Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luzy w Gamer'ku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Luzy w Gamer'ku
Witajcie!
Od dwóch dni posiadam BM Gamer'a. Zdążyłem go wypróbować w różnych grilowo - ogniskowo - wędkarskich okolicznościach. Sprawuje się świetnie (wyfiletowałem między innymi 4 -kilowego tęczaka). Ale dzisiaj stwierdziłem luzy jednej z okładzin. Rusza się na boki wyrażnie - ok. 2 mm. Luzy są na jednej śrubie, tej od strony klingi. Poradźcie co z tym zrobić. Thank you from the mountain :wink: .
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
Dokrecales srubki?

1. Jak nie dokrecales to sprobuj, czy sie da dokrecic.

2. Jak dokrecales i sie dalej buja to wykombinuj jakom podkladke pod srubeczki (bo ja wiem, guma z detki rowerowej na ten przyklad) i dokrec jeszcze raz. Powinno zadzialac ;)
  • 0

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
Dzięki!
Muszę tylko taki kluczyk skołować, mam nazdieję, że można to dostać.
Pozdrawiam .
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
Tylko nie kupuj czasem tego "oryginalnego" zestawu torxow od Benchmade, bo to badziewie.
  • 0

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
Dzięki :-) .
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
zamiast dawac podkladke mozesz tez odrobine skrocic srube.Ale tak jak Rybak napisal,mozliwe ze sruba jest luzna i wystarczy ja dokrecic.BM uzywa na gwinty specjalnej masy klejowej.Dobrze jest przed ruszaniem srub pokrytych tym specyfikiem podgrzac dobrze srube np suszarka.Wtedy po dokreceniu i wystudzeniu klej nadal bedzie trzymal.Jesli zrobisz to na zimno wtedy moze byc tak,ze sruba bedzie sie regularnie luzowac.
Co do kluczy-tanie i stosunkowo dobre sa narzedzia stanley.Ja korzystam z rekojesci(a'la srubokret)z gniazdem na koncowki bit.I mozesz do niego uzyc dowolnej koncowki-srubokretowej,torx czy imbusowej.Za jedna sztuke w dolownym rozmiarze placilem cos kolo 4PLN.Rozmiar 5,6 i 8 powinny pokryć w pełni zapotrzebowanie na rozkrecanie wiekszosci nozy dostepnych na rynku.
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
sorki za dubla-tanich kluczy nie kupuj,szkoda kasy.Wczoraj mocujac tarcze hamulcowa w rowerze ukrecilem takiego taniego bita z hipermarketu - torx 25.Sruba nietknieta.Ojciec od ktorego pozyczylem narzedzie byl niepocieszony :? ale odkupilem mu stanleya wlasnie(niech ma jedna porzadna koncowke w walizce :) )
sobie tez kupilem co by miec na przyszlosc ten rozmiar :D
  • 0

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku
Kupiłem końcóweczkę za 1.40 PLN. Na razie zadziałała , dokręciłem bez problemu, luzy zniknęły. Jak będą się znowu pojawiać, to posłucham rad Szanownych i kupię coś porządnego.
Dzięki za pomoc poklon :-)
Pozdrawiam.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku

Rozmiar 5,6 i 8 powinny pokryć w pełni zapotrzebowanie na rozkrecanie wiekszosci nozy dostepnych na rynku.


Akurat BM daje prawie we wszystkich nozach 10 do pivota.

A u mnie zaczela latac jedna okladzina od starszego Cuba - zrobilem dokladnie tak, jak opisalem i jest git. W pilowanie srubek mi sie nie chcialo bawic, zwlaszcza, ze a nuz sie jeszcze kiedys taka "dluga" (zwlaszcza w Gamerze sa bardzo dlugie ;) ) przyda.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Luzy w Gamer'ku

Tylko nie kupuj czasem tego "oryginalnego" zestawu torxow od Benchmade, bo to badziewie.


To prawda - zbyt wytrzymale to one nie sa.
Tez jednego ukrecilem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024