klubu mińskiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
> Mam nadzieje że dla Ciebie to jest czołówka Światowa.
> Na dole strony masz organizacje Swiatowe.
> WAKO, WKN, IBF - wszystkie to organizacje KB nie ma IFMA czy WMF.

Polecam; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - choć to niestety zbyt małe zdjęcie(jak będzie trzeba załatwie lepsze) gdzie nad wejsciem do wspomnianego klubu możesz znaleźć logo WMF(o czym to świadczy??).
Moge Ciebie zapewnić że czołową organizacjią MT amatorskiego na Białorusi nie jest WAKO, WKN, ISKA czy IBF nawet nie IFMA i WMF, tylko I.M.T.F. jest nawet wiecej jak pewne że większość umieszczonych na podanej przez Ciebie stronie zawodników swoje pierwsze tytuły MŚ zdobywała właśnie w tej organizacji, no ale ...

>Twój przykład białorusi jest dowodem na to iż powinna być jedna organizacja, gdyż tam rewelacyjnie się sprawdza.

Patrz wyżej i przeczytaj troszkę uważniej...

>Trudno mówić że to dopiero początek. To chyba wasze 4 mistrzostwa świata i dalej ta sama klasa B. Nawet nikt nie próbuje A. Przez 5 lat można wiele.

Chyba trzecie z tego co ja wnioskuje, a lat od początku(czyt. zorganizowania pierwszego turnieju) mineło ledwo 3. Przy takim układzie mogę śmiało powiedzieć że wiele zmieniło się na plus, choć niestety brakuje nam tzw. powtarzalności, osoby które w jakiś tam sposób błysneły na MŚ zbyt szybko przechodzą na same zawodostwo.

A teraz troche na ostudzenie klimatu. Jak pewnie wiesz nasza(PZMT/PZBK) dzisiejsza współpraca jest niemożliwa i to nie głównie z powodu naszego prezesa(odsyłam Ciebie do Waszych wcześniejszych postów). Jestem dużym zwolennikiem MT przy PZMT i nic tego nie zmieni, sprawę poglądową na temat Białorusi czerpiemy zupełnie z innych źródeł i prawde mówiąc z kilku powodów nie chce mi się o tym dyskutować...
Ale, ale nie mam oczu "szeroko zamkniętych", szkoła z której od kilku lat czerpię nauke MT ma z kickiem "troche" wspólnego, mało tego jak klimat troche się ostudzi a sprawy związkowe ustalą(daj Panie Bożę przy PZMT;) chętnie spróbujemy swoich sił w low kicku. Być może spotkamy się kiedyś w innym klimacie.

Pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Witam

>Czeumu odwracanasz nazwę która brzmi:
Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation

Mi jest to bez znaczenia :twisted: .

>Co do nadrzędności MT nad KB polecam stronę klubu mińskiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
> Mam nadzieje że dla Ciebie to jest czołówka Światowa.
> Na dole strony masz organizacje Swiatowe.
> WAKO, WKN, IBF - wszystkie to organizacje KB nie ma IFMA czy WMF.

Polecam; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - choć to niestety zbyt małe zdjęcie(jak będzie trzeba załatwie lepsze) gdzie nad wejsciem do wspomnianego klubu możesz znaleźć logo WMF(o czym to świadczy??).
Moge Ciebie zapewnić że czołową organizacjią MT amatorskiego na Białorusi nie jest WAKO, WKN, ISKA czy IBF nawet nie IFMA i WMF, tylko I.M.T.F. jest nawet wiecej jak pewne że większość umieszczonych na podanej przez Ciebie stronie zawodników swoje pierwsze tytuły MŚ zdobywała właśnie w tej organizacji, no ale ...

>Twój przykład białorusi jest dowodem na to iż powinna być jedna organizacja, gdyż tam rewelacyjnie się sprawdza.

Patrz wyżej i przeczytaj troszkę uważniej...

>Trudno mówić że to dopiero początek. To chyba wasze 4 mistrzostwa świata i dalej ta sama klasa B. Nawet nikt nie próbuje A. Przez 5 lat można wiele.

Chyba trzecie z tego co ja wnioskuje, a lat od początku(czyt. zorganizowania pierwszego turnieju) mineło ledwo 3. Przy takim układzie mogę śmiało powiedzieć że wiele zmieniło się na plus, choć niestety brakuje nam tzw. powtarzalności, osoby które w jakiś tam sposób błysneły na MŚ zbyt szybko przechodzą na same zawodostwo.

A teraz troche na ostudzenie klimatu. Jak pewnie wiesz nasza(PZMT/PZBK) dzisiejsza współpraca jest niemożliwa i to nie głównie z powodu naszego prezesa(odsyłam Ciebie do Waszych wcześniejszych postów). Jestem dużym zwolennikiem MT przy PZMT i nic tego nie zmieni, sprawę poglądową na temat Białorusi czerpiemy zupełnie z innych źródeł i prawde mówiąc z kilku powodów nie chce mi się o tym dyskutować...
Ale, ale nie mam oczu "szeroko zamkniętych", szkoła z której od kilku lat czerpię nauke MT ma z kickiem "troche" wspólnego, mało tego jak klimat troche się ostudzi a sprawy związkowe ustalą(daj Panie Bożę przy PZMT;) chętnie spróbujemy swoich sił w low kicku. Być może spotkamy się kiedyś w innym klimacie.

Pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Witam

>Czeumu odwracanasz nazwę która brzmi:
Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation

Mi jest to bez znaczenia :twisted: .

>Co do nadrzędności MT nad KB polecam stronę klubu mińskiego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
> Mam nadzieje że dla Ciebie to jest czołówka Światowa.
> Na dole strony masz organizacje Swiatowe.
> WAKO, WKN, IBF - wszystkie to organizacje KB nie ma IFMA czy WMF.

Polecam; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - choć to niestety zbyt małe zdjęcie(jak będzie trzeba załatwie lepsze) gdzie nad wejsciem do wspomnianego klubu możesz znaleźć logo WMF(o czym to świadczy??).
Moge Ciebie zapewnić że czołową organizacjią MT amatorskiego na Białorusi nie jest WAKO, WKN, ISKA czy IBF nawet nie IFMA i WMF, tylko I.M.T.F. jest nawet wiecej jak pewne że większość umieszczonych na podanej przez Ciebie stronie zawodników swoje pierwsze tytuły MŚ zdobywała właśnie w tej organizacji, no ale ...

>Twój przykład białorusi jest dowodem na to iż powinna być jedna organizacja, gdyż tam rewelacyjnie się sprawdza.

Patrz wyżej i przeczytaj troszkę uważniej...

>Trudno mówić że to dopiero początek. To chyba wasze 4 mistrzostwa świata i dalej ta sama klasa B. Nawet nikt nie próbuje A. Przez 5 lat można wiele.

Chyba trzecie z tego co ja wnioskuje, a lat od początku(czyt. zorganizowania pierwszego turnieju) mineło ledwo 3. Przy takim układzie mogę śmiało powiedzieć że wiele zmieniło się na plus, choć niestety brakuje nam tzw. powtarzalności, osoby które w jakiś tam sposób błysneły na MŚ zbyt szybko przechodzą na same zawodostwo.

A teraz troche na ostudzenie klimatu. Jak pewnie wiesz nasza(PZMT/PZBK) dzisiejsza współpraca jest niemożliwa i to nie głównie z powodu naszego prezesa(odsyłam Ciebie do Waszych wcześniejszych postów). Jestem dużym zwolennikiem MT przy PZMT i nic tego nie zmieni, sprawę poglądową na temat Białorusi czerpiemy zupełnie z innych źródeł i prawde mówiąc z kilku powodów nie chce mi się o tym dyskutować...
Ale, ale nie mam oczu "szeroko zamkniętych", szkoła z której od kilku lat czerpię nauke MT ma z kickiem "troche" wspólnego, mało tego jak klimat troche się ostudzi a sprawy związkowe ustalą(daj Panie Bożę przy PZMT;) chętnie spróbujemy swoich sił w low kicku. Być może spotkamy się kiedyś w innym klimacie.

Pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Co do nazwy :
Kolejność ma znaczenie gdyż początkowo była nazwa tylkoi z KB a MZT dołączono potem ( czy nie niesie skojarzenia z Polską)

Co do klubu z którym współpracuje Białystok. Z całym szacunkiem pewnie jest to dobry trener ( szczególnie na polskę) ale Kotielnikov jest w czołówce. W jego stajni są same gwiazdy. Porównanie klubu jednego i drugiego jest jak porównanie ekstraklasy z III ligą. Nie obrazcie się ale porównajcie obiektywnie. Większość nazwisk jest znanych powszechnie.

Co do organizacji to chyba chodzi Ci IAMTF a nie IMTF. Pierwsze pasy zdobyli w WAKO i WKN. IAMF to kolejne a czemu twierdzisz że jest tak popularna. W polsce jeden klub wymienia tę organizację, a jak przyjrzeć się galą w europie spotyka się rzadko. Mysle że nadinterpretujesz fakty.

Mistrzostwa trzecie w Tajlandii a pierwsze było na Kałkazie ( startował Skupiński)

Co do współpracy: Tu nie chodzi o czyjes urażone ambicje. Mówisz o jakiś wypowiedziach na forum to polecam Ci tekst złotego rogu czy jakoś tam. Zawodnicy nawet wewnatrz organizacji mają różny stosunek do siebie i działacze także. Współpraca polega na tym, iż mamy wspólny cel i dążymy do niego. W PZKb MT rozwija się całkiem nieźle jednak z Wami poszłoby jeszcze lepiej. To Wy możecie wiecej starcic niż my. Na obecnym etapie przy takim podziale jestem przekonany iż ministerstwo nie zdecyduje się by MT stało sie dyscypliną, a w takiej sytuacji i tak PZKB będzie rozwijało się. Oczywiście i dla PZKB lepiej byłoby by była dyscypliną ze względu pewne utrudninia proceduralne, ale te przełamie się z czasem. Postaw się po stronie urzędników. Nagle mieliby 2 związki z tą samą dyscypliną.

Z tego co wiem działania zarządu PZKB polegają na zaproszeniach do współpracy klubów z PZMT. Nie ma wysyłania pism jak uczynił to Wasz Prezes do naszych klubów w ostatnim czasie. Nie ma umieszczania na stronie informacji o wyłączności i co to jest PZKB nie wspominająć o wycieczce Prezesa do Tajlanidii. Rzeczowe propozycje. Wystartujcie. NAjlepsi będą obięci programem kadrowym. Pełne prawa członkoskie.

Już nie mówiąc o tym , iż są inne formuły w KB które mogą w pewnym czasie Wam się spodobać. Rozwijacie kluby a formuły semi i light są idealne dla dzieci. Wspomniałeś o low. Oczywiście. Niektórzy wasi zawodnicy wypadli by nieźle i w LOW. Full-contact też niektórym z Was przypadł do gustu.
A co do klimatu. Owszem pamiętam jak 2/3 lata temu był spory konflikt między Prezesami. Ale teraz wierz mi, że starają się Wam wmówic o gorącej atgmosferze. Oczywiście nikt nie pała miłością do waszego Prezesa ale jak ocenić jego wyjazd i wyskoki w Tajlandii podczas mistrzostw Swiata WMF w tym roku. Ale nikt nie ocenia klubów przez pryzmat działań Prezesa. NIe robi tego w złej wierze jedynie metody są nie do przyjęcia. Puncher Wrocław startuje od 2 lat. Jeszcze trzy inne kluby są członkami. Myślę, iż nie mają powodów narzekać. Klimatu nie musisz się bać, jeśli wystartujecie będziecie traktowania na równi z innymi członkami.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
a a co do powtarzalności to problemem nie jest przejście na zawodostwo, a to że nie startują w klasie A. Na chłopski rozum wygrałem B lub byłem medalistą to następnym razem próbuje z lepszymi. NA tym polega rozwój. A z dotychczasowych medalistów nie spróbował tego nikt. Ba Simonides(2X3) i Rządek( 2X pierwszy) startowali 2 razy w B. NIe obraź się ale to daje do myśłenia i budzi pewne zastrzeżenia. Jak wogóle jestem przecinikiem klas A i B. Ale jesli już to gdy wygrales rok wczesniej to czemu nie przeskoczysz klasy. NA tym polega rozwój.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Witam

>Co do klubu z którym współpracuje Białystok. Z całym szacunkiem pewnie jest to dobry trener ( szczególnie na polskę) ale Kotielnikov jest w czołówce. W jego stajni są same gwiazdy.

Hym, nie znasz za bardzo realiów a piszesz... Współpracowaliśmy nie tylko z grodzieńskimi klubami ale też z tymi jak określasz z czołówki(nie wszystko można znaleźć w necie). Kotelnikov to bardzo dobry trener choc stracił to coś, ludzie najzwyczajniej w świecie od niego odchodzą(może poza Kolebinem), Anleksei Samoseiko np. dziś współpracuje z Chinuk Gym, Aleksei Piekarchyk dziś "odpoczywa" w Nowej Zelandi, moge dalej ale po co?? A jeśli piszesz o czołówce - nr. jeden jest tam Piasecki(ten którego widzielśmy jakiś czas temu w narożniku Shisha w pojedynku z Paramukiem). Czasy kiedy Kickfigter był nr. na Białorusi mineły ale tego nie przeczytasz na ich stronie...

>Porównanie klubu jednego i drugiego jest jak porównanie ekstraklasy z III ligą. Nie obrazcie się ale porównajcie obiektywnie. Większość nazwisk jest znanych powszechnie.

W trakcie swojej jak na dzisiejszy dzień dość niedługiej przygody udało mi się poznać różne białoruskie szkoły MT(ale Ty pewnie nie wiesz że poszczególne szkoły się od siebie różnią bo jak to wcześniej pisałeś jest jedna szkoła białoruska, może zapytam się co to jest szkoła białoruska??). Ostatnie seminarium w Grodnie prowadził człowiek który przez kilka lat uczył w Kickfighterze dziś Chinuk, po seminarium jak to zawsze bywa odbyły się sparringi międzyklubowe(był nawet ME z -85kg) nie chcem zdradzać wyników bo i tak nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia. Trenerów z Chinuk (Piaseckiego, Alekseija, Andreja) poznałem właśnie dzieki współpracy z trenerem z Grodna i widziałem jaki mają do niego szacunek. Widziałem różnice w wyszkoleniu różnych fighterów(MBS, MBJ gdzie walczyli też nasi chłopacy) i powiem szczerze że szkoła Best Club Grodno baaardzo mi odpowiada. Krótko mówiąc nie byłeś nie widziałeś nie pisz...

>IAMF to kolejne a czemu twierdzisz że jest tak popularna. W polsce jeden klub wymienia tę organizację, a jak przyjrzeć się galą w europie spotyka się rzadko. Mysle że nadinterpretujesz fakty.

Myśle że swoje informacje czerpiesz z internetu co raczej nie pozwala Tobie pisać że ktoś nadinterpretuje fakty. W polsce tylko jeden klub wymienia tą nazwę bo Polska należy do IFMA, a IMTF to druga najwieksza organizacja i o ile to że np. na WMF nie ma pewności czy pojedzie czołówka zawodników to IMTF(International Muay Thai Federation [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) możemy być już tego pewni. W tym roku z tego co mi wiadomo Białorusini pojechali też na IFMA. Były nawet przymiarki aby połączyć obydwie organizacje ale do tego chyba jeszcze daleka droga(ta Olimpiada).

>Mistrzostwa trzecie w Tajlandii a pierwsze było na Kałkazie ( startował Skupiński)

Moja skrucha.

>Co do współpracy: Tu nie chodzi o czyjes urażone ambicje. Mówisz o jakiś wypowiedziach na forum to polecam Ci tekst złotego rogu czy jakoś tam.

Tylko że "złoty róg" nie reprezentuje naszych władz tak jak Pionier, Przemysław(chyba że jak już wcześniej wspomniałem...) i Ty.

>To Wy możecie wiecej starcic niż my.

Na obecnej sytuacji niestety tracą wszyscy...

P.S. Jakoś nie sprawia mi to radości, więc nie obraź się jak nie odpisze następnym razem :twisted:

Pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
>a a co do powtarzalności to problemem nie jest przejście na zawodostwo, a to że nie startują w klasie A. Na chłopski rozum wygrałem B lub byłem medalistą to następnym razem próbuje z lepszymi. NA tym polega rozwój. A z dotychczasowych medalistów nie spróbował tego nikt.

A z tym to się zgodzę, myślę też że niestety jest to połączone z ich przejściem na zawodostwo. No cóż to ich wolny wybrór.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Co do Białorusi mam inne zdanie ale poprostu korzystamy z innych źródeł i innych ajimpretacji. Zgodzę się z jednym. mamy jeszcze kawałek za nimi :) NA WMF też byli.

Co do szacunku to jedno nie zaprzecza drugiemu. Pułkownik dla mnie nie uczył sportowego MT i Amnat pokazał więcej. Ale mimo to szacunek jakis większy miało się dla pulkownika. NIektórzy mają to w sobie. Jednak zrobił dużo dla promocji MT i inni korzystają z tego.

Co do komentarzy jakos tych osob nie widzialem od kiedy tu jestem. za to zloty rog byl niedawno. Jego wypowiedzi zawieraja informacje które swiadcza iz musi byc to ktos blisko Prezesa. Może się mylę ale miożesz robić to równiez ty. A skąd ty wiesz kto jest kto?. Ja jedynie domyslam kim jest ozzz po opisie wyjazdu do Niemiec. Wielokrotnie wypowiadały się osoby które napewno były bezpośrednio z otoczenia Prezesa. Ale też nie był dawno chamskich komentarzy( no oprocz jednego ostatnio ale to skomentoiwałem sam jego wypowiedz) a to ze mamy swoje zdanie rowniez krytycznie. Wierz mi o wilu osobach w PZKb mam gorsze. ALe w tak dużej organizacji zawsze będą konflikty.

Co od IMTf. Int6ernet jest źródłem wiedzy. Organizacji jak IFMA, WMF, IMTF jest kilka w Tajlandi. Liczą się d wa IFMA i WMF.Pare lat temu była to jedna organizacja Jedna jest zwazana z wojskiem druga z policją. (inne ministerstwa) Faktycznie obecnie większe znaczenie ma Tajlandi IFMA ale to nie znaczy na Świecie. WMF przyciąga duże organizacje sportów walki. Dlatego np. WAKO brało udział w Mistrzostwach i dlatego wzielismy i my. BYł tam bnawet nasz Szef. Zresztą w zarządzie WMF jest członek zarządu WAKO. Dlatego ze śwaitowym MT jeszcze nie wiadomo jak będzie. Może się zmienić poparcie. Nasz wyjazd na MŚ WMF nie był złośliwością a poprostu zrobiliśmy to co wiele kluboów z naszej organizacji. I pytania OZZ o nazwe nie sa potrzebne. Tajlandczycy uznają kluby KB w MT.

Tracą wszyscy !!!!!!! Powiedz to Waszemu Prezesowi:)

A co do niechęci odpowiedzi. To jest forum. Nie ma obowiązku odpowiadać. Chociaz akurat z Toba pisze się dobrze :) A to ze masz inne zdanie. Wszak nie wszyscy są doskonali :)
Strone macie niezłą.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Spytasz czemu czesto pisze. wiele się nauczyłem. Poza tym zmusza do szukania informacji. A to jest ważne. Mam krytyczne zdanie o niektórych członkach PZMT ale za to mysle ze znam lepiej zawodnikow niż wy naszych. Mysle ze to dobrze. Szkoda że wy nie chcecie poznac nas. Boleć będzie tylko w ringu :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Kickfan - co do osób o których wspominał Mar. Nie widziałeś ich bo zaistniałeś na forum tak troszkę po tym jak wszyscy moderatorzy zabanowali wspomnianych forumowiczów (mówię o człowieku z nickiem pionier i przemysław). ( Mar - :) )
Mówisz że złoty róg to człowiek związany z prezesem. Tzn kto to mógłby być ? vice ? sekretarz ? Mówisz że możesz się mylić - ja Ci mówię że się mylisz
Kto jest kto ?
Żebyś za daleko w domysłach nie szedł.
Ozzz = Andrzej Kapusta. Sędzia - jak mnie niektórzy nazywają. Czyli ja :) Tzn jeden z tych co są blisko prezesa. I wierz mi że ŻADEN z pozostałych osobników bliskich prezesowi - czyli mówmy Rafałowi Szlachcie - nie wstępuje na tym forum z nickiem złoty róg. Chyba że moja i Twoja definicja osób z bezpośredniego otoczenia prezesa są diametralnie różne co oczywiście może mieć miejsce ale osobiście wątpie.

Rafał bardzo dobrze zdaje sobie sprawe że na sporach tracą wszyscy - przede wszystkim zawodnicy. Dlatego też dążymy żeby sporów nie było i sprawa była jasna. A że nasze dążenia są inne niż Twoje oczekiwania - cóż. Takie życie - idealnie nie może być
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
tak myslalem bo wiedzialem, że to tu byles w Singen.
I ja cie też raczej kojarze jako sędziego i działacza. :)Chyba walczyles krótko?

A co do osób nie odzywam się na waszym forum na PZMT dlatego że faktycznie zdarzaly się tam pyskówki. A tu od dłuższego czasu raczej nie ma większych burd. Zdarzają se niefortunne wypowiedzi. Co do zlotego rogu. przyznasz ze facet duzo informacji ma, wiec musi byc jakas dyskusja wewnątrz. To nie musi być nawet kolega ale.....Mysle ze podobnie jest u nas. A potem dochodzi do scysji. Ale nie dziwcie sie z naszej i Waszej strony są ludzie charakterni taki sport:). Święci rzadko zakładają rękawice. :) Oni wolą mieć wojowników obok siebie. :)

A co dążeń. To problem w tym że są takie same i dlatego ten konflikt :) Wygra Lepszy tak jak w sporcie. JA wcale nie będę płakał jeśli będziecie to wy. PO prostu wstąpimy do was bo i tak nas jest więcej :) :) Taki żarcik. Mam nadzieje że zdajecie sobie sprawe, iż jesli beda pieniądze to wtedy bedzie wewnętrzna wojna.

NIe uważam że wasz Szef nie nadaje się. Tylko że wykonuje niepotrzebne ruchy, które jeśli dojdzie do tego że my otrzymamy MT jako dyscyppline spowoduje, że bedzie trudny do zaakceptowania. Wytłumacz mi jaki cel miał jego wyjazd o Tajlandii. To naprawde było niepotrzebne. A pismo tu przedstawione widziałem osobiscie z WMF na zjezdzie. Pewnie ze czas leczy wszystko. Prawda jest też taka ze przy odrobinie zlej woli zarząd PZKb mógłby to nagłosnić. On ppodszył się pod kierownika grupy.Ale po co krzyczec. Tylko oberwało by MT. oczywiscie możemny sobie takie rzeczy np na forum. A władza niech mysli że MT sie rozwija i dlatego dążenia dwóch stron. Sorry denerwujewcie sie jak cos powie sie na necie. Dla mnie ta zagrywka była o wiele bardziej poniżej pasa. Stało się ale czasami trzeba sobie uswiadomic, że glupio wyszlo. Napewno nie jestesmy swieci. Ale powiedz jaki w ostatnim roku złosliwy ruch wykonano ktory by w was uderzał ( i nie mowcie juz o necie bo zasieg jest jego mizerny). Jełśli dobrze wiem to nawet nie wyslano pisma o uzywaniu nazwy mistrzostwa polski przez Was, chociaz to sugerował prawnik z ministerstwa w czasie walnego( podobno wg. prawa tylko dyscypliny kwalifikowane mogą używać tej nazwy i tworzyc oficjalne kadry). Wymien jakis przyklad?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Heheh - jak zwykle rozumiesz czyjąś wypowiedź jak chcesz :)
Nie chodziło mi o forum PZMT. Chodziło mi niniejsze forum. Budo. Bo wymienieni przeze mnie kolesie tutaj działali (pisze kolesie bo prezentowali poziom kolesi - i tyle)
Jeżeli chodzi o nazwę MP - jak ministerstwo sportu pozwoliło na użycie tej nazwy to do kogo to pismo miałobyć wysłane ? Do ministerstwa sportu to chyba nie... :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Ozz co ty taki `przewraźlwiony. nie rozumiem o co Ci chodzi. przeciez tylko stweirdilem, ze jest tam paru ktorzy sie wyzywaja chyba mam racje

Masz pisemną zgodę na MP 2006 - widziałem u was pismo ktore 2 czy 3 lata temu wydało wam i nie ministerstwo ale konfederacja. Podobnie jak z kursem instruktorów. Zadzwon do wydzialu prawnego i zapytaj się. To nie znaczy ze oni są przeciwko wam. takie jest prawo. To tak jak z naszym MT. ministerstwo uznaje ze jest formula walki w ramach KB ale jeszcze nie ma dyscypliny i stąd problem ze zmianą nazwy. W jednym i drugim wypadku uwazam ze to błąd prawny. Bo jak mają rozwijać się sporty gdy nie są kwalifikowane jesli nie mogą miec kadry i MP, ale niestety takie jest prawo. W naszym to tez bzdura kiedy mamy kadre i MP. Ale z prawem nie dyskutuje się mozna je jedynie probować zmiany.


A i niezłych masz kolesi:):):)
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Hi Ozzz

>Kickfan - co do osób o których wspominał Mar. Nie widziałeś ich bo zaistniałeś na forum tak >troszkę po tym jak wszyscy moderatorzy zabanowali wspomnianych forumowiczów (mówię o >człowieku z nickiem pionier i przemysław).

Hem, wszystko zamyka się przy stwierdzeniu przemysława/pioniera - "a czemu mam nie pisać, ten temat obejżano już ponad 2000 razy"(cyt. z pamięci temtu o wypadku w Łodzi). Później był już dwukrotny ban, więc wcześniej czy później... W każdym razie od pierwszego postu przemysława mineło troche czasu a dział po odejściu Tea Tad'a jest zdominowane przez politykę i nie koniecznie uprawianą przez PZMT(gdzie jest mod??).

Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
po pierwsze - czy polityka to cos zlego.
Po drugie Próbowałem faktycznie znalezc cos i nie bylo. Ale co takiego drastycznego bylo w tych wypowiedziach. Po drugie nierozumiem czemu maja sie tyczyc Was?. Jesli dobrze wiem to nie wy bylisce organizatorem.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym dekkersem?????
Dobrze wiesz. Nie my byliśmy organizatorem. Co drastycznego ? Jak znajdziesz to zrozumiesz.A po drugie to nikt nie napisał że wypowiedzi pioniera i przemysława dotyczyły PZMT. Dotyczyły ale nie w odniesieniu do tragedii w Łodzi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024