Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mariusz Wach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Mariusz Wach
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

on rzeczywiscie jest taki dobry? czy wyolbrzymiaja troche? :)
duzy to on nawet troche jest ale nie taki najwiekszy :D
i czy bedzie nastepca A.G? no ale jezeli ma jakies predyspozycje to czy poradzilby sobie z takimi przeciwnikami jak np. Nikołaj Wałujew (213 cm wzrostu, 151 kg wagi, 41 zwycięstw, 0 porażek, 31 k.o. info ze strony golota.pl) z ktorym teoretycznie Golota mial walczyc... ale chyba sie rozmyslil :) wsumie patrzac po gabarytach i walkach to sie nie dziwie :)

pozdr. mjr
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
z tego co sie orientuje jest kozakiempdobno w jego soatniej walce koles zaczał go okładac, wach sie wkurzył i najechał na typa jak czoł i co dalej.....jak to co KO :D :D
słyszłałem ze jest dobry
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
Jest dobrze zapowiadającym się bokserem-niedawno przeszedł na zawodostwo. W amatorstwie nawet sobie radził jak walczył, bo dość często wygrywał pojedynki walkowerem. Nie było czasami chętnych, a czasami nie było zawodników w jego wadze.Na razie nie porównywałbym go do Gołoty albo Walujewa bo chłopak musi się w zawodostwie przetrzeć i zyskać doświadczenie. Wszystko jednak przed nim.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

Jest dobrze zapowiadającym się bokserem-niedawno przeszedł na zawodostwo. W amatorstwie nawet sobie radził jak walczył, bo dość często wygrywał pojedynki walkowerem. Nie było czasami chętnych, a czasami nie było zawodników w jego wadze.Na razie nie porównywałbym go do Gołoty albo Walujewa bo chłopak musi się w zawodostwie przetrzeć i zyskać doświadczenie. Wszystko jednak przed nim.

tylko ciekawe jak zostanie poprowadzony-sprawdzonym polskim sposobem tzn. 50 pierwszych walk z leszczami a potem emerytura :) ? czy rzucą go na wysoka wode?
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

z tego co sie orientuje jest kozakiempdobno w jego soatniej walce koles zaczał go okładac, wach sie wkurzył i najechał na typa jak czoł i co dalej.....jak to co KO
słyszłałem ze jest dobry

widziałem tą walke, nieźle go zmucił, ale z drugiej strony przeciwnikiem był jakiś leszcz. Dużo też dobrego słyszałem o Wachu, ale ponoć z Saletą na sparingach sobie nie radził
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

widziałem tą walke, nieźle go zmucił, ale z drugiej strony przeciwnikiem był jakiś leszcz. Dużo też dobrego słyszałem o Wachu, ale ponoć z Saletą na sparingach sobie nie radził


no wlasnie podobno go Saleta obijal? tylko jak dawno to bylo? bo jak w ostatnim czasie to moze poprostu mial zły dzien chłopak :)

kiedy jest jakas najblizsza jego walka?
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach


widziałem tą walke, nieźle go zmucił, ale z drugiej strony przeciwnikiem był jakiś leszcz. Dużo też dobrego słyszałem o Wachu, ale ponoć z Saletą na sparingach sobie nie radził


no wlasnie podobno go Saleta obijal? tylko jak dawno to bylo? bo jak w ostatnim czasie to moze poprostu mial zły dzien chłopak :)

kiedy jest jakas najblizsza jego walka?


Z Saletą był to jego pierwszy sparing jako boksera zawodowego. Mariusz robi duże postępy min. jeździ do Universum na sparingi, ostatnio sparował z Aleksandrem Dimitrienkoa teraz trenuje i przygotowuje się do swojej drugiej walki zawodowej na gali w Warszawie - 5 sierpnia.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
zzz orientujesz sie moze czy bedzie gdzies transmisja??
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
Co do Wacha - widzialem jego debiut zawodowy w Świebodzicach i przeciwnika rozjechał po prostu ( potem sie wypowaidał że chcial spokojnie boksowac ale po ciosie tamtego sie wkurzyl no i rozjechał go:P). Niewatpliwie ma duzy talent i jesli go dobrze poprowadzą, to bedziemy mieli z niego duzo radosci. Z tego co wiem dostał już ofertę boksowania w USA, ale jego managerowie stwierdzili ze za wczesnie na to (wg mnie błąd, no ale cóż...).
Co do sparingow z saletą - Przemcio sie wypowiadał, że na początku robił z Wachem co chciał, ale potem miał już duze problemy. Czyli prawdopodobnie Przemciu po kilku miesiacach treningów zawodowych, mimo swojego doswiadczenia na ringach zawodowych, wpie***l od 'żółtodzioba' zgarnia.
A co do tego, że wygrał z kelnerem - ta zwykle bywa, że debiuty zawodnicy dostają z kelnerami. Gorzej jak na pierwszych walkach się nie kończy i całe życie kelneró obijają (no ewentualnie emerytów) jak Bonin czy Sosnowski.

Co do Walujewa - z tego co slyszalem, to poza przerażającym wyglądem, nie pokazuje nic. Pamietac trzeba ze caly czas obija kelnerów. I wcale sobie tak dobrze nie radzi, bo jakby sobie tak swietnie radzil to znokautowalby ponad 40 kilo lżejszego, prawie 40 cm niższego Domingueza. Ponoc jest strasznie ociężały i wolny, i kiepsko wyszkolony technicznie. Ja bym Ruskowi kariery nie wróżył - chociaż mylić się mogę:P
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

...Co do sparingow z saletą - Przemcio sie wypowiadał, że na początku robił z Wachem co chciał, ale potem miał już duze problemy. Czyli prawdopodobnie Przemciu po kilku miesiacach treningów zawodowych, mimo swojego doswiadczenia na ringach zawodowych, wpie***l od 'żółtodzioba' zgarnia.

Tak optymistycznie jeszcze nie było żeby teraz Wach lał Salete , poprostu te pojedynki są już w miare równe. A co do transmisji TV to oczywiście będzie na żywo gala Boxing Europe w Canal+ pełne 2 godziny boksu.
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
wy chyba nie widzialiscie walk Valujewa, chlop ma zajebiste kopyto, co do wyszkolenia technicznego to nie jest super ale jest dobrze, ostatnio znokautowal w 3 rundzie cliforda etienne i chce teraz jechac do ameryki a w ameryce nie ma teraz raczej bokserow ktorzy mogli by mu zrobic krzywde ( rahmana by oczywiscie znokautowal, moglby miec problemy z tym samuelem peterem ale tez pewnie by go znokautowal.
co do Wacha to on jest gdzies podobno bramkarzem i zajebiscie sie na ulicy bije w ringu chyba tez, ale w ostatniej walce amatorskiej z rojkiem poprostu go rzucal po ringu :evil:
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

wy chyba nie widzialiscie walk Valujewa, chlop ma zajebiste kopyto, co do wyszkolenia technicznego to nie jest super ale jest dobrze, ostatnio znokautowal w 3 rundzie cliforda etienne i chce teraz jechac do ameryki a w ameryce nie ma teraz raczej bokserow ktorzy mogli by mu zrobic krzywde ( rahmana by oczywiscie znokautowal, moglby miec problemy z tym samuelem peterem ale tez pewnie by go znokautowal.
co do Wacha to on jest gdzies podobno bramkarzem i zajebiscie sie na ulicy bije w ringu chyba tez, ale w ostatniej walce amatorskiej z rojkiem poprostu go rzucal po ringu :evil:

ty wez ziomek przysiadz i jeszcze raz przypatrz co ty piszesz
ty piszesz, ze na boks smigasz? same bajdy wstawiasz

chlop ma zajebiste kopyto
chuja ma nie kopyto, bije bez skretu, kopyto ma witek, rahman, peter, mccall i tyson dziadki maja wieksze
walujew ma kopyto ze jak on jebnie to wywroci, bo pcha cios

co do wyszkolenia technicznego to nie jest super ale jest dobrze
zajebiscie jest, jak juz go dadza na walke na ktora go hoduja i rekord pompuja to zobaczysz

3 rundzie cliforda etienne
jak to doszlo do witka to sie posral

i chce teraz jechac do ameryki
ale nie moze, by go hajsu wyczyscili, ma taki zapis, w hamburgu tylko moze

a w ameryce nie ma teraz raczej bokserow ktorzy mogli by mu zrobic krzywde
krzywde znaczy sie co? w kolano ustrzelic? moze i nie. ale jest w chuj takich co go wyczesza na ringu. wszyscy z top-10, no moze ruiz oberwac, bo jak sie bedzie przepychal klapak z klocem 150kg to sie zasapie
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
Dresiarz piszesz takie bzdury ze sie az czytać odechciewa....
A co do Walujewa to chcialbym zobaczyć jak sobie (nie)poradzi z Byrdem :D
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
Wach nie jest żadnym bramkarzem a jego jedyna pracą jest trening w Boxing Europe a na ile go znam raczej nie wygląda na kogoś lejącego się na ulicach, on ma się gdzie sprawdzać :) .
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
no dziwne kurwa, kup se ostatniego Boksera i zobacz co tam pisza i Valujewie i nie pierdol farmazonow, tam chyba ludzie sie bardziej znaja od ciebie nieprawdasz??
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

no dziwne kurwa, kup se ostatniego Boksera i zobacz co tam pisza i Valujewie i nie pierdol farmazonow, tam chyba ludzie sie bardziej znaja od ciebie nieprawdasz??


Czy to było do mnie?
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

no dziwne kurwa, kup se ostatniego Boksera i zobacz co tam pisza i Valujewie i nie pierdol farmazonow, tam chyba ludzie sie bardziej znaja od ciebie nieprawdasz??

walujewa posklada witek, byrd, brewster, peter i 10-ciu innych
widziales ziomus jego walki czy tylko cos ci dzwoni jaki ma nadmuchany rekord?
i jeszcze raz - walujew nie ma kopyta tylko popycha cios, przypatrz jak bil tyson a jak walujew
i sie nie podniecaj, ze on 150 kosztuje, bo wolny jest, kondychy nie ma a szczene ma jak kazdy
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach
tak widzialem jego walki a ty?? ja bazuje na opiniach ludzi z Boksera 8)
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

tak widzialem jego walki a ty?? ja bazuje na opiniach ludzi z Boksera 8)


To tylko gazeta a nie wyrocznia, w opinie w "Trybunie Ludu" też wierzyłeś :)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Wach

tak widzialem jego walki a ty?? ja bazuje na opiniach ludzi z Boksera 8)

to czekamy na walke walujew - byrd / peter / witek / rahman / brock / sanders / tua / toney
jak wyczesze kogos z tych co podalem to cofka tego jak obsmialem co piszesz
na moje to z lepszych to on ma szanse tylko z ruizem i wladkiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024