Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Taktyczny" parasol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

"Taktyczny" parasol
Kurde! Rozpadało się! No właśnie - czy możecie zapodać jakieś "taktyczne" parasole, którym niestraszne wichry i burze? Wiem, że twardziele nie używają :lol: , ale czasem zdarza się odprowadzić miłą kobietę do jej domu :) , gdy pada deszcz, a zawsze to przyjemniej iść pod jednym parasolem, niźli każdy z osobna w pelerynce... :)
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Nigdy nie nosiłem parasola, bo zajmuje ręce itd. - wygodniej w czapce lub z kapturem.
Ale ... od tygodnia mam parasol. AUTOMAT :D Jak zobaczyłem go w akcji - klik i otwarty, klik i składa się - nie mogłem się oprzeć pokusie. A że jeszcze rozpadało się - czuję się usprawiedliwiony.
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
ja dostalam prawdziwe bydle od milego pana przedstawiciela handlowego z Kodaka.Jest czarny(tylko delikatny wytlaczany napis reklamowy) wielki (bez problemu 4 osoby wejda pod niego tzw model ''prezydencki') a po zlozeniu mozna uzyc do samoobrony bo ma chyba z 1.30m dlugosci z fajnym szpicem.Jest tak duzy nie sposob go nigdzie zapomniec :) Generalnie na ulewe super. Ma tylko jedna wade: dosc ciezko go przy takim rozmiarze utrzymac na wietrze :)
do noszenia na codzien malo praktyczny,ale do okazyjnego odprowadzania pieknych kobiet idealny :) :):):)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
taktyczny parasol to jest czapka z daszkiem
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol

taktyczny parasol to jest czapka z daszkiem


lepszy jest ortalionowy kapelusz bo woda sie do uszu i za kolnierz nie wleka. inna sprawa,ze wyglada sie w tym jak kosmita ;)
  • 0

budo_robin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Taktyczny parasol kojarzy mi sie z tzw Bulgarskim parasolem, ktorego uzywalo KGB. W szpicy mial igle do wstrzykiwania trucizny. Moim zdaniem sprawdzilby sie w warunkach miejskich, szczegolnie w zatloczonym autobusie...
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
taktyczny parasol tylko w komplecie z taktycznymi kaloszami :)
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol

taktyczny parasol tylko w komplecie z taktycznymi kaloszami :)

A może taktyczny tatuaż Magdaleno? :) Poczekaj no... :twisted:
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Jak już dotarliśmy po taktycznych otwieraczy do piwa, taktycznych skarpet i taktycznych parasoli to może dalej taktyczne tabletki od bólu głowy lub równie taktyczne podpaski i prezerwatywy oraz samomaskujący się taktyczny papier do du** :twisted:
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol

Jak już dotarliśmy (...) parasoli to może dalej (...) równie taktyczne podpaski :twisted:


Polecisz coś z autopsji? :twisted:
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Myślę że nie jestem specem w tej dziedzinie. Jest perę pań na forum, może one. Kiedyś żona mnie wyrwała z błogiego spokoju z pilotem od telewizora żebym skoczył do nocnego samu bo córka dostała radosnych oznak dojrzewania, a ja jak ten palant stałem przed ścianą podpasek i studiowałem etykiety w końcu dopadłem młodą ekspedientkę i stanowczo zażądałem podpasek na mała cipę. :) No może jakbym znał taktyczne.......
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Ekhmm....podpaski z zalozenia nie sa taktyczne, taktyczne sa :oops: :oops: :oops: te takie, wiecie, no....przypominajace pociski :D .

Lothianie, kurka strach sie bac, Zelazne Wilki po Jaworznie mnie ganiac beda :wink: moze zyciowke na 15km, dzieki temu zrobie.....
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol

Jak już dotarliśmy po taktycznych otwieraczy do piwa, taktycznych skarpet i taktycznych parasoli to może dalej taktyczne tabletki od bólu głowy lub równie taktyczne podpaski i prezerwatywy oraz samomaskujący się taktyczny papier do du** :twisted:


to wszystko przez sezon ogórkowy Wysoki Sądzie :) :):):):)

BTW: a taktyczny papier do d** to chyba tez rozpuszczalny :D :D :D (skojarzylo mi sie bo czytam-oczywiscie w ramach-pracy Czerwonego Smoka)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Taktyczny to moze przesada, ale sam szukam jakiegos porzadnego i duzego parasola, zeby mi juz zona dupy nie trula podczas ewentualnych ulew na sobotnich zakupach, ze nie ma sie gdzie schowac. Problem, ze szukam duzego (taki na 4 osoby :) , bo na mniej to sie szkoda meczyc), automatu i na prawde wytrzymalego. Do tej pory takowego nie znalazlem. Szkoda, ze parasole nie sa robione przez jakies konkretne firmy - latwiej by bylo o jakis ranking i ocene.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
hmmm. taktyczne parasole to mial pingwin w batmanie :)
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Dołączona grafika

?:)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Tau: :rofl:

Jak chodze nietaktycnzie w czasie deszczu (tzn. nie w gore-tex'ie) to zazwyczaj korzystam z taktycznego (a jakże!) wsparcia mojej Lepszej Połówki.
Jest ona mianowicie uzbrojona w KOPA- Kompaktowy Parasol Automatyczny. :)
Niezłe ścierwo, mieści się w kieszeni.

Ja takich rozwiązań nie uznaje, wolę zmoknąć niż mieć zajęte czymś ręce. :twisted:
  • 0

budo_lob
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Emilin (centralna Polska)

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Mam (kupiłem ~160 zet) duży ,spokojnie na dwie osoby, parasol angielskiej produkcji ,ktory charakteryzuje się tym , że ma szkielet z 16-tu( zwykle jest chyba 12-cie) fiberglasowych drutów. Dzięki temu nic się nie łamie , gdy wiatr wywróci go na lewą strone. Odpowiednie wstrząśnięcie przywraca mu prawidlowy wygląd. Nie jest auto , po złożeniu wygląda klasycznie , a jego długość pozwala go użyć w samoobronie :D .
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
mam takie pytanko apropo taktycznych parasoli... a mianowicie... czasem na jakichś fotkach, filmach itp można zauważyć ze ochrona (np prezydenta) nosi z sobą parasol... i jeden z bodyguardów otwiera go i zasłania nim VIPa w momecie jak w niego żucają jajkami, tortem itp... oni mają zwykłe parasole (no np takie jak LOB kupił) czy jakieś takie wzmacniane super taktyczne? może głupie pytanie ale zawsze mnie to intrygowało.... :roll:
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: "Taktyczny" parasol
Kup parasol, zgrzewkę jajek i się przekonaj! :) :lol:

(tak na serio, podejrzewam, że zwykłe, ale zajebistej jakości)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024