Skocz do zawartości


Zdjęcie

OBÓZ KRAV MAGA WKMF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_g.adamczyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

OBÓZ KRAV MAGA WKMF
14 sierpnia rozpoczyna się obóz KM nad jez. Białym. W programie dużo treningów oraz fajna zabawa z paintbollami na miasteczku przystosowanym do realnych sytuacji. Można wtedy w naturalnych warunkach sprawdzić swoje umiejętności. Codziennie również treningi realnej walki, które poprowadzą instruktorzy bazowych systemów (boks, kickboxing, valetudo). Można potrenować i nauczyć się dużo nowych technik.
Więcej informacji na temat obozu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Ja bylem na 2 dniowym obozie. Osrodek jest super, do jeziora blisko, fajna duza sala i jest gdzie potrenowac na swiezym powietrzu.

galeria ze zdjeciami z obozu z roku 2004 pod adresem:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Dołączona grafika
  • 0

budo_licky
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Niedawno wróciłem z pierwszej tury tego obozu, każdy znajdzie na nim coś dla siebie- podział na grupy pod względem zaawansowania, więc nauczyli się czegoś i ci ze stażem rocznym i ci, którzy pierwszy raz zetneli się z krav maga. Poza tym fajna atmosfera i sympatyczni ludzie :D
Szczerze polecam, szczególnie że w żadnej innej Federacji krav maga nie ma tak wszechstronnego przekroju przez techniki (parter, boks, narzędzia, wielu agresorów)


Licky
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Ja również polecam obóz. Federacja , jaki i zarówno klub idzie w bardzo dobrym kierunku ! Ciągłe zmiany, ulepszenia itp, super trenerzy i ośrodek też bardzo dobry :)
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Mam pytanie. Czy WKMF jest nową federacją Krav Maga w Polsce? Jest Instutut i Stowarzyszenie, WKMF jest czyms nowym?
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
jesli nie liczyć tych paru miesięcy istnienia to tak jest to nowość
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
a okolicznościowe gadzety tyż będą?
lubie miłe niespodzianki
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
jade. jeszcz tylko pare dni i sruuuuu
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
chlip chlip chlip jak mi zal ze nie jade ..... :cry: moze w przyszlym roku jak wyjde za maz :wink: :wink: i maz mi zaplaci rachunki, pozwoli nie chodzic do pracy i rozkoszowac sie treningami do woli :) 8) heheh marzenia ....
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
nie martw się będziemy o tobie myśleć.
a i wypijemy twoje zdrowie, i tak sobie pomyślałem że gdy będziemy trenować , bawić się grać w siate , tenisa jeżdzic squotem, napierdalać w paintball, przepychać się w pomieszczeniach zamkniętych i otwartych w jeziorze i w lesie, to będziemy o tobie myśleć i tym samym duchem będziesz z nami
całuski i wszystkiego najlepszego w pracy i w domu skuti69 :peace:
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
nadejszła wiekopomna chwila .
dziś jest sobota , za parę godzin wyjeżdżamy . Off course jak alles budut spok, i ten mój pierd.....żęch się dokula śiasia trzymaj kciuki a jak dobrze pójdzie to napiszemy już z okuninki [ I Z P}
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
bawcie sie dobrze !! czekam na sprawozdania !! badzcie grzeczni - nie robcie nic czego jak bym nie zrobila :) 8)
  • 0

budo_monikal
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Uwaga beda podziekowania :)

inni moga to ja tez sie popodlizuje ;-)

Tak wiec pojechalam,przezylam,wrocilam :) Bylo zajebiscie - nie mam porownania bo to moj pierwszy wyjazd tego typu ;) ale bylo rewelacyjnie :) poza nozem w oku :?
pojechalam zeby sie dobrze bawic,nikomu nie musialam i nie chcialam niczego udowadniac-cwiczylam dla przyjemnosci i swietnie sie bawilam :)
Tak wiec wielkie dzieki organizatorom - w pierwszej kolejnosci szefom - Grzeskowi i Mackowi za caloksztalt - za organizacje i wysoki poziom treningow i za to co uslyszalam na zakonczenie - czuje sie zmotywowana jak nigdy :)
Dziekuje calej miejscowej kadrze - Zyziowi: za cierpliwosc,cenne uwagi i fachowe wskazowki, Świrkowi: nikt mnie lepiej nie mogl zmotywowac na sciezce zdrowia, i jeszcze za urocze nocne rodakow spiewy ;) i przepraszam-to ja skopalam Ci tapicerkie w samochodzie :oops: Adrianowi - za motywacje: "Dama ćwiczy sama:)" - panowie trening z Wami to czysta przyjemnosć :) :):) Fiodorowi - za megaprofesjonalizm
Wielkie podziekowania dla pan kucharek - za ser żolty i dzem do kazdego posilku - dzieki temu nie umarlam z glodu :)
I dzieki wszystkim wspoltowarzyszom (nie)doli - szczegolnie: Pedrowi - mojej lepszej polowie-za Cieprliwosc przez duze C, Arkowi za hart ducha i piwko :) Ewie - bez Ciebie wszysko skonczyloby sie gorzej, dziewczynom z sasiedniego domku i Arturowi (nie bij żony :lol: ), Bartkowi za konika pony i czerwone szorty ;) i wszystkim ktorzy tworzyli klimat tego obozu :)
  • 0

budo_gladioator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Ładnie to opisałaś nic dodać nic ująć ..............no chyba że jeszcze dwa słowa atmosfera przyjazni i partnerstwa robi swoje siniaki do dzis bolą lecz milo sie wspomina ich powstawanie :twisted: bo chyba o to chodzilo podczas tych kilku dni .............pozdrawiam tych którzy wrócili
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
to ktos nie wrocil ??????? :) 8O
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
No siaśka tylko ci co zagineli w akcji ale nie pytaj o ksywy bo to ściśle tajne, w klubie k1 na kleberga są takie małe gwiazdy dawida w ubikacji damskiej ku czci poległych i zaginionych zajechanych i tych co nie płacili składek ale wierz mi nie ma ich wiele. ja żyję i pozdrawiam wszystkich. I tych co byli i tych co kiedyś będą .
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
Hej ja wróciłam :) Było super!!! Byłam niesamowicie pozytywnie zaskoczona ze mozna tak świetnie połączyć treningi ze wspólnymi wieczorami i odpoczynkiem :) Brawa dla instruktorów Usciski dla Grzesia (i jego słodkiej Oli :)
  • 0

budo_comendant6
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
VENI VIDI VICI -czy coś w tym stylu :idea: :peace:
  • 0

budo_comendant6
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
my też wróciliśmy cali w siniakach, ale byłłłłooo super, pozdro dla uczestników obozu wielkie dzięki dla grzesia i maciusia za cierpliwość i super organizację, mamy nadzieję że spotkamy się w tym samym gronie na następnym obozie- małżeństwo z roz...., do zobaczyska
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ KRAV MAGA WKMF
comendente ty żony nie bij nawet z rozsądku :) bo mamy na cie kwity[ ty już wiesz jakie] w razie czego a takiej opiekunki do dziecka gdzie ja znajde w zakopanem ty pal te swoją faje a najlepiej jak byście wpadli do sosnowca i wtedy zapalimy przed kominkiem powspominamy summer camp 05
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024