Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Logo MMA Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Dobra, konstruktywna krytyka:

Orzeł troszke bardziej do góry i w lewo, napis MMA bardziej na środek. Logo zwiększy swoje wymiary w osi Y, a zmniejszy w osi X, i wg. mnie będzie bardziej symetryczne.
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

Dobra, konstruktywna krytyka:

Orzeł troszke bardziej do góry i w lewo, napis MMA bardziej na środek. Logo zwiększy swoje wymiary w osi Y, a zmniejszy w osi X, i wg. mnie będzie bardziej symetryczne.


Wtedy nie wpiszesz go w kawdrat ani koło i koncepcję logo szlag ttrafi

Tak sie po prostu Tobie wydaje. Uwierz mi tez próbowałem je przerobić a autor logo sugerował pozsotanie przy wzrocu. Zmieniliśmy i... Pozostaliśmy przy wzorcu :twisted:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
PKN Orlen ma lepsze :)
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
jestem pod ogromnym wrazeniem zaprezentowanego loga... co wiecej, bardzo chcialbym aby bylo oficjalnym godlem MMA Polska
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Już jest
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

jestem pod ogromnym wrazeniem zaprezentowanego loga... co wiecej, bardzo chcialbym aby bylo oficjalnym godlem MMA Polska


och, ja rowniez nie moge wyjsc z zachwytu.
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Mam pytanie a jakis kolor bedzie narzucony czy tak jak jest czarno biale?
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Bardzo proste i czytelne czyli dokładnie takie jakie logo powinno być (w moim odczuciu)
  • 0

budo_elite2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
To że spełnia wszystkie wymogi znaku graficznego, nie znaczy, że jest rewelacyjne. Mam wrażenie, że spodziewałeś się właśnie zachwytu, a tu nie ma się czym zachwycać. Klasyczne logo na 3+/4-, ale wykorzystanie orła mnie nie denerwuje, jak co niektórych. W końcu to MMA POLSKA.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

wykorzystanie orła mnie nie denerwuje, jak co niektórych. W końcu to MMA POLSKA.

A wygląda jak Orlen Polska. :wink:
  • 0

budo_elite2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Dołączona grafika

czy ja wiem...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Ale orlen jest ladniejszy :lol:
  • 0

budo_marcin(18)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zakopane

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Mi się jakoś kojarzy z logo Prawa i Sprawiedliwości :-) I jakiś trochę spłaszczony ten orzeł...
Ale ogólnie może być :-)
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
No i proszę typowy dla netu tok wydarzeń - najpierw pojawiają się "czarne kapelusze" którym nie podoba się ni ci nic i nigdy a potem (na porżądnym forum) dyskusja zaczyna przybierać normalny obót.

Do rzeczy;

kanasta - rozumiem że to cynizm jak będziesz dobry będzies zmiał zaszczyt nosić kiedys to logo na piersi jak Jakubek albo Uszol a my nie bedziemy mogli wyjść z zachwytu nad twoimi dokonaniami na ringu/ w klatce i tego z całego serca Tobie życzę

Ernilbn - nie ma narzuconego koloru. Przeczytaj to co napisałem powyżej logo musi być czytelbne czarno - białe tak samo jak w kolorze. Kolor zależy od zastosowania.

elite2 - nie twierdze ze jest rewelacyjne, nie twierdze że jest kiepskie. I najwazniejsze. Nie jestem autorem !! - więc nie mam powodu ażeby oczekiwać zachwytów. To że bronie tego logo tutaj oznaczać może równie dobrze że jestem adwokatem diabła :D
Poza tym nie wiem czy wiesz ale 3+/4- to bardzo wysoka ocena w tym temacie. Co do orła podzielam choc niektórym tutaj bardziej pasowałaby małpa.

Popo - spózniełęś się wejście malkontentóew jest w pierwszej odsłonie :D władzom MMA Polska Orlen sie nie podoba to logo - tak

Marcin(18) - nie wiem czy wieszale to komplement bo nie maja poglądów politycznych logo PiS robili fachowcy i jest dobre (niezależnie od sympatii politycznych akurat lepsze niż logo SLD) i dlatego strzeliłeś komplement i za to dziękuje. A za skojarzenia - cóż odpowiada kojarzący...
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

najpierw pojawiają się "czarne kapelusze" którym nie podoba się ni ci nic i nigdy

Czuje, ze to takze o mnie. Wyjasniam zatem: podoba mi sie wiele rzeczy i czesto, ale TO za zadne skarby mi sie nie spodoba.

jak będziesz dobry będzies zmiał zaszczyt nosić kiedys to logo na piersi

Wiem, ze to nie bylo do mnie, ale mam nadzieje, ze nigdy nie bede na takim poziomie, zeby mnie zobowiazywal do noszenia takiego czegos na piersi.

Chcesz konstruktywna krytyke z mojej strony? Nie dostaniesz jej, bo to logo nie miesci sie w moich kategoriach estetycznych. Co zmienic? Wszystko. Teraz lepiej skrytykowalem?

PS: Skoro nie jestes autorem, to powinienes tym bardziej ze spokojem przyjac to, ze nie wszystkim i zawsze wszystko sie podoba. I darowac sobie komentarze pod adresem tych, ktorzy krytykuja.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
zainteresowani wiedzą co myślę o tym logo.
Jedna rzecz natomiast mnie ciekawi - badania marketingowe robi się zazwyczaj po to, aby w przypadku gdy klientom się coś nie podoba zmienić to. Pytanie więc brzmi - czy będzie coś zmieniane jeśli zdecydowana większość opinii będzie negatywna.
A z tym malkontenctwem to bym nie przesadzał. Przeważnie twórcy mają to do siebie, że ciężko znoszą krytykę (oczywiście nie wszyscy).

Jeszcze jedna rzecz. Z logo jest tak, że wywołuje natychmiastową reakcję (podoba się - nie podoba). Raczej albo od początku się podoba albo nie, i dlatego nie powinieneś się czepiać osób, które powiedzą "TAK" albo "NIE" i nie uzasadnią tego w 3 akapitach.

pozdr
Piotr
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Ehh to tak jakbym musial pisac uzasadnienie czemu mi sie jakas reklama w tv nie podoba. Bo jest chujowa! Sam bym umial wymyslic lepsze logo ale nijak nie umialbym go przeniesc na papier bo nawet kolka narysowac nie umiem. Nawet nie probuje bo meczylbym sie z tym 2 tygodnie, uznalbym, ze wykonalem dzielo zycia a ludziom by sie nie spodobalo. Wiem o tym wiec tego nie robie a nie chwale sie i obrazam, ze komus nie w smak. Dziecinada po prostu.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
albo jakby ktoś na siłę próbował wmówić Ci, że jakaś laska jest zajebista :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska

albo jakby ktoś na siłę próbował wmówić Ci, że jakaś laska jest zajebista :wink:


Argumentujac w ten sposob, ze on akiedys bedzie wielkim czlowiekiem i dalbys sobie reke ujebac za to, zeby byc jej mezem :lol:
  • 0

budo_diabeltasmanski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Logo MMA Polska
Do wypowiedzi Asha z powodów wiadomych się nie ustosunkuję.. Przyszedłem tutaj przedstawić logo a nie toczyć ideologioczne dyskusje... o niczym.

Brat Pit - odpowiadam nie jestem twórca i jakkoleik słowa krytyki nie pod mom adresem. Co do logo - gdybyś przeczytał wszytskir posty w tym temacie to wiedziałbyś zę owe "badania marketingowe" i powszechna akceptacja dla tego logo sprawiły ze z klubowego przeszło ono drogę do bycia znakiem firmowym MMA Polska. Propozyja że zostanie opracwane drugie logo (być może podobne) nie spotkały sie z zainteresowaniem. Władze MMA chciały to logo i włąśnie to...

Natomiast co do pryawatnych wycieczek w stosunku do mnie - nie przyszedłem tutaj żeby zbierać poklask i opinie tutaj przedstawiane przyjmuje z całkowitym spokojem. Nie podoba sie trudno tak jak napisałem wcześniej Rzymianie mawiali ze o gustach się nie dyskutuje. Nowe logo MMA Polska jest faktem czas pokaże czy jest to krok w dobrą stronę. ASh ja do nikogo (w przeciwnienstwie do Ciebie) prywatnej wycieczki nie skierowałem dyskusje w necie maja to do siebie ze krytyka nabiera tu tempa kwadratowego. Ja sie tej krytyki nie bałem bo świadom jej sam ją wywołąłaem a ta - tylko utwierdza mnie we wcześniejszym przekonaniu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024