Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafałz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA
Cześć!Jakiś czas temu napaliłem się jak szczerbaty na suchary i kupiłem nóż MOD Razorback.Co oni tam pieprzą że się nie nadaje na EDC-pomyślałem,wezmę i sam zobaczę.Faktycznie nie nadaje się.Można go tylko pod żebro :twisted: ,ale coś zastrugać czy otworzyć kopertę to męka.
Początkowo chciałem go sprzedać lub wymienić ale on mimo wszystko dalej mi się podoba.
Mam w związku z tym taką mysl :idea:
Oddam nóż w ręce doświadczonego nożomaniaka,który w ramach eksperymentu przerobi go na bardziej uniwersalne ostrze.Dopuszczam przeprofilowanie,zmianę geometri ostrza i co tam jeszcze przyjdzie Wam do głów.
Jeśli ostrze ulegnie uszkodzeniu :( -trudno jakoś to przeżyję.
Jeśli natomiast wróci do mnie cale i zdrowe,a przy tym ostre jak kurwamać to sprawcę tego cudu nagrodzę 0,5l markowego ŁYSKACZA oraz pochwalnym peanem na forum poklon .
Pozdrawiam i czekam na propozycje!

  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA
wyslij go Guldanowi :D :D on juz go odpowiednio przerobi na utility :D :twisted: :twisted:
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA
mam inne atrakcje w domu niz przerabianie cudzych nozy...
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA
Masz Razorbacka oksydowanego czy bialego? Z tego co wiem to on ma jakos idiotycznie frezowane ostrze... Jaka bys chcial miec wyjsciowo klinge? Smuklejsza/krotsza? Czy decyzje zostawiasz wykonawcy? Daj jakies szczegoly, bom ciekawy.

Oczywiscie sie za to nie wezme.. sam sobie na tyle nie ufam, aby rzezbic w czyims nozu. Szczegolnie, ze jest to droga firmowka.
  • 0

budo_rafałz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUNING FABRYCZNEGO OSTRZA
Dokładnie taki sam jak na stronie Pitera.
Co do przeróbki to myślę że dało by się zrobić wysoki szlif(lepsze wł.tnące) i zaokrąglić koniec klingi,tak jak w japońskich tanto.Tak podrasowany nóż zachowałby swój charakter a jednocześnie zyskał nowe zastosowania.
Czytających proszę o wypowiedzi-co o tym myślicie,pomysł jest dobry czy zły...Może miejsce mojego noża jest w szufladzie?Ma tam czekać aż Niemcy trzeci raz spróbują :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024