Skocz do zawartości


Zdjęcie

Post Scriptum do pałki Walter Pro Secur: R.I.P.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_laik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Post Scriptum do pałki Walter Pro Secur: R.I.P.
Walter Pro Secur to nie tandeta.......to zemsta Pana naszego za dziurę ozonową.....
:evil: Właśnie skończyła swój trzy dniowy żywot......rozpadając się na kawałki podczas otwierania. Ku.....wa. I bądź tu mądry. A propos, miałem w rękach czeskiego batona 21" zwykłego za 99,oo zł. wyglądał solidniej niż ten mój ch..........ny szajs !! Lepiej się blokował i dokładniej był wykonany (egzemplaż czarny - oksydowany). Skoro czeski wyglądał lepiej i sprawował się lepiej - przynajmniej przez ten krótki czas jaki go miałem w rękach - to ten mój niemiecki złom!! musiał być chyba chiński co najmniej... Całość efektu psuł jednak pewien mankament..otóż zarówno mój Walter jak i czeski baton 21" miały identyczne opakowania i tą samą gwarancję-instrukcję w języku niemieckim !!! No tak... mam prośbę ... powiedzcie mi czy czeski Baton Police (czarny - hartowany) jest coś wart.... bo na Monadnocka mnie nie stać....
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Post Scriptum do pałki Walter Pro Secur: R.I.P.

powiedzcie mi czy czeski Baton Police (czarny - hartowany) jest coś wart.... bo na Monadnocka mnie nie stać....


Wiesz - w porównaniu z tym, co piszesz o Waltherze (dobrze, że nie kupiłem go swego czasu), czeska pałka 26 cali firmy Fly (hartowana, chrom), jest BARDZO wytrzymała. Miałem 2 egzemplarze, z czego 1 był poddawany całkiem wymagającym testom (walenie w słup latarni, kijem jak podczas blokowania baseballa itp.). Pałka zniosła wszystko bez szwanku, nie licząc uszkodzeń powierzchniowych (wgniecenia i zadrapania). Składała się i rozkładała bez problemu, a po solidnym rozłożeniu było ją na tyle trudno złożyć, że bez problemu można było zadawać pchnięcia. Potem kupiłem drugą, ponieważ 1 oddałem ojcu. No a w końcu czeską zastąpiło 21 calowe Casco friction lock w wersji featherlight, bo trochę znudziło mi się nosić czeski sprzęt, który jest jednak dość ciężki zwłaszcza w przypadku 26 cali. Za to uderzenie nim, hmm... :twisted:
Oczywiście casco to trochę inna bajka w sensie wykonania, wyważenia, itp. No ale cena też jest wyższa...

Aha, tak przy okazji mam do sprzedania ten 2 egzemplarz (26 cali chrom) - nowy wraz z futerałem, nie bity :D Fotki mogę przesłać na maila, a propozycje cenowe - poproszę na PW. Cena wyjściowa 220 zł. Pewna możliwość negocjacji istnieje.

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Post Scriptum do pałki Walter Pro Secur: R.I.P.
Coś mi się zdaje, że ten Walther to też jest robiony przez Fly.... Tylko może mniej się przykładają. Też mam czeską 26 cali (utwardzaną). Nie katuję jej, ale jak za 150 PLN, które za nią dałem ponad 2 lata temu, to jest całkiem OK. Sprawa prosta - You get what you pay for...
  • 0

budo_laik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Post Scriptum do pałki Walter Pro Secur: R.I.P.
dzięki za odpowiedź ..... co do czeskiej to się zastanawiam, nadal..... Ale zaciekawiła mnie sprawa inna... Otóż dzwonię sobie do Białegostoku do sklepów z bronią i szukam konkretnego batona. A tam posucha... tylko czeszki, tajwany i jakieś angielskie coś (nazwy nie zrozumiałem ale brzmiało jakby: Hiats ?) I to angielskie coś stalowe kosztuje 370,00 zł. a kewlarowe 350,00 zł. Słyszał ktoś o tym? Co to takiego? A przy okazji tematu legalności.....pytam sprzedawcę czy by wysłał mi toto pocztą a on na to, że najpierw musi mieć mój dowód osobisty żeby pałkę zarejestrować na moje nazwisko bo pozwolenie nie jest potrzebne ale rejestracja owszem...to tyle. Jeśli ktoś spotkał się z angielskim batonem o nazwie "Hiats"? czy też zbliżonej proszę o odpowiedź....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024