Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mały problem
Zaczne od tego ze nie chce nikogo obrazac ani sie klocic. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wejdzcie na te strone i poczytajcie Historie capoeiry, Artykuly, szczegolnie wywiad z mestre Museu i ewentualnie na forum na uwagi dotyczace strony (temat zablokowany heh). Moim zdaniem teksty z tej strony to w duzym stopniu belkot, momentami nawet smieszny, ale zalamujacy, przykre. Interesuje mnie Wasza opinia, czy rzeczywiscie poziom strony nie swiadczy o poziomie ludzi trenujacych w tej grupie.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
a mi strona nie dziala :evil:
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moze to sprobuj
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
Powiedz które zdania są dla Ciebie bełkotem, bo nie chce się czytać całej strony :D
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
troche belkotu jest ale tez prawda jest
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
oj belkot, belkot od razu... jezykowo srednio jest i tyle... :roll:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
synteza roznych dostepnych tekstow. calkiem przyzwoita. kilka zdan, z ktorymi mozna polemizowac ale belkotu tam raczej nie widac (przelecialem przez tekst raczej niz sie wczytywalem).
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
wez sie dziewczyno lepiej za treningi a nie rzezbienie w kupie, strona jest caly czas w budowie, jak ci nie pasuje to idz na inne forum inne www i tam poprawiaj bledy, my sobie poradzimy
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
ej Oja wez mi wyjasnij... Masz 11 postów i we wszystkich niemalże przypieprzasz się do FICAG... to jakaś osobista niechęć czy jak?? już nie dyskutuje czy masz podstawy jakieś do przypieprzania się czy nie tylko tak z ciekawosci pytam... czemu??
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
nie czepiam sie FICAG, przyczepilam sie dwoch spraw. Do faceta ktory twierdzi ze jest najlepszym capoeirista w polsce pechowo pochodzi z FICAG. Tam tez znalazlam belkotliwe teksty. To tyle, jak trafie na cos ciekawego dotyczacego innej grupy to nie omieszkam poinformowac :D
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
OK dziwny zbieg okoliczności ale spoko... ;)
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
przede wszystkim nie zaden facet twierdzi tylko jakis admin tak napisal, juz kilka razy prosilismy o zmiane tekstu na poprawny

a co do belkotliwych tekstow to sie tylko osmieszasz, dalej polecam treningi a nie pisanie na forach zwlaszcza ze masz w opisie avancado co mnie dziwi bo ma sie to nijak do twojego zachowania na necie
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
W opisie nic nie mam, a co do strony riviery to fajnie ze zwrociliscie sie do admina tylko wiesz na ten temat byla dyskusja, a szkoda ze nie napisales tam nic wczesniej. Jesli chodzi o belkot to nie osmieszam sie,chyba sam nie wiesz co masz na stronie, chyba ze nie potrafisz wylapac bledow np."kiedy gralem bosymi stopami na ziemi" hmmm
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
a nawet jesli jest najlepszy w polszy to jedz do niego i mu udowodnij,ze to jednak Ty jestes de best jakbardzo Ci na tym zalezy

ole

pozdro384
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
Wojtt, zanim wezmiesz udzial w jakiejs rozmowie najpierw zapoznaj sie z tematem.
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
widzisz to chyba sama nie wiesz co piszesz, u nas na forum wlasnie masz taki opis ale juz sie gubisz jak widac w skakaniu po stronach internetowych, wez sie moze za cos latwiejszego skoro to cie przerasta

wiem co jest na stronie i wkurzaja mnie teksty ze od razu widac jaki jest poziom ludzi cwiczacych w grupie bo na stronie jest 10 literowek, szkoda tylko ze ty swoim poziomem robisz swojej grupie taka reklame

temat riviery tez byl kilka razy wyjasniany ale moze jeszcze wtedy nie surfowalac tak zaciekle po necie
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
To forum nie jest miejscem na glupie klotnie pomiedzy Toba i mna. Temat o rivierze sama zaczelam i czekalam na odpowiedz, nie uzyskalam jej, dopiero teraz nie w tym temacie przez przypadek. Moze nie tak agresywnie, bo nikt Cie nie atakuje, spokojnie. Na Waszym forum toczyla sie rozmowa i tam masz konkretne przyklady bledow stylistycznych. A co ja robie grupie w ktorej trenuje?
  • 0

budo_oja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
A pomijajac juz to wszystko, to wracam do pytania ktore zadalam w pierwszym poscie. Czy uwazacie ze strona nie jest wazna, nie liczy sie i nie ma wplywu na wizerunek grupy?
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mały problem
to ja ci jeszcze raz napisze i juz ostatni , strona jest w budowie, zmienily sie servery i cala zawartosc lacznie z forum, nie dzialaja domeny wszystkie i caly czas sa robione poprawki, to co wisi to jest wersja testowa i dla mnie nie jest ona zadnym wykladnikiem wizerunku grupy nie wspominajac juz o poziomie alunos

jak chcesz zobaczyc jaki wizerunek ma grupa to jedz do Brazylii na jakies duze encontro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024