Skocz do zawartości


Zdjęcie

"MTV"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Sciagam tylko po 1 na raz ;)
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
no to troche to potrwa.....:cry:
ale dzieki :D
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

Kontakt z tv ograniczyłam do minimum. Jednak do niedawna do 'żelaznego' repertuaru należał jeden z programów mtv - 'Pimp my ride' + tvn turbo 'Monster Garage'. Ot taka ciekawa kombinacja.


Ta Pani coraz bardziej mi się podoba...

Mnie również, jeśli zdarzy się oglądanie telewizji, to jest to zazwyczaj jeden z ww. programów, wiadomości, casem discovery, ewentualnie, jak nie mogę zasnąć, to viva la bam, czy wild boyz, ale to już ostateczność.
Muzyki słucham takiej, że żadne radio, ani TV tego nie puszcza, więc dałem sobie spokój.
Co i wam radzę.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
na mtv ogladam tylko Jackassa, Wild Boyz i czasami Viva La Bam. Na CN ogladam sporo rzeczy: Mucha Lucha (kurna jak to ryje beret :) ), Krowa i Kurczak (tego chyba nie musze przedstawiac ;) ), Johny Bravo i stare odcinki Dextera - nowe to szmira.
Powiem wam ze Jetix (dawne Fox Kids) ma w swoim repertuarze jeszcze lepsze kreskowki: Swiat Wedlug Ludwiczka, Szalony Jack Pirat i (uwaga uwaga) Kleszcz - po prostu rzadza i wymiataja. Zwlaszcza ten ostatni- najbardziej poryta kreskowka jaka widzialem :) :)
Pozdrawiam ;>
ps. ja pamietam czasy jak Polskiego MTV nie bylo, lecial za to taki program...cholera nie pamietam jak sie nazywal. Wiem ze lecial tam od czasu do czasu SuperRock - zajebisty programik, prowadzony przez zajebistego goscia, ktorego nazwiska nie pomne ;) .
pps. jak wylaczyli vive zwei to przez kilka tygodni bylem w zalobie...
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
YEAH ! Świat wg. Ludwiczka !!
no dla mnie nie ma zajebistszej bajki pod słońcem. Cynikowi by sie spodobała, bo Ludi ma świetne podejście do życia :D ....takie cyniczne, sarkastyczne i absolutnie nonszalanckie!
  • 0

budo_yahiko myojin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
"Life With Louie" byc naprawde cool!!!Rownie fajne sa na "Jetix":
-"The Kids From Room 402"
-"What's with Andy"
-"Sonic X"
-"Power Rangers Ninja Storm"
-"Teenage Mutant Ninja Turtles"
-"Shinchan"
-"Totally Spies"
-"Pokemon"
Na "Cartoon Network" odlotowe sa:
-"Dexter's Laboratory"
-"Scooby-Doo"
-"The Power Puff Girls"
-"Ed,Edd n Eddy"
-"Loney Tunes"
-"Cramp Twins"
-"Cow And Chicken"
-"The Flinstones"
-"Jonhy Bravo"
-"Hi Hi Puffy Ami Yumi"
-"Mike,Lu I Og"
-"Tom and Jerry"
-"X-Men:Evolution"
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Temat jest inny ale chcę się zapytać czy są tu osoby z rocznika który się wychował na takich kreskówkach jak:
Tygrysia Maska (ile tam się krwi lało, po prostu miodzio) :twisted:
Gigi ( tak tak to ten od białych majteczek mój idol) :)
„Cubasa” nie pamiętam jak to się nazywało ( ale przez cały odcinek potrafili biec przez pół boiska) :lol:

pozdrawiam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Lechista o tym bylo wielokrotnie, tygrysia maskakra roxx :) a o tsubasie i spolce si etu przewija czesto ;)
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Ostatnio mi odwaliło na sentymenty; sciągałem generała daimosa, tygrysią maskę, tsubase(ale gierke, na pegasusa)

Jak zacząłem zasysać kapitana planete i planetarian(lecialo kiedys na CN, chyba najbardziej ekologiczna bajka na świecie, a piosenka jaka była fajna -
" Captain Planet, he's our hero,
Gonna take pollution down to zero" ;) ) to się zastanowiłem, co ja własciwie odpierdzielam :-)

Mało brakowało a zacząłbym szukać niedźwiadka banse(taki misiek co jak się naszamał miodu to byl supersilny) kiedyś po drobranocce opędzlowałem pól słoika tego tajemniczego źródła energii... zatrzymało mnie w wc na całą noc.
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Hehehe dobre. :)

Te inne bajki to jak dla mnie mały pikuś, ale z 5 odcinków (co najmniej) to bym z przyjemnością zobaczył. :lol:

Może ma ktoś to na cd i by chciał odsprzedać. :roll:

PS. To są doskonałe filmy szkoleniowe. 8) :lol:
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Chodzi mi oczywiście o Tygrysią Maskę. :)
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

?Owszem,jestem najmlodszym uczestnikiem na tym forum,ale nie najglupszym 8) .


Amen :P

A co do MTV to po pierwsze ciekaw jestem statystyk - ile czasu tam puszczają muzykę a ile co innego? Na MTW Classic czasem da się czegoś posłuchać jeszcze... natomiast na samym MTV to jedynie Jackass :P :P :P
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
żeby jeszcze jackassa puszczali, ale niestety...
teraz leci tylko viva la bam, czyli pośmiewisko deskorolki. Kiedyś gościa podziwiałem za jazdę na desce, zaś teraz, kiedy mu kasa odbiła do głowy zamienił się w sprzedajną kurewkę, która robi żałosne akcje, ofkoz wszystko pod ustalony z góry scenariusz. Nie ma już obsrywania kumpli podczas snu, nie ma zjadania omletu... jest za to super Bamuś, ulubieniec gimnazjalistek, który zjada swoją kozę z nosa- J U P I -_- geezys

BTW. Na MTV jedyne co pozostało do obejrzenia to chyba tylko pimp my ride (czasem robią konkretne cacka), ale i tak lepszy Monster Garage na Turbo TVN(cóż, ludzie z MG znają się naprawdę na autach, zaś panowie z PMR bardziej skupiają się na gadżeciarstwie, które i tak u nas nie wytrzymałoby na parkingu 15 minut :D :D), bo już muzyki raczej na mtv się nie zazna, tylko same hiciory pokroju wiejskich crazy frogów, albo 40 razy na godzinę puszczanego eminema.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Torek - puszczaja Jackassa. Wiem bo niedawno (jakis tydzien temu) go tam ogladalem. Ale ja i tak wole Wild Boyz ;)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Mierne to jest , nie lubie tego wole za to "zaluż sie" albo "The Trip"(poprawcie mnie jak blad zrobilem)I teraz fajny program leci na MTV o brazylijskich mlodych talentach,ja nie wiedzialem ze ktos tak w pilke potrafi grac w takim wieku :D :D
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Jak widze niektore programy na MTV to jak boga kocham jestem za całkowitą cenzurą .

ZAŁOŻ SIE ===> program tak głupi , że az sie zygać chce :? :( :oops: . Tam nie ma wygranych kazdy kto w tym bierze udział jest przegrany .

Albo taki numer skacze sobie człowiek kulturalnie po kanałach 8) a tu nagle na MTV jacyś geje na randce OMFG !!!

A na koniec program o operacjach plastycznych ... ochyda .

Mogli by puścic wiecej jakis fajnych kreskowek i przedewszystkim WIECEJ MUZYKI :D .
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

"zaluż sie" albo "The Trip"(poprawcie mnie jak blad zrobilem)

Ok, to na twoje życzenie poprawiam...

Załóż się :)

Wiem,ze dyskusje na temat błedów sa poza forum, ale na zyczenie chyba mozna
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
CN to kiedys byla klasa , szczegolnie w orgialnej wersji jezykowej, pamietam jak weszly jako testowe pierwsze serie "johnny bravo" , "two stupid dogs" i "dexters laboratory" z Foxkids jedynie "Szalony Jack Pirat" i "kleszcz" dorownywali temu :) , ale troszke czasu minelo i juz dlugo nie ogladalem :(
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Shinchan na jetix jest super :) kto nie zna niech żałuje. A na MTV jest chyba South Park. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024