Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Logo MMA Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
[quote]Co do logo - gdybyś przeczytał wszytskir posty w tym temacie to wiedziałbyś zę owe "badania marketingowe" i powszechna akceptacja dla tego logo sprawiły ze z klubowego przeszło ono drogę do bycia znakiem firmowym MMA Polska. Propozyja że zostanie opracwane drugie logo (być może podobne) nie spotkały sie z zainteresowaniem. Władze MMA chciały to logo i włąśnie to...[/quote]
akurat tak się składa, że wiem jak było...
[quote]Brat Pit - odpowiadam nie jestem twórca i jakkoleik słowa krytyki nie pod mom adresem. [/quote]
Nie tylko przedstawiłeś logo ale poprosiłeś o opinie, i te uzyskałeś. Wiem, że autorem loga nie jesteś.
[quote] Ja sie tej krytyki nie bałem bo świadom jej sam ją wywołąłaem a ta - tylko utwierdza mnie we wcześniejszym przekonaniu[/quote]
Czyli co - jeśli dane dają wynik nie taki jakbyśmy chcieli, to tym gorzej dla danych ;-) (tak na marginesie dyskusji na temat badań).
[/quote]
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Buhahah - dobrze!! lubie ludzi inteligentnych i z poczuciem humoru
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Popo - spózniełęś się wejście malkontentóew jest w pierwszej odsłonie :D władzom MMA Polska Orlen sie nie podoba to logo - tak.


Patrz 2 post w temacie.

Mi sie to logo poprostu nie kojarzy z mma (pomijajac napis "MMA").
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Dobra niech bedzie miales swoje wejscie we wlasciwym czasie - jesli to cos zmienia ;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Dobra niech bedzie miales swoje wejscie we wlasciwym czasie - jesli to cos zmienia ;)
Pozdrawiam


Jasne, ze zmienia. Facet ma dobry timing, moze nowa nadzieja dla polskiego MMA ? :)
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Nie no panowie nie przyszedłem tutaj zadnej wojny toczyć. Logo w śrdodowisku MMA sie podoba i tyle. Tutaj kazdy moze powiedziec ze jest z MMA. Brad jest i jako jedyny (i pierwszy) o ktorym slysze ze ma na pewno powiazania z MMA i logo mu sie nie podoba ale wie również ze podoba sie chlopakom - mi to wystarczy- tutaj to tylko eksperyment. spodziewałem sie wiecej - dostałem mniej - samo życie...
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
To ja mam takie drobne pytanie.
Co uważasz za środowisko MMA :?: :?:

Jeżeli to forum również uznac w jakiś sposób za środowisko MMA (a ja tak uważam), to się w większości nie podoba.
Jeżeli natomiast za środowisko MMA uznac tylko najwyższe władze MMA Polska, to wtedy ok.

To jak, panowie, forum poświęcone MMA skupia środowisko MMA, czy kółko gospodyń wiejskich :?: :?: bo sam nie wiem (ale pewnie jestem za głupi :-) )
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Diabel i teraz sie rozumiemy. Mogles powiedziec od razu, ze interesuje cie tylko opinia aktywnych dzialaczy polskiego srodowiska MMA a nie hobbystow, amatorow, sympatykow, milosnikow i takich tam...
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Jasne, bo przecież logo jest dla działaczy, a nie po to żeby identyfikować coś w społeczeństwie albo współtworzyć tzw. wizerunek...
Ech... ja niepoprawny ideolog 8)
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Nie rozumiemy się chłopcy. MAjąc na myśłi środowisko MMA miałem na myśłi wszyststkich. Logo podoba się chłopakom startującym w zawodach i trenujacym, przygotowującym sie do startów oraz tym którzy w zawodach startować nie zamierzają ale codzień przelwaja litry potu na trneningach bo poprostu to lubią.
Mając na myśli środowisko MMA miałem również na myśłi sympatyków, hobbystów i amatorów. Natomiast net i każde forum nie daje mozliwości weryfikacji faktu czy ktoś jast miłośnikiem MMA lubi innego sportu/stylu walki a moze to tylko sfrustrowany onanista po cieżkich przejsciach w dzieciństwie marzacy o tym by stac sie drugim Brucem Lee bez wkladania w to najmniejszego wysiłku. :twisted: Tak serio to mialem w pełni swiadomośc jak to logo obleje fala krytyki ale wogóle mnie to nie zmartwiło bo mam pełną swiadomość tego że gdyby pojawiło się tutaj przed wprowadzneim logo NIKE byłoby ocenione tak samo, a może jeszcze gorzej

Ash, wiesz ja szanuje poglądy innych i przyjmuje krytyke pod swoim adresem ale Tobie sie chyba zdaje ze Ty jestes rycerzem na jakiejs krucjacie przeciwko złym mocom. Może bys tak poszedł na forum miłośników Tolkiena? Dla twojej informacji. Własnie po to jest logo i masz w pełni rację. Spotkałęś się kiedys z tym że firma przed wprowadzneim swojego logo pyta sie klientów o zdanie? Dziekuje. NAstepne pytanie. :P
Powtorze jest to oficjalne logo MMA Polska, komu si enie podoba trudno ale bez tej dyskusji która się tutaj odbywa każdy miłośnik/hobbysta/amator chciałbny miec koszulkę z takim logo. ASh nie chciałbny poniewaz nie miesci sie to "ochydztwo" w jego kategoriach estetycznych tym samym daje wyraz swojej negacji wobec ludzi którzy ten wizerunek tworza i całemu srodowisku które to logo zaakceptowało.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Logo podoba się chłopakom startującym w zawodach i trenujacym, przygotowującym sie do startów oraz tym którzy w zawodach startować nie zamierzają ale codzień przelwaja litry potu na trneningach bo poprostu to lubią.

A którzy niby? A znam prawie wszystkich.

Mając na myśli środowisko MMA miałem również na myśłi sympatyków, hobbystów i amatorów. Natomiast net i każde forum nie daje mozliwości weryfikacji faktu czy ktoś jast miłośnikiem MMA lubi innego sportu/stylu walki a moze to tylko sfrustrowany onanista po cieżkich przejsciach w dzieciństwie marzacy o tym by stac sie drugim Brucem Lee bez wkladania w to najmniejszego wysiłku. :twisted:

Co ma piernik do wiatraka? Pytasz, czy logo jest fajne, a jest wg opinii większości i mojej niefajne. Więc się nie zapędzaj.

Powtorze jest to oficjalne logo MMA Polska, komu si enie podoba trudno ale bez tej dyskusji która się tutaj odbywa każdy miłośnik/hobbysta/amator chciałbny miec koszulkę z takim logo. ASh nie chciałbny poniewaz nie miesci sie to "ochydztwo" w jego kategoriach estetycznych tym samym daje wyraz swojej negacji wobec ludzi którzy ten wizerunek tworza i całemu srodowisku które to logo zaakceptowało.

A ja jakoś nie zaakceptowałem. I nikt z moich znajomych ze "środowiska" jakoś też, a powtarzam, znam niemal wszystkich. Zaakceptował Mirek, czemu się dziwię. A ty znawco "środowiska" podpierasz się Jakubkiem i Uszolem, których zapewne nawet nie znasz, obrażasz tu niektórych, piejesz z zachwytu nad tym chujowym bazgrołem, weź no się zastanów. Najbardzie anonimowy to jesteś tu ty, ze swoimi paroma śmiesznymi postami.
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Ash, wiesz ja szanuje poglądy innych i przyjmuje krytyke pod swoim adresem

Nie zauwazylem ;)

ale Tobie sie chyba zdaje ze Ty jestes rycerzem na jakiejs krucjacie przeciwko złym mocom.

Na jakiej podstawie tak sadzisz? 8O

Spotkałęś się kiedys z tym że firma przed wprowadzneim swojego logo pyta sie klientów o zdanie? Dziekuje. NAstepne pytanie. :P

Dales do oceny, pytales o zdanie wiec czemu masz pretensje, ze ktos odpowiedzial? Trzeba bylo nie pytac i swiat bylby taki prosty...

każdy miłośnik/hobbysta/amator chciałbny miec koszulkę z takim logo.

Rozumiem ze kryterium bycia milosnikiem/amatorem/hobbysta polskiego mma jest chec posiadania koszulki z tym fatalnym logo?

ASh nie chciałbny poniewaz nie miesci sie to "ochydztwo" w jego kategoriach estetycznych tym samym daje wyraz swojej negacji wobec ludzi którzy ten wizerunek tworza i całemu srodowisku które to logo zaakceptowało.

Negacji wobec tego projektu, reszte sam sobie wymysliles.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Jeśli brać pod uwagę ,że ma byc orzeł i MMA,to pierwsze:
-orzeł powinien mieć większą dynamikę,tak kojarzy się z pisem i orlenem,
-lepiej wyglądałoby gdyby napis był centralnie na środku co przykuwa uwage nie gdzieś z boczku
ogólnie wydaje mi się,że to logo wogole nie ma dynamiki i "agresji" jaką powinno mieć logo odnoszące się to tej tematyki.
Członkiem MMA Polska nie jestem ,ale ciekawi mnie szeroko rozumiany temat reklamy.
poz
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Mkimura - rozumiem i przyjmuje. Po pierwsze nie pieje z zachwytu - przeczytaj uważnie. Po drugie nie zasłaniam się Jakubkiem ani Uszolem bo i po co miałbym to robić? Napisałem ze oni jako pierwsi beda mieli ten wąpliwy wg. wiekszosci z was zaszczyt nosic to logo. Nikogo tutaj nie obraziłem jezeli tak było to bardzo przepraszam. Jedyny który mogl sie poczyc obrazony to Ash o ktorym napisałem ze jest rycerzem na krucjacie bo zamaist konstruktywnej krytyki rzuca inwektywy, trudno. Przykro mi ze poza Mirkiem w cąłym światku MMA projekt ten nie znalazł akceptacji, choć ja mam inne informacje. Jezeli uwazasz ze jest tak zle i hanbi to MMA to moze wez powiedz o tym Mirkowi, ktory nawiasem mowiac tego nie zaakceptowal jak mowisz tylko wrecz tego logo sobie zazyczyl. Przeczytaj jak bylo. Albo go spytaj.

Ash nadal sie nie rozumiemy ale cieszy mne fakt ze uczestniczysz w tej dyskusji i to uczestniczysz coraz mneij wojowniczo ;) Szkod aze taka rzeczowa dydskusja toczy sie teraz na temat wypowiedzi a nie wczesniej na temat logo byłoby milej. Jestes inteligentnym facetem tylko nie czytas zuwaznie moich postów i za bardzo zapedzasz sie w negacje. Niepotrzebnie
Więc - Niech Ci juz bedzie ze wszystko sobie wymysliłem bo i tak pewnie sie nie dogadamy. Nigdzie nie napisałem ze kryterium bycia milosnikiem/hobbysta jest chec posiadania czegokolwiek... Podobnie jak ni napisałem niczego co interpretujesz jezeli tak to wszystko odwołuje bo spowodowane to bylo pomrocznoscia jasna - swiadomie nie mailem na pewnio takiego zamiaru ;)

A teraz drodzy panowie przeczytajcie co napisął kolega Randori - tak wygląda konstruktywna krytyka i po to tu przyszedłem, nie przyszedłem po wypowiedzi w stylu chujowy bazgoł, chunia z barczem czy tego typu okreslenie ktore zreszta swiadcza o poziomie piszacych, ktorych ja juz w tym momencie obrazac nie musze..

Drodzy panowie naprade nie przyszedłem tutaj toczyc wojny i nie zamierzam niczego na sile bronic. Nie podoba sie to trudno przyjmuje to. Nie zamierzam nic nikomu wciskac na siłe. Skierujcie moze swoje uwagi do Mirosława Okninskiego i moze on z tego ochydnego logo zrezygnuje. Naprade myslicie ze chcialbym was lub kogokolwiek innego uszczęśliwiac na siłe
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Rysunek Zbyszka z Bogdanca w dosiadzie bylby lepszy! pod tym bialo-czerwony napis MMA zamiast orla mozna by golebia dac :wink: pozdrawiam! A tak powaznie to nienajgorsze...
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Ash o ktorym napisałem ze jest rycerzem na krucjacie bo zamaist konstruktywnej krytyki rzuca inwektywy, trudno.

Przeczytalem wszystkie swoje (nieliczne zreszta) wypowiedzi w tym temacie i nie widze ani jednej inwektywy. Chyba ze uwazasz za taka okreslenie czegos "ohydnym".

i to uczestniczysz coraz mneij wojowniczo ;)

Alez ja od pierwszego slowa pierwszej swojej wypowiedzi nie jestem wojowniczy. Po prostu jasno i wyraznie wyrazam swoje zdanie.

Nigdzie nie napisałem ze kryterium bycia milosnikiem/hobbysta jest chec posiadania czegokolwiek...

Napisales:

Powtorze jest to oficjalne logo MMA Polska, (...) każdy miłośnik/hobbysta/amator chciałbny miec koszulkę z takim logo.

Z tego jasno wynika, ze kto nie chce miec koszulki z takim logo nie jest milosnikiem/hobbysta/amatorem :P Rozumiem, ze moze troche zbyt uogolniles ;)

przeczytajcie co napisął kolega Randori - tak wygląda konstruktywna krytyka i po to tu przyszedłem,

Ja juz wczesniej napisalem, ze w ramach TEGO projektu logo nie da sie nic zrobic, zeby mi sie podobalo. Wiec nie moge napisac w stylu przesun to tam, owo zrob wieksze, tamto mniejsze itp. A nie mowiles, ze maja sie nie wypowiadac ludzie, ktorym sie to w ogole nie podoba.

Wracajac jeszcze do roli logo. Dla mnie obecny projekt jest odpychajacy i na pewno nie sprawilby zebym sie zainteresowal tym, co to logo firmuje. Malo tego, nie wiedzac co to jest mma w zaden sposob nie zostalbym zachecony do tego, zeby sie dowiedziec. Nie kojarzy sie ani ze sztukami walki, ani z dynamika.
Rowniez jako czlonek mma Polska (ktorym oczywiscie nie jestem, bo ze mnie ani mma, ani Polska, ani oczywiscie nie mam tego poziomu umiejetnosci) nie bylbym w stanie zidentyfikowac sie z tym logo ani nie chcialbym, zeby mnie ktos z nim kojarzyl.

Moze wystarczy juz mojego pisania w tym temacie?
  • 0

budo_pagu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Dla mnie najlepsze/najładniejsze jest obecne logo!!!!
Czy trzeba je koniecznie zmieniać??
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Dla mnie najlepsze/najładniejsze jest obecne logo!!!!
Czy trzeba je koniecznie zmieniać??


http://www.budo.net.pl/1/images2003/20030629233755.jpg


Motyw piesci byl duzo lepszy od orla.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Cos spieprzylem :oops:

Dołączona grafika
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024