Skocz do zawartości


Zdjęcie

KOPROMED w BLADE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_fogger
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KOPROMED w BLADE
Na stronie internetowej Kopromedu w sklepie internetowym w zakładce artykuły prasowe ukazał się skan artykułu z lipcowego wydania BLADE.
Co o tym sądzicie? Dla mnie sensacja, rewelacja....

poniżej wklejam link do artykułu w BLADE wydanie lipcowe:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Jaki piekny skan... ledwo sie to czytac da, po 3 linijkach si epoddalem :roll:
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
I znowu Kopromed :blus: A tak na poważnie to co jest napisane to mija się z prawda. Wiem, wiem znowu powiecie Hakas i kopromed. Zbieram trochę info o tej firmie i niedługo dam coś może pozytywnego no to znaczy e.......... Zobaczycie sami. :) :wink:
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE

Jaki piekny skan... ledwo sie to czytac da, po 3 linijkach si epoddalem :roll:

Masz, specjalnie dla Ciebie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stawiasz piwo :)


Aha, niestety jak widac, MShitowy edytor WYSIWYG, jakim jest FrontPage zupelnie nie wspolpracuje z MShitowa przegladarka IE, wiec tabelki sa lekko rozjechane. FF rowniez sie z tym nie zgadza za bardzo, ale przeczytac mozna.
  • 0

budo_wola rafała
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
hej Hakas, jak tak przyglądam się ofercie kopromedu to z perspektywy zakupu online nie wygląda ona źle. stal 440c wydaje się być ok, grubość ostrza 3mm (chyba poprawili w niektórych modelach z 2mm) też nie razi. jak bym chciał kupić coś do cięcia, ze stałym ostrzem, przy ograniczonym budżecie to ten kopromed wydaje się godny uwagi. nie używałbym go do rąbania, więc nie musi to być czołg. no ale pojawiają się negatywne opinie użytkowników które dają do myślenia. czy to możliwe, że firma poprawiła swoją produkcje? czy może nadal jest to bazarowy "szit"?

pozdrawiam
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Myślę że Kopromed wreszcie wziął się za robienie czegoś dla ludzi a nie tylko dla wąskiego grona myśliwych z tradycjami. Poza tym chyba specjaliści od reklamy i marketingu musieli ukierunkować produkcję na zbyt, nie tylko w kraju ale i także na wypromowanie firmy poza naszymi granicami, czego dowodem może być ten właśnie artykuł.
Z drugiej jednak strony można pomyśleć, patrząc za fotki, że raczej nowoczesny design jest daleki od produktów naszej rodzimej firmy.
Jedynie co możemy, to mieć nadzieję że wyroby Kopromedu osiągną kiedyś światowy poziom, a ceny zostaną w granicach dostępności przeciętnego użytkownika.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
kopromed za pierwsyzm razem przeczytalem kompomited ... :)

mnie sie te noze nie podobają.. Ale oby sie tej firmie powiodło na rynku swiatowym :)
  • 0

budo_atomex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Właśnie przed chwilą wróciłem ze spływu kajakowego po rzece Brdzie i był ze mną facet, który uważał swojego Kopromeda za ósmy cud świata. Jak pokazałem mu mojego monochrome'a, to powiedział, że to jakiś badziew, bo jego jest większy i ma okładziny z rogu jelenia :) Są więc ludzie zadowoleni z produktów tej firmy :)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Atomex, ale nic w tym dziwnego. Znam ludzi którzy mają tylko jeden nóż. Zapewniam Cie, ze nic w tym złego jeśli nawet nie jest on z najwyższej półki. Potrafią nim robić wszystko czego od noża oczekiwac można i jest on dla nich najlepszy. Znam kilku co mają kilka noży także z tej wyższej półki i co? nieużywają ich (może ze strachu o uszkodzenie drogiego noża).
Myślę więc, że jeśli nie jest to nóż kolekcjonerski do powieszenia nad kominkem i nie jest używany to w opinii wielu ludzi bez sensu. Czy mają rację :?:
Sam mam monochrome i wiele, wiele innych z różnych półek i szanuję ludzi (nie nożoholików) którzy przywiązują sie do jednego i jego właśnie uważaja za najlepszego i to tylko dlatego że właśnie jego mają :)
  • 0

budo_lolo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Dla mnie ten artykuł dostarczył dużo satysfakcji, bo prawda jest taka , że zbyt często nie można przeczytać w światowej prasie specjalistycznej czegoś dobrego o jakichkolwiek produktach polskich.

Moim zdaniem Kopromed słusznie poszedł ze swoją podstawową produkcją tam , gdzie wiele firm amerykańskich , a również i zachodnioeuropejskich nigdy nie pójdzie, bo woli produkcję na znakomitych automatach sterowanych numerycznie.
Kopromed postanowił ,,nie kopać się z koniem,, i poszedł w produkcję , która tam jest najdroższa - produkcję ręczną , tzn minimalnie zmechanizowaną.

My często wolimy te idealnie spasowane ,,amerykańskie,, ,a oni je już dawno mają i wolą inne, bo np z rękojeściami z poroża jelenia i wykończone na wysoki połysk, co tym automatom nie bardzo chce się robić.

Efekt jest taki, że większość polskich firm pada , a Kopromed się rozwija i jest zauważany w świecie już od wielu lat. Ja jestem z tego zadowolony ....


Pozdrawiam
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Tez tak uwazam lolo, a kto wie, moze wzrost zainteresowania nozami tej firmy pociagnie za soba wzrost jakosci ich produktow.
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Nie bądz optymistą Vinc. Większa produkcja to mniej dokładna produkcja. Kopromed ma teraz kłopoty z uzyskaniem jakości a co dopiero jak będzie więcej stukać tych noży.
Chciał bym kiedyś z satysfakcją wziąć do ręki Kopromedowski produkt, ale .... narazie podziękuję.
  • 0

budo_lolo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
A myślałem Hakas, że na urlopie jesteś...

Przy Tobie to się tylko kompleksów mozna nabawić.
Ty to chyba jakimś mistrzem świata jesteś w szybkim czytaniu w dodatku po angielsku.
Ja tu chyba z dwie godziny czytam ten artykuł o Kopromedzie, a Ty w 8 minut zdążyłeś przeczytać i jeszcze komentarz napisać.

A przy okazji pochwal się wreszcie skąd Ty taką wiedzę o Kopromedzie czerpiesz.
Pisałeś kiedyś, że z dobrze poinformowanego żródła....
Chętnie zweryfikuję swoją zdobytą przez lata bezpośrednio w Kopromedzie i na ich stronie internetowej.

Pozdrawiam
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE

Ty to chyba jakimś mistrzem świata jesteś w szybkim czytaniu w dodatku po angielsku.
Ja tu chyba z dwie godziny czytam ten artykuł o Kopromedzie, a Ty w 8 minut zdążyłeś przeczytać i jeszcze komentarz napisać.


temat został założany 5 dni temu wiec Hakas miał dużo czasu na przeczytanie :wink:
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
teraz dopiero zobaczyłem o co Ci chodziło :oops: ale to też da się wyjaśnić :wink: ten artykuł był zamieszczony na innym forum chyba troche wcześniej :D

Ja narazie nie wypowiadam się nad jakością Kompromedó bo nie miałem jeszcze z nimi do czynienia , jak tylko jakiś wpadnie w moje ręce to zdam obiektywną relacje :)
  • 0

budo_lolo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Macieq Jak już chcesz dokładnie- patrz wyżej.
13.07 godz 14:35-temat założony

13.07 godz 14:43 (czyli po 8 min)- komentarz Hakasa....

A na innym forum widziałem, że ukazał się temat pózniej.
To tylko drobiazgi, ale zgodne z faktami.
Pozdrawiam
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Akurat "na innym forum" to Seiken wkleil info o tym artykule dokladnie 2 czerwca, wiec nie bardzo "pozniej".

Hakas ma do tych nozy uraz, czemu sie wcale nie dziwie, po poczytaniu jego "przygod".


BTW - "wykonczenie na wysoki polysk" jakiejs "chirurgicznej" nierdzewki to nie jest zadne specjalne osiagniecie, w porownaniu chocby z takim samym wykonczeniem porzadnej stali, ktora sie nie zwinie w rulon na byle kijku.

Swego czasu zreszta byl ciekawy topik na bladeforums o tym, dlaczego makerzy bardzo czesto biora na customy 440C, mimo, ze jest przeciez tyle "kosmicznych"i wiele "lepszych" stali.


To tez tylko drobiazgi zgodne z faktami, dla porzadku - bo sam Kopromed mnie w ogole nie interesuje.
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KOPROMED w BLADE
Kopromed, mnie również nie interesi, co więcej nie sądzę by kiedykolwiek ta sytuacja się zmieniła. Na mój gust, noże te nie przedstawiają sobą nic pozytywnego, poza ceną. Jednak cieszę się, że jakaś nasza firma nożowa jest dostrzegana na szerokim świecie. Pozostaje życzyć im poprawy jakości, coby z piedestału nie spadli.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024