Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Logo MMA Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Ufff ASh gdyby to był ring to juz bym zaliczył nokaut

Ash o ktorym napisałem ze jest rycerzem na krucjacie bo zamaist konstruktywnej krytyki rzuca inwektywy, trudno.

Przeczytalem wszystkie swoje (nieliczne zreszta) wypowiedzi w tym temacie i nie widze ani jednej inwektywy. Chyba ze uwazasz za taka okreslenie czegos "ohydnym".?


Nie bardziej bardziej uwazam okreslenie "takie cos". Nie uzywasz inwektyw bo tak jak napisąłem wczesniej jestes inteligentnym facet i zamiast przywalić wolisz saczyc jad miedzy wierszami to bron stokroć bardziej zabójcza. Tylko sie nie wykrecaj !!

"] i to uczestniczysz coraz mneij wojowniczo ;)

Alez ja od pierwszego slowa pierwszej swojej wypowiedzi nie jestem wojowniczy. Po prostu jasno i wyraznie wyrazam swoje zdanie.".?


No jasne :D MAM nieco inne u\odczucia stojąc z drugiej strony barykady ;)

Nigdzie nie napisałem ze kryterium bycia milosnikiem/hobbysta jest chec posiadania czegokolwiek...

Napisales:

Powtorze jest to oficjalne logo MMA Polska, (...) każdy miłośnik/hobbysta/amator chciałbny miec koszulkę z takim logo.

Z tego jasno wynika, ze kto nie chce miec koszulki z takim logo nie jest milosnikiem/hobbysta/amatorem :P Rozumiem, ze moze troche zbyt uogolniles ;) ".?


No co za chwytacz za słówka - oczywiście ze tak napisałem ale nie dlatego ze jest na nich piękne logo tylko dlatego że jest to wlasnie koszulka MMA Polska z jej oficjalnym znakiem (ochydnym lub nie) przy czym nadal uważam ze ni poddawanie znaku po dkrytykę wcześniej spowodowało by zupełnie inny jego odbiór. Taka juz ludzka natura


przeczytajcie co napisął kolega Randori - tak wygląda konstruktywna krytyka i po to tu przyszedłem,

Ja juz wczesniej napisalem, ze w ramach TEGO projektu logo nie da sie nic zrobic, zeby mi sie podobalo. Wiec nie moge napisac w stylu przesun to tam, owo zrob wieksze, tamto mniejsze itp. A nie mowiles, ze maja sie nie wypowiadac ludzie, ktorym sie to w ogole nie podoba.

Wracajac jeszcze do roli logo. Dla mnie obecny projekt jest odpychajacy i na pewno nie sprawilby zebym sie zainteresowal tym, co to logo firmuje. Malo tego, nie wiedzac co to jest mma w zaden sposob nie zostalbym zachecony do tego, zeby sie dowiedziec. Nie kojarzy sie ani ze sztukami walki, ani z dynamika.
Rowniez jako czlonek mma Polska (ktorym oczywiscie nie jestem, bo ze mnie ani mma, ani Polska, ani oczywiscie nie mam tego poziomu umiejetnosci) nie bylbym w stanie zidentyfikowac sie z tym logo ani nie chcialbym, zeby mnie ktos z nim kojarzyl.
Moze wystarczy juz mojego pisania w tym temacie?/quote]".?


No wiesz to jest włąsnie to na co czekałem a Ty teraz chcesz uciekać...
Nie wiem laczego jest dla Ciebie odpychający bo nie uzasadniasz tego - rozumiem że po prostu nie trafia twój gust. No to jest sytuacja bez wyjscia :)

Nie zawsze logo przekazuję tę treś jakiej dotyczy. Patrz NIKE, ADIDAS czy ze znaczka wynika cokolwiek? TO kwestia utrawlania treści z eznakiem przez jkiś czas wśród odbiorców. Koncepscja jest taka - orzeł - znak narodowy, dynamika i agresja jest w oczach, al enie przesadna bo jak sam zauważyłeś trzeba budować wizerunek.Ae nie wśród miłośników bo tych nie trzeb przekonywać. MMA nie moze byc utorzsamiane z agresja stąd niecolagodniejsza forma niż wielu tutaj oczekuje
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
To poprzednie logo moze sie podobać. Moze jest ładniejsze od "brzydkiego orła"Ale to nie jest logo to jest rysunek.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
jak by tak demokratycznie wybierać (tworzyć to logo) to po 10 latach by nikt do niczego nie doszedł, bo jeszcze sie taki nie urodził co wszystkim dogodził.
Logo jest dobre, czytelne i możliwe są warianty z Polska na Łomża - zmienisz czcionkę i może się okazać ryfa. orzeł to symbol i to symbol w logo a nie obrazek na szkle malowany.
My w Kobyłce mieliśmy smoka - piękny był jak chcieliśmy go wyhawtować to się okazało prawie nie możliwe - 7 odcieni zieleni + cieniowanie koszt samej matrycy 800 zł - abuu i co smok został przerobiony - Tu kolega pomyślał i nie będzie trzeba prerabiać
pozdrawiam
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Ufff ASh gdyby to był ring to juz bym zaliczył nokaut

Wiesz, jako osoba niewyzyta w realu czasem musze sobie pogadac w virtualu ;)

Nie bardziej bardziej uwazam okreslenie "takie cos".

Ja bym to nazwal aczej pogardliwym okresleniem.

jestes inteligentnym facet (...) Tylko sie nie wykrecaj !!

Jestem inteligentny. (Niech zyja cytaty wyrwane z kontekstu ;) )

Nie wiem laczego jest dla Ciebie odpychający bo nie uzasadniasz tego - rozumiem że po prostu nie trafia twój gust. No to jest sytuacja bez wyjscia :)

Wlasnie. Ale nie mnie decydowac o tym kto jakiego logo bedzie uzywal. A szkoda ;)

Nie zawsze logo przekazuję tę treś jakiej dotyczy. Patrz NIKE, ADIDAS czy ze znaczka wynika cokolwiek? TO kwestia utrawlania treści z eznakiem przez jkiś czas wśród odbiorców.

Tak, ale to logo samo w sobie ma jakis wyraz. Mozna doszukiwac sie interpretacji, ale ta interpretacja bedzie (moim zdaniem) niezbyt zwiazana z mma.

Koncepscja jest taka - orzeł - znak narodowy, dynamika i agresja jest w oczach, al enie przesadna

Moge juz przebolec (skoro orzel musi byc) to wciskanie znakow narodowych... ale ja nie widze zadnej agresji i dynamiki. Malo tego, ten orzel wyglada jakby sie z ciezarowka spotkal. Mysle ze duzo by mu pomoglo przerobienie na cos bardziej symbolicznego czy, jak wolisz, stylizowanego (vide orlen).

bo jak sam zauważyłeś trzeba budować wizerunek.Ae nie wśród miłośników bo tych nie trzeb przekonywać.

Ech, ale logo to jest najmniejsza chyba czastka budowania wizerunku. Bo tutaj nie chodzi o wizualna identyfikacje znaku "MMA Polska" tylko o zbudowanie wizerunku dyscypliny sportowej jako takiej. Chyba ze sie calkiem myle?

MMA nie moze byc utorzsamiane z agresja stąd niecolagodniejsza forma niż wielu tutaj oczekuje

Agresja to agresja, ale dynamika to co innego ;)
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Ach ASh zaczyna misie ta dyskusa podobać.
Co do twoich uwag po wymianie nieuprzrjmiosci przeszlismy do wymainy uprzejmosci. Jeszcze sie na kielicha umówimy.
Patrz... Czy logo NIKE niesie jaką treść??
ret.
Teraz patrz...
Dołączona grafikaDołączona grafika
który orzeł wyglada jakby sie zderzyl z ciezarówką?
moim zdaniem Orlen to przy nasztym przypomina gołebia...
Ash spojrz w oczy tego ptaszka a jestem pewien ze w koncu go polubisz :D


stando dzieki wreszci e jest ktos kto rozumie po co jest logo i jaką funkcje pełni oraz wykorzystanie gfo w praktyce - no i nie ukrywam ze sie ciesz eze rónwniez akceptuje.[img
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

kanasta - rozumiem że to cynizm jak będziesz dobry będzies zmiał zaszczyt nosić kiedys to logo na piersi jak Jakubek albo Uszol a my nie bedziemy mogli wyjść z zachwytu nad twoimi dokonaniami na ringu/ w klatce i tego z całego serca Tobie życzę


zle rozumiesz - to nie cynizm. po prostu zapytales o opinie, ale nie przyjmowales krytyki wiec dalem ci to co chciales dostac od samego poczatku - zachwyt :wink: .
ja natomiast nie rozumiem co ma znaczyc dalsza czesc twojej wypowiedzi? rozmawiamy zdaje sie o logo a nie o walkach w klatce. ja na ten przyklad nigdy nie mialem zamiaru walczyc w klatce. a nawet gdyby jakies nieprzewidziane okolicznosci mnie do tego zmusily to raczej nosilbym logo grappling krakow.

a tak na powaznie to pokazalem to logo siostrze mojej dziewczyny - jest designerem po ASP w krk ze specjalnoscia w komunikacji wizualnej ( loga) i specjalista od typografi (tworzy nowe trzcionki). jest redaktorem magazyn 2+3D (fachowe pismo - polecam), glownym projektantem wystawy 'Poland on the front page' ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), jest rowniez wzietym grafikiem i rysownikiem (magazyn ATEST, wystawy promujace polska sztuke na swiecie itp.). tyle jesli chodzi o referencje. Nie chcialbym cie zalamywac bo zle znosisz krytyke, ale jej reakcja byla na nie (naprawde powsciagam moj wrodzony cynizm :wink: ).
Dokladniej powiedziala (to w charakterze konstruktywnej krytyki), ze:
ma wady graficzne - zbyt stabilna trzcionka pasujaca raczej do banku niz do loga organizacji z ktora powinna sie kojazyc dynamika, zwinnosc, sila.
nie powinno sie uzywac tak ciasnych przestrzeni - glowa orla, albo wychodzi z jakiejs litery albo jest od nich oddalona - jak sie patrzy z daleka i przymruzy oczy to wyglada jak glowa na kolkach (trzcionka+zbyt male przestrzenie).
jest klocowate - to za sprawa trzcionki. moglo by byc lzejsze.
miala zastrzezenia do samej grafiki orla - cytuje: co on ma taka duza grdyke!?

mam nadzieje, ze moja wypowiedz cie zadowolila (merytorycznie rzecz jasna, bo przecierz logo i tak jest swietne)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Jak dla mnie wszystko sie rozbija o czcionke. Lepsze by bylo cos w klimacie vulgar display of power ew. maszynaAEG ale ta druga nie nadaje sie za bardzo do drukowania na podkoszulkach itd.. Podobnie jak moja ukochana czcionka smash. Chociaz kto wie? Moze by sie cos dalo z tego zmontowac po usunieciu paprochow z brzegow liter?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Jezeli uwazasz ze jest tak zle i hanbi to MMA to moze wez powiedz o tym Mirkowi, ktory nawiasem mowiac tego nie zaakceptowal jak mowisz tylko wrecz tego logo sobie zazyczyl. Przeczytaj jak bylo. Albo go spytaj.


Nie uważam, że hańbi, uważam, że delikatnie mówiąc nie jest najlepsze. O czym Mirkowi nie omieszkałem wspomnieć. Generalnie, już mi się nie chce kontynuować wątku, pozdrawiam.
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
kanasta słuchaj - cieszy mnie bardzo twoj post - wiesz dlaczego? bo jest merytoryczny... ale dopiero teraz ;) DO rzeczy - nie uwazam ze logo jest bezbłedne (to czy sie podoba czy nie moze być rzeczą gustu) Przyjmuje krytykę w takiej formie jak zapezentowales teraz - natomiast nie przyjmuje "okreśkleń typu "chujowy bazgoł, chunia z barczem" i innych podobnych bo nic z nich nie wynika a poziom jest niski. Mysłe ze Ty jako człowiek na poziomie też podobnych kilmatów byś nie przyjmował.

Teraz merytorycznie

kanasta i cynik do was obu - faktycznie logo moze być nieco deformowane przec czcionkę i oboje jak również siostra dziwczyny kanasty stwierdza tak naprawde ze problem sie do tego sprowadza - wynika to z faktu że logo nie było projektowane pierwotnie dla MMA tylko "adaptowane" nie chce mi sie powtarzac tej samej historii prosze was czytajcie posty... Ufff

Mikimura cenie sobie indywidulne zdanie kazdego z was. NAprawde. Powiedz mi jezeli to nie stanowi problemu dlaczego sie Tobie nie podoba. JA naprade z przyjemnosci przyjme wszystkie uwagi tylko chce wiedzieć dlaczego.. Zamaist mówienia ze jest nienajlepsze plus kila zlosliwych uwag pod moim adresem zupelnie nei wiem dlaczego.
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
okejka.

tak naprawde to zycze powodzenia.

pzdr
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Ja rowniez - nawiasem mówiąc uważam twoje ostatnie uwagi za bardzo cenne...
Cho cnie jestem autorem logo...
Na przyszlosc... ;)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
DiabelTasmanski niepotrzebnie wlasnie Ty zawiazales krucjate na rzecz atakowania kazdego ktop ma inne zdanie niz Ty na temat wygladu loga.
Poprzez Twoje napastliwe i krzykliwe posty wymusiles dalsza forme dyskusji.


teraz moje zdanie:
Logo mi sie nie podoba

Dlaczego ? Nie wiem nie jestem fachowcem od loga i grafiki po prostu nie przemawia dla mnie. Tak samo jak nie przemawia dla mnie nazwa :Minerals and Witamins - czy cos w tym stylu.

Jezeli oczekiewales dyskusji na poziomie merytorycznym to pomyliles forum - forum grafikow jest gdzie indziej - tutaj mogles dostac odpowiedzi takie jak na poczatek - cudem znalazlo sie pare osob ktore sie znaja na grafice cos wiecej niz "hujowa" i "ladna".



Pozdrawiam
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

DiabelTasmanski niepotrzebnie wlasnie Ty zawiazales krucjate na rzecz atakowania kazdego kto ma inne zdanie niz Ty na temat wygladu loga.


No nie... Troche kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło więc chciałem wiedizec tylko czy sie podoba (odpowiedz tak lub nie) ewentualnie (ale ewentualnie) dlaczego sie nie podoba ( bez okreslen typu k* i ch* i tym podobnych

Poprzez Twoje napastliwe i krzykliwe posty wymusiles dalsza forme dyskusji.


Kiedy? Mogłbys mi je wskazać? Jesli dla kogos moje wypowiedzi byly krzykliwe lub napastliwe to jeszcze raz przepraszam choc juz raz to zrobiłem. Z tego co widze to powoli zaczyna m si edogadywac z tymi z ktorymi mielismy rozne zdania a ty przyszedles zeby mnie "kopnac" pomimo iz dyskusja jest coraz mniej emocjonalna a coraz bardziej merytoryczna. I kto jest agresywny?(ret.)

teraz moje zdanie:
Logo mi sie nie podoba


Dziekuje wystrczy mi (nie musi)

Pozdrawiam


Ja rowniez pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Mowisz masz:
--------------------
To jednak prwda ze w necie szerzy sie malkontenctwo...
-----------------------
Zamieszczając to logo tutaj miałem nadzieje na konstruktywna krytykę i nie oczekiwałem ochów i achów ale czytając to co wypisujecie po prostu żałuję ze to zrobiłem.

(agresywny odpor "malkonentom")--------------------------

Połowa z was jak widać nie ma zielonego pojęcia o grafice a drug apołowa mam po prostu słabe oczy.

nikogo tutaj nie atakujesz ?

Co za odkrywcze stwierdzenie calkowicie sie z Toba zgadzam

---------------------------------------------------

ASh - kazdego coś irytuje. Mnie najbardziej ludzka głupota.

Wycieczka osobista - saczaca jad i nie skierowana bezposrednio



-------------------------------------------------

tutaj to tylko eksperyment. spodziewałem sie wiecej - dostałem mniej - samo życie...

i co chciales uzyskac ? KOlejna ironia w strone uczestnikow dyskusji albo jak wolisz saczenie jadu

----------------------------------------------

Ash, wiesz ja szanuje poglądy innych i przyjmuje krytyke pod swoim adresem ale Tobie sie chyba zdaje ze Ty jestes rycerzem na jakiejs krucjacie przeciwko złym mocom. Może bys tak poszedł na forum miłośników Tolkiena?


-----------------------------------------------


Musze to komentowac ?



Sposob Twojej "dyskusji" jest agresywny to tak samo jakbys chcial kogos w realu zakrzyczec swoimi racjami a nie dyskutujac ;)
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Waehead tak jak juz powiedzialem nie przyszedlem wszynac awantur wiec jezeli ktos odebrał moje slowa tak jak Ty to juz przeprosiłęm dwukrotnie.

Ani w pierwszym ani drugi przypadku nikogo nie atakuje odpieram sie si eironią ale to po tym jak sie posypaly nieybredne epitety z drugiej strony. W trzecim nie była to wycieczka w stosunku do Ash'a o którym stwierdziłem kikukrotnie ze jest inteligentnym facetem. Czwrty przypadek -przemawia przeze mnieżal, nie agresja faktycznie sie rozczarowałem nie liczyłęm na porady frafików ale nie na takie wycieczki... ASh dał sobie upust i ja tez i sobie wszystko wyjasnilismy przeczytaj posty jego i moje. Ash to całkiem fajny facet. Więc powtorze Tobie ze nie mialem zamiaru nikogo atakowac, tym bardziej obrażać, jezeli ktoś tak odebrał moje słowa to przeprosiłem juz wszczesniej i w momencie jak ja sie z oponentami dogaduje przychodzisz i zaczynasz na nowo
NAprawde podyskutujmy krytycznie ale konstruktywnie - nie widze żadnego powodu do kłótni
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Waehead tak jak juz powiedzialem nie przyszedlem wszynac awantur wiec jezeli ktos odebrał moje slowa tak jak Ty to juz przeprosiłęm dwukrotnie.

Ani w pierwszym ani drugi przypadku nikogo nie atakuje odpieram sie si eironią ale to po tym jak sie posypaly nieybredne epitety z drugiej strony. W trzecim nie była to wycieczka w stosunku do Ash'a o którym stwierdziłem kikukrotnie ze jest inteligentnym facetem. Czwrty przypadek -przemawia przeze mnieżal, nie agresja faktycznie sie rozczarowałem nie liczyłęm na porady frafików ale nie na takie wycieczki... ASh dał sobie upust i ja tez i sobie wszystko wyjasnilismy przeczytaj posty jego i moje. Ash to całkiem fajny facet. Więc powtorze Tobie ze nie mialem zamiaru nikogo atakowac, tym bardziej obrażać, jezeli ktoś tak odebrał moje słowa to przeprosiłem juz wszczesniej i w momencie jak ja sie z oponentami dogaduje przychodzisz i zaczynasz na nowo
NAprawde podyskutujmy krytycznie ale konstruktywnie - nie widze żadnego powodu do kłótni
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
żeby chodziasz w jakiejś innej czcionce były te napisy i w czerwieni i bieli bo orzeł to jeszcze w tłumie ujdzie chodziasz według mnie to powinnien miec jakieś atrybuty do walki ale te napisy....
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Jezeli chodzi o logo to mi sie osobiscie nie podoba. Orzel wyglada jak ten z orlenu, jedynie przy blizszym przyjrzeniu sie widac, ze ma krzywe spojrzenie, Czcionka nie pasuje. Dziob czy tam grdyka za duza (to pod dziobem). Ogolne wrazenie to wlasnie orlen+ubezpieczenia. Orzel nie pasuje do takiego loga (a napewno ten), wciskanie go na sile bo jest godlem mija sie z celem imho.

Sam orzel jest calkiem calkiem, sam napis jak to napis, polaczone razem kuleje, a w odniesieniu do mma tragedia.

A jezeli chodzi o wypowiedzi DiabelTasmanski to tak jak logo w odniesieniu do mma.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Diable, popełniłes błąd strategiczny.
Jak bys nie pokazywał tu tego loga, to ono weszło by do uzytku i nikt by nie narzekał.
Po prostu nei pomyśleli by żeby krytykować.
Jak dałes taka możliwośc to licz się z tym e zostaniesz skrytykowany. Kto nie lubi krytyki niech nie pokazuje swoich prac i tyle.

Mi sie Akurat Logo podoba ale żona mi mówi ze mi to sie wszystko podoba :)
Jedyne co mi się nei podoba to czcionka. Jakos tak naćkana, ale ukłąd ok.

tak naprawde to mało jest tzw. Log które by miały cos w sobie kapitalnego i odkrywczego.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
To są min. fajne loga

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Logo MMA Polska które wrzuciłes nie podoba mi się. Ten orzeł jest zbyt amerykański
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024