Skocz do zawartości


Zdjęcie

krav maga sosnowiec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_fre1a
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

krav maga sosnowiec
trenuje ktos krav mage w sosnowcu?? Bo jestem zainteesowany i chcialbym zaczerpnac troche info
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec
pytaj :)
  • 0

budo_fre1a
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec
ok widze ze ktos trenuje juz tam :D
mam takie pytanko czy mozna sie tam normalnie zapisac bo czytalem na stronce cos tam grupy zorganizowane. Podoba Ci sie panujaca tam atmosfera?? Mysle ze od wrzesnia tam zawitam
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec
sosnowiec, sosnowiec
piękna okolica
gdyby nie gorole, byłaby stolica :)
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec

ok widze ze ktos trenuje juz tam :D
mam takie pytanko czy mozna sie tam normalnie zapisac bo czytalem na stronce cos tam grupy zorganizowane. Podoba Ci sie panujaca tam atmosfera?? Mysle ze od wrzesnia tam zawitam


kto Ci powiedzial o grupach zorganizowanych 8O ??
akurat tam jest tak, ze mozesz przyjsc w kazdej chwili-zajecia ze wzgledu na treningi nie odbywaja sie w wakacje. A co do atmosfery przyjdziesz sam ocenisz - nie chce tutaj robic za slup reklamowy ;) - powiem Ci tylko, ze sa tam ludzie, ktorzy maja blizej inne sekcje km ale przyjezdzaja do sosnowca. poza tym oprocz regularnych treningow sekcji masz tez niedzielne szlifowanie technik bokserskich i parteru w swietnie wyposazonej salce w pobliskiej Dąbrowie Górniczej.Generalnie moim zdaniem warto przyjsc jezeli akurat interesuje cie KM. ponadto wrobelki cwierkaja, ze od wrzesnia szykuja sie rewolucyjne zmiany i bedzie jeszcze lepiej :) :):):)
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec

sosnowiec, sosnowiec
piękna okolica
gdyby nie gorole, byłaby stolica :)


instruktor jest 100% hanysem :lol:
  • 0

budo_fre1a
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec
Czyli przychodze zaczynam trening. W chwili gdy ja nic nie umiem inni juz wymiataja czy jak to wyglada?? Czy moze jestem przydzielony do jakiejs grupy ktorzy przeszli max 5 treningow czy jakos inaczej jest?? Jak cos to moje gg 2910985
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga sosnowiec
zajecia dla nowej grupy poczatkujacej zaczynaja sie z tego co wiem w polowie wrzesnia.W poprzednich latach bylo tak, ze pierwszy miesiac wszystcy cwiczyli razem-poczatkujacy z zaawansowanymi.potem instruktor dzielil na dwie grupy-zwykle ci co cwiczyli ponad rok przechodza do grupy zaawansowanej i maja osobne treningi,natomiast grupa poczatkujaca cwiczy razem-oczywiscie ci zaawansowani tez moga chodzic na zajecia z nowymi-co jest fajne bo duzo pomagaja :-) z czasem oczywiscie jest tak, ze jezeli dolacza ktos zupelnie nowy w ciagu roku to poczatkowo pomaga mu sie bardziej :-) generalnie krav maga opiera sie na schematach,ktore sa dosc powtarzalne i latwe do zapamietania - oczywiscie zawsze wszystko zalezy od wykonania :) :):)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024