Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_gacek_wwa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Jestem Gcek, mam prawie 19 lat, do tej pory nic ze sztuk walk nie liznełem, ale zaczynem od września mocno trenować i to aż 2 sztuki walki: karate tradycyjne i judo i dodatkowo w ramach judo jest zawsze 1h godzina po treningach, karate mam 3 razy w tygodniu i judo też 3 razy w tygodniu, czy mam szanse zaczynając w takim wieku<19lat> osiągnąć jeszcze coś w sztukach walki?? np. tytuł mistrza polski/europy/świata?? czy mam szanse być zawodnikiem znanych w środowisku sportowym, np. czy na galach k1 mam szanse jeszcze cos osiągnąć??? bardzo proszę o odpowiedzi, to dla mnie cholernie ważne :!:
  • 0

budo_gacek_wwa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
w ramach judo mam 1h siłowni po treningach !!

i jeszcze mam takie pytania: czy byli zawodnicy co duużo osiągneli, a nie mieli sykcesów amatorskich?? czy nie jest za późno?czy byli zawodnicy co zaczynali w późniejszym od mojego wieku i osiągneli dobre wyniki??

Prosze o odpowiedzi, to dla mnie bardzo ważne :!:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Troszkę za późno, ale mówią dla chcącego nie ma nic trudnego. Musiałbyś mieć piekielny talent.
W dziale judo są fajne topiki związane z wiekiem:

http://budo.net.pl/v...t=20504&start=0
http://www.forum-kul...showtopic=75232
http://www.forum-kul...showtopic=71587
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Gacek, szczerze mówiąc, zastanawiam się dlaczego tak Ci zależy żeby coś osiągnąć na zawodach, czemu tak chcesz :?: To aż tak istotne myślisz, w sztukach i sportach walki, właśnie te zawody, tytuły :?: Ekstra sprawa być mistrzem Polski, Europy, Świata w czymś do czego się przykłada, nawet w ping pongu, czy w bierkach, ale nie rozumiem Cię nadal.
Za friko nic nie osiągniesz, nie za rok, czy za dwa, ale może kiedyś. Nie nastawiaj się na rewolucję, bo zapewne takowej nie będzie.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Gacek_wwa przy takim obciążeniu wykończą Cię kontuzje
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
K-1 i podobne a karate tradycyjne?
Niekoniecznie...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Raczej na pewno nie bedzie to tytul Mistrza Juniorow :wink:
Jak bedziesz sie przykladal i trenowal to moe cos Ci wyjdzie. Tylko nie przeginaj, bo ray_luka ma racja z kontuzjami.
Macias tez napisal dobrze - Karate Tradycyjne i K-1 nie da sie polaczyc.

Pozatym, czy tylko ja odczytalem te posty jako rozpaczliwe wolanie o pomoc? :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
gacek nie przejmuj sie, ja mam 22 lata, nie trenuje od 7 lat :) ale i tak kurde zaczn eznowu cos trenowac i za 8 lat pojde do PRIDE skopac dupe Silvie bo mnie denerwuje troche. I tylko po to zaczne trenowac wiec nie lam sie, damy rade! :)
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
o poziomie swiatowym mozesz zapomniec, niestety, bylo trzeba sobie wo tym 10 lat temu pomyslec :)
na polskiej arenie moze cos jeszcze przy odrobinie szczescia uda Ci sie osiagnac choc i w to watpie....

cwicz dla siebie, a nie dla tytulow....
  • 0

budo_mrshinobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Podaj moze jakies swoje osiagniecia.. cokolwiek... moze masz predyspozycje?
Jak szybki jestes, jaki masz refleks, gibkosc, sile... Jesli cwiczyles cokolwiek intensywnie (ruchowo) - jest szansa, ze mozesz cos osiagnac, chociaz ciezko Ci bedzie. Sam upor nie wystarczy.
Jesli z kolei jestes kolesiem, ktory siedzi tylko w ksiazkach i ma nadwage lub informatykiem z niedowaga... zapomnij o mistrzostwie. Moze w nastepnym wcieleniu ;)

W ogole w czym Ty chcesz byc dobry? Karate czy K-1 czy judo? Zdecyduj sie na cos, bo jesli chcesz byc wszechstronny.... to troche pozno by dojsc do wysokiego w MMA. Za duzo jest specjalistow, ktorzy od malego cwiczyli jedno, a potem dolaczyli drugie... Choc nigdy nic nie wiadomo na 100%.
Spytaj najlepiej trenera - przedstaw mu swoja wizje, swoje marzenia - moze on Ci pomoze.
Przede wszystkim pracuj ciezko, ale tez, jak mowili wczesniej - uwazaj na przetrenowanie i kontuzje. Nie od razu Rzym zbudowano a Silva nie od razu zostal mistrzem Pride ;)

Hawk!
  • 0

budo_---tytus---
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
wg. mnie MASZ SZANSE!! tylko lepiej zrób sobie połączenie typu: tajski boks i judo, bo karate to jest dosyć cieńkie na gale typu mma, k1, karate to sie bardziej ćwiczy rekreacyjnie, niż żeby jeździć na galach, bo sam miałem kontakt z karate i wiem o co tam chodzi, np. nie walą się z pięści po twarzy<0 technik bokserskich> a kopnięcia to mają też ,,trochę" gorsze niż w tajskim boksie.;)

Jak zaczniesz solidnie trenować to masz szanse być kimś w świecie Mortal arts, tylko zamień to karate na tajski boks, a tak pozatym to jak byś miał predyspozycje to wszystko przed tobą, bo tajski boks, judo i siłownia to dobre połączenie, a pozatym był gość, kóry po 6 latach treningu kick=boxingu został mistrzem świata;)

głownie to zależy od ilości treninngu w tygodniu i ich intensywności i predyspozycji, bo lata treningu da sie nadrobić;)
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Jak mozna tak pytac? Zycie to loteria, jak sie okaze, ze masz talent i wsyztsko sie dobrze potoczy to byc moze cos osiagniesz. W ogole czego oczekujesz? "Stary, pojdziesz na Judo + Muay Thai, rok i jestes mistrz K1"? Jakby tak mozna bylo sie dowiedziec to ja bym juz dawno byl mistrzem :D
  • 0

budo_---tytus---
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
poniżej 20 jak się bieżesz za treningi możesz wszystko osiągnąć, ps. zawodnicy w mma mają ok. 20lat to masz spore szanse :idea:
  • 0

budo_gacek_wwa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
troche powiem o mnie:
mam 180cm wzrostu, waże 77kilo, siły troche mam bo ponad pół roku na siłke chodze, na klate podnosze 8dych-ale to chyba mało istotne, a pozatym kondycje mam bardzo dobrą, ćwiczyłem kiedyś biegi na 1000m,ale teraz tylko rekreacyjnie biegam, ps. a jak bym zmienił jak mi radzicie karate na tajski boks było by rzeczywiśc ie lepiej. ps miałem na mysli mma a nie k1, pozdrówki;)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
Zacznij cwiczyc jak pisales, za rok wroc i zdaj relacje jak to widzisz, pozniej znow za rok (jak wy3masz),pozniej znow za rok (jak wy3masz),pozniej... :wink:
Na "slepo", bez zadnego rozeznania o klubach to nikt ci na 100% nie powie czy lepsza jest SEKCJA ( nie styl) karate czy tajskiego. do walki tajski zasadniczo lepszy.
cwicz, nie pierdol i miej nadzieje :D
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!

w ramach judo mam 1h siłowni po treningach !!

i jeszcze mam takie pytania: czy byli zawodnicy co duużo osiągneli, a nie mieli sykcesów amatorskich?? czy nie jest za późno?czy byli zawodnicy co zaczynali w późniejszym od mojego wieku i osiągneli dobre wyniki??

Prosze o odpowiedzi, to dla mnie bardzo ważne :!:

A ja troszkę z innej beczki ale poniekąd związanej z Twoimi pytaniami. Jest taki 24-letni bodajże bokser Dawid Cygan Kostecki. Chłopak zaczynał boksować gdzieś w wieku 16 lat ale nie w klubie tylko gdzieś po piwnicach. Potem trochę w Wisłoku Rzeszów bez sukcesów w amatorstwie. Teraz boksuje zawodowo w Hammer Knockout Poromotion i ma pas mistrzowski - wprawdzie to nie jest bardzo znacząca federacja bokserska ale zawsze. Czołówka bokserska zaczynała w wieku nawet 10 lat w dobrych klubach, pod okiem trenerów z prawdziwego zdarzenia. Dawid rozpoczał dużo później, a jeszcze później miał doświadczonego trenera Wisłoka Stanisława Osetkowskiego. Teraz walczył nawet w Stanach.
Tak wiec zamiast się pytać czas zaczynać treningi jak najszybciej.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!

cwicz, nie pierdol i miej nadzieje :D


o o o o o o poklon brawa dla pana. Złote usta lipca anno domini 2005, biorę to do siga.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!

cwicz, nie pierdol i miej nadzieje :D


o o o o o o poklon brawa dla pana. Złote usta lipca anno domini 2005, biorę to do siga.

:)
cieszyn sie bardzo,ze przypasilo :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!
nie pamietam dokladnie ale Bass Rutten zaczal walczyc w wieku 19 albo 21 lat.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osiągnąć coś w moim wieku, zajżyjcie i komentujcie!!!!

When I was a kid I suffered from Asthma and a very bad skin disease, because of that I had few friends. At the age of six I also got rheumatism.

....


When I was 20 I moved out of the house to go live with a girlfriend and that was when I really started with Martial arts. Karate and Tae Kwon Do were first and from those I moved over to Thai-boxing. Everything went really fast after that. Soon I was competing in Thai-boxing, which went really well too.


Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024