Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyzwanie Ricksona...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
a może silva wyzwie helia g. jak mu się jakaś wypowiedź helia nie spodoba ciekawe czy chelio przyjoł by wyzwanie
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
[quote="Tidus1024
podczas gdy Rickson zakończył karierę, gdy MMA było jeszcze na poziomie bijatyk na boisku szkolnym. Owszem rekord 10-0-0 (czyli rzeczywisty, a nie wyśnione 400 walk z żoną) wygląda dobrze, ale jeśli rzucić okiem na nazwiska, to są to w 95% raczej przypadkowi zawodnicy z zerowym dorobkiem, czyli w skrócie worki. Jeśli ktoś z Gracie może krytykować współczesne MMA, to jest to tylko Royce, którego dorobek i wkład w MMA jest rzeczywisty i naprawdę imponujący (choć oczywiście także daleko mu do Silvy).
.[/quote"]

Pretensje do garbatego że mu sie zdrowe dziecko urodziło. Co do Royca, że niby daaleko mu do Silvy ( w stąpach po głowach zapewne tak) pozwól że ja sie nie zgodzę. Moim zdaniem sprawa wyniuku w ich ewentualnym meczu jest otwarta.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
czy 5 lat (ostatnia walka miala miejsce w 2000roku) zmienilo tak wiele?
to zalezy co robil przez te lata.

Jak cwiczy to chyba wiele sie nie zmienilo.
A jak siedzi przed TV, pije piwo i zajada sie popkornem to cholera go wie
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
severe:

Co do Royca, że niby daaleko mu do Silvy ( w stąpach po głowach zapewne tak) pozwól że ja sie nie zgodzę. Moim zdaniem sprawa wyniuku w ich ewentualnym meczu jest otwarta.


Tez tak uwazam. Obaj walczyli z Yoshida i powiedzialbym, ze Royce'owi szlo lepiej z Hidehiko nawet. Choc w ten sposob to kalkulowac nie mozna. Wiadomo kolo A wygrywa z B, B z C, a C z A. I ktory jest lepszy? :)
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Moim zdaniem walka sie nie odbedzie, a brazylijczycy tacy sa Hej do przodu ;) lubia sie pociupac chlopaki kto kozak wiekszy ;) . Jezlei rickson ma 48 lat a silva bodajze 29 to roznica jest dosc znaczna, nie sadzicie? Nawet jezeli rickson trenowalby przez ten czas bardzo ciezko to jednak najlepsze lata ma za soba i to ma naprawde spore znaczenie, kiedys musi przyjsc ostateczny spadek formy...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Wy jestescie mlodymi ludzmi, ja ja juz nie. Wiec wyjasnie.

Jak sie jest po 40. to czlowiek nie jest juz dolny do trenowania, tak intensywnie jak mial lat 20 i nie dlatego, ze mu sie nie chce, czy woli piwo, bo i to sie zdarza, tylko dlatego, ze juz NIE MOZE, bo organizm nie wytrzymuje obciazen profesjonalnego treningu. A bez profesjpnalnego treningu mimo duzej techniki i dobrych checi, moze i zapewne braknie 40. latkowi pary, powiedzmy po 10 minutach walki.

K_P
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...

Wy jestescie mlodymi ludzmi, ja ja juz nie. Wiec wyjasnie.

Jak sie jest po 40. to czlowiek nie jest juz dolny do trenowania, tak intensywnie jak mial lat 20 i nie dlatego, ze mu sie nie chce, czy woli piwo, bo i to sie zdarza, tylko dlatego, ze juz NIE MOZE, bo organizm nie wytrzymuje obciazen profesjonalnego treningu. A bez profesjpnalnego treningu mimo duzej techniki i dobrych checi, moze i zapewne braknie 40. latkowi pary, powiedzmy po 10 minutach walki.

K_P

ja sie obawiam że ta walka wyglądałaby tak jak walka Joe Lewisa z Billem Wallacem
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
No nie wiem czy to dobry pomysł, aby tacy wiekowi męzczyźni wracali na ring w formule vale-tudo, kulać to oni się mogą, ale ostra naparzanka może się dla nich naprawdęźle skończyć, aczkolwiek jak każdy fan MMA z chęcią obejzrałbym konfrontacje tych dwóch legend :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Rickson by wygral. A jesliby nie wygral to Wielka Szkoda ;)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Gdyby wziąść ricksona 10 lat temu i Silve w dzisiejszej formie i namówić ich do walki w Pride to była by to niewątpliwie walka wszechczasów!! Ale jeśli nawet teraz by doszło do walki to pojedynek jest z góry rozstrzygnięty wygrał by Sliva bo Ricson ma swoje lata poza tym skończyła się era Gracie (chwytaczy).
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...

poza tym skończyła się era Gracie (chwytaczy).


To tylko Gracie chwytają?

Jaka era się zaczeła?

pzdr.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
era tak tak happy
:)
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
era lepera :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...

Wy jestescie mlodymi ludzmi, ja ja juz nie. Wiec wyjasnie.

Jak sie jest po 40. to czlowiek nie jest juz dolny do trenowania, tak intensywnie jak mial lat 20 i nie dlatego, ze mu sie nie chce, czy woli piwo, bo i to sie zdarza, tylko dlatego, ze juz NIE MOZE, bo organizm nie wytrzymuje obciazen profesjonalnego treningu. A bez profesjpnalnego treningu mimo duzej techniki i dobrych checi, moze i zapewne braknie 40. latkowi pary, powiedzmy po 10 minutach walki.

K_P

ja moze troche EOT: ale bylem ostatnio nad Zalewem Zegrzynskim, w Wieliszewie. No i na wlasne oczy widzialem jak gosc sporo powyzej 50 przeplynal z jednego brzegu do drugiego kraulem, nie zwalniajac i utrzymujac tempo rowne z moimi kumplami, ktorzy plyneli kajakiem. Warto tez dodac ze gosc sie zagapil i przeplynal kolo plazy, ktora miala okolo 100metrow dlugosci - na brzeg wyszedl za plaza.
Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Podeszlego wieku facet-> slepy ;-)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Mradu ja nie mowie, ze czlowiek po 40. jest bezradnym staruszkiem. Zeby mi d... na macie, to wielu mlodych jeszcze dlugo musi pocwiczyc. Wedlug jakichs tam badan nawet po 50. mozna miec 80 proc, formy z mlodosci. Biorac pod uwage, ze wiekszosc mlodych jest malo sprawnych...
Ale... dwa lat temu probowalem cwiczyc i dotrzymac tempa w treningu gosciowi z judo, ktory bywa w szerokiej kadrze narodowej. Zorientowalem sie, ze tempo jego treningu (dzien w dzien), po prostu mnie zabije, nie wspominajac o regeneracji (u mnie zdecydowanie wolniejszej). Nie wspomne, ze mnozyly mi sie kontuzje, a co najgorsze zaczely sie odswiezac te, o ktorych dawno zapomnialem.

Rozumiem, ze Silva jest w tzw. kwiecie wieku i ma cialo perfekcyjnie przygotowane do kazdym wzgledem z koksem wlacznie. To dla mezczyzny grubo po 40. nie jest juz mozliwe.

K_P
PS. Plywa sie glownie "technika". Ale zmierz sie z gosciem na dystansach sprinterskich... Zobaczysz roznice.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
K_P - ja to wrzucilem glownie jako ciekawostke i po to zeby powiedziec w jak dobrej formie mozna byc w dosc zaawansowanym wieku. Zdaje sobie sprawe z tego ze sportowcem to on by nie zostal.
Innymi slowy: zgadzamy sie ;)
Pozdrawiam
ps. ten kajak ktorym plyneli moi koledzy nalezal wlasnie do tego goscia. Pozyczyl im go, zeby mogli przedostac sie z jednego brzegu na drugi. Kiedy kumple dostali sie tam gdzie chcieli, a gosc wyszedl na brzeg...poszedl do sklepu, kupil sobie 2 piwa, wsiadl do kajaka i odplynal w tempie motorowki :)
  • 0

budo_cycek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
Zastanawiam się co na to wszystko Rickson? Jak zaaragował, itp. Nie wierzę, że nikt z rodziny Gracie ani sam Rickson nie zajął jakiegoś stanowiska w tej sprawie, tzn. nie odpwiedział oficjalnie na wyzwanie. Z drugiej strony wcale to nie musiało byc oficjalnie...po prostu ktoś coś musi na ten temat wiedziec nieco więcej niż my tu w Polsce...może na jakimś brazylijskim forum??
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
musialby odpowiedziec TAK lub NIE
i cala zabawa by sie skonczyla.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyzwanie Ricksona...
z pewnych zrodel slyszalem ze rickson utrzymuje forme i w bjj by nadal wszystkich poskladal , ale nie wiem co do mma,mysle ze ta walka odbedzie sie nigdy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024