Skocz do zawartości


Zdjęcie

"MTV"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
CN the best mimo 18 na karku dalej namietnie oglądam dextera ;-)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

CN the best mimo 18 na karku dalej namietnie oglądam dextera ;-)


Jakby to wszystko w oryginale szlo to bym do dzisiaj ogladal... BTW nasz Fiod oglada ciagle CN ;)
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
ja mam 26 i codziennie oglądam CN, jak sie kończy program TCM to puszczają CN bez dubbingu, tyle że to trochę dziwna pora.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
tzn od ktorej jest CN bez dubbingu?
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
gdy się kończy TCM czyli koło 3 - 3.30, i tak do rozpoczęcia programu CN czyli 6
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

Ja dzieki cartoonowi nauczylem sie rozumienia jezyka angielskiego w najdziwniejszych wymowach i akcentach. Dubbingowanie tego kanalu to jest po prostu pomylka.


Dokladnie. Oprocz CN, w nauce angielskiego pomogly mi gry, komiksy i muzyka. A kiedys na sprawdzianie z inglisza wykoncypowalem slowko "zmarszczki" z "Don't worry be happy" :)
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

CN the best mimo 18 na karku dalej namietnie oglądam dextera ;-)


mam 30 lat i ogladam , mam kolegów po czterdziesce i wolą to od wiadomości czy panoramy!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
ale ludzie to wy nie ogladacie w piatki i soboty wieczorem freak night 8O :?: Jackassy, wildboyz, viva la bam i inni mistrzowie gatunku, ja siedze regularnie przy tym :)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
MTV, jako program jest tak plastikowy że już bardziej nie można. Natomiast jakies poszczególne części można tolerować :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
viva la bam to jest nieskonczone kretynstwo, 400 rayz gorsze od starego dobrego jackassa... Z nurtu rzeczy szalonych margera poszedl w kierunku nurty rzeczy kretynskich i niesmacznych. Kasa i tyle. A Wildboyz jest ok, ale nic wiecej.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

Co do teledyskow to hdpvidz.com antipopvideos.com i tym podobne i jestem na bierzaco ;)


Zapomniałeś o urbanchaosvideos.com i videopimp.com (na tym ostatnim to różnie z porządną muzą)

A Mtv? Tylko jeśli leci jakaś Rocklista czy inna godzinka z cięższą muzą. No i czasem Freak Night.
Ktoś pamięta jeszcze czasy genialnego MTV2 Alternative z samą CIĘŻKĄ MUZĄ !! To były czasy..Wizji TV :D
Mozna ten kanał teraz jakoś po ludzku chwycić ?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Przeciez napisalem, ze MTV2 sie zjebalo niemozebnie... Teraz glownie nowofalowcow brytyjskich puszczaja, jezu, nie idzie odroznic tych kapel, wszyscy jak cioty wygladaja, graja pop rock jakis zenadny i w ogole dramat.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
no ale te stare czasy....ach....to był rozkwit moich muzycznych zainteresowań !
Dzięki nim poznałem Mudvayne, Slipknot, Shadows Fall....kurde moge jeszcze wymieniać..... chlip...gdzie te stare czasy !!
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Shadows Fall kiedys pocinali rowno, teraz sie stoczyli podobnie jak Dillinger, chociaz co do tego drugiego wydaje osad na podstawie najnowszego teledysku, szok.. Ja dzieki MTV2 poznalem Raging Speedhorn i Blind Passengers...

A nie stop. to bylo dzieki VivaZwei :( :( :(
To byl kanal, kurde, po nocach takie kosmosy puszczali, nawet Merzbow seta gral u nich, Fantomas Live z almeza di mundo, Melted Men, ogolnie na wah2 niezle zryte rzeczy szly...
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
ej no cynik, nie mów tak o TDEP ....teledysku nie widzalem ale nie mieli prawa sie stoczyc.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Niestety, ale mieli, bo to zależy czego sie od nich oczekiwało. Mnie ich ostatni album "zaskoczył" bo podoba mi sie w zależności od nastroju... :wink:
Ale znam też opinie ludzi, którzy twierdzą że TDEP sie....skomercjalizował 8O

Heh...a pamietacie Ill Nino ?? Pierwszy album no genialny jak dla mnie :D A drugi to mi sie jeszcze bardziej podoba bo taki "orientalny" :D

Aaaa.... i posłuchajcie zespołu "Amatory" - ruski grajace swój metal :D mnie sie tam podoba, a że nic nie rozumiem to sie tylko o dźwiękach wypowiadam :) mają swój klip do ściągnięcia na Antipopvideos.com

Raging Speedhorn?? To nie Ci kolesie co grają szybkie cholernie energetyzujące kawałki? Ci co nagrali ostatnio klip do "What a man can take" ?? Jak tak to ekstra..nareszcie mi sie ich nazwa przypomniała :D

Wiesz Cynik .... to jest smutne, ale obecnie dla ludzi słuchających cięższych brzmień i/lub alternatywy nie ma żadnej opcji na zaspokojenie wewnętrznych potrzeb ! (ze tak sie wyraże) jedyna opcja to załatwienie sobie niemieckiej kablówki, albo wyjazd do stanów....
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

Wiesz Cynik .... to jest smutne, ale obecnie dla ludzi słuchających cięższych brzmień i/lub alternatywy nie ma żadnej opcji na zaspokojenie wewnętrznych potrzeb ! (ze tak sie wyraże) jedyna opcja to załatwienie sobie niemieckiej kablówki, albo wyjazd do stanów....


albo wciąż włączony download i upload ...
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"

Co do teledyskow to hdpvidz.com antipopvideos.com i tym podobne i jestem na bierzaco ;)

Mój telewizor tego nie odbiera... :cry:











:lol:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Po prostu Dillinger jechal dobrze momentami z matematycznym grindem, potem osiagneli kosmiczny klimat pod batuta Pattona na chwile a teraz eh. No wszystko byloby piekne, ale DEP z lekkimi wokalami to mi nie odpowiada.

A tak ogolnie to od dawna juz nie sledze nowosci w takiej muzyce, nie mam skad za bardzo. NIe wiem anwet co Raging Speedhorn dalej nagral itd.

Ill Nino do dupy, podroba korna ;)
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: "MTV"
Cynik: Pytanko mam
Jak ściągasz klipy z hdpvidz.com. Bo mnie zawsze przerywa, nie wazne czego uzywam (Flashget, GetRight, downloader FireFox'a) a jak przerywa to dostaje info, ze zmienił sie rozmiar pliku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024