Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????
[quote name="MANIAK"][quote name="bull"]


Karaeka tak pięknie piszesz o fundacji, ale powiedz mi konkretnie jakie podjeła działania w celu realizacji jej GŁÓWNYCH założeń,

Fundacja to fundacja . Jak podaje Kolega Karateka 1 kazdy moze dzieki fundacji drzec do Japan na przyklad i nie chodzi tu przecie o fundacje Jolki Kwasniewskiej. :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????
[quote name="bull"]kilku instruktorów którzy szanują soshu Shigeru i decyzję którą podjął o jego odejściu i przekazaniu W.O.K.O. w ręce Y. Oyamay chcą ćwiczyć Oyama Karate a nie Dyduch Karate

Ale co to zmienia. Do tej pory uczyl Was Dyduch i dalej bedzie Was uczyl Dyduch. Roznica tylko w znaczku . Zamiast orzelka z lapkami jak po ostatnim stadium reumatyzmu macie kopiec Wandy / tej co to nie chciala Niemca / w zimowej porze . Cieszcie sie ze nie macie na znaczku Lajkonika albo wiezy Kosciola Mariackiego / tez wielki /.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????




Karaeka tak pięknie piszesz o fundacji, ale powiedz mi konkretnie jakie podjeła działania w celu realizacji jej GŁÓWNYCH założeń,

Fundacja to fundacja . Jak podaje Kolega Karateka 1 kazdy moze dzieki fundacji drzec do Japan na przyklad i nie chodzi tu przecie o fundacje Jolki Kwasniewskiej. :)


nic nie wiedział nic nie powiedział jak zawsze :) :P :)

Powiem w skrócie klub to tylko małe ogniwo wielkiego łańcucha ale i to dociera nawet normalność. Szkolenie wchodzi na dojo nawet małych miejscowości prawie co roku instruktorzy z Japonii przyjeżdzają i prowadzą poza seminariami szkolenia w klubach wśród tych , których nie stań za opłate wyżywienia i nocelgów podczas zgrupowania czy obozu.

A tym , którym uda się zdać na 1 dan płacą tylko 210 złotych :wink: ,a nie ponad 2 000 złotych :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????

kilku instruktorów którzy szanują soshu Shigeru i decyzję którą podjął o jego odejściu i przekazaniu W.O.K.O. w ręce Y. Oyamay chcą ćwiczyć Oyama Karate a nie Dyduch Karate

Ale co to zmienia. Do tej pory uczyl Was Dyduch i dalej bedzie Was uczyl Dyduch. Roznica tylko w znaczku . Zamiast orzelka z lapkami jak po ostatnim stadium reumatyzmu macie kopiec Wandy / tej co to nie chciala Niemca / w zimowej porze . Cieszcie sie ze nie macie na znaczku Lajkonika albo wiezy Kosciola Mariackiego / tez wielki /.


A wiesz co ,Co ciebie uczą i za ile :?: na spedach :?:
:) wiem,że zaraz odpiszesz wymijająco więc nie odpisuj wcale :(
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????
karateka1 pierdolicie głupoty, nie gadajcie jak nie wiecie dokładnie ja trenuje a co do znaczka to zmienia sie na sami sobie zdobadzcie informacje . :)
  • 0

budo_kutscher
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????

karateka1 pierdolicie głupoty, nie gadajcie jak nie wiecie dokładnie ja trenuje a co do znaczka to zmienia sie na sami sobie zdobadzcie informacje . :)


:lol: :lol: :lol:
z tego kopca Wandy na kimonie to niezle sie usmialem, co prawda to prawda , nie rozumiem tej agresji i przeklenstw, mysle ze skoro u nas w Polsce jest miejsce na Tsunami, Pszczyne i takie tam to i na Dyduch karate jest tez, zreszta Janek ma zmysl organizacyjny i sporo cwiczacych co mu dobrze wrozy na przyszlosc, jeszcze jakies dotacje z budzetu i sie samo kreci
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????


ze skoro u nas w Polsce jest miejsce na Tsunami, Pszczyne i takie tam to i na Dyduch karate jest tez


sry za offtopa , ale jesli pokazesz mi kraj gdzie podobnych instytucji nie ma to pojde z toba do kina :twisted:
  • 0

budo_kutscher
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????


ze skoro u nas w Polsce jest miejsce na Tsunami, Pszczyne i takie tam to i na Dyduch karate jest tez


sry za offtopa , ale jesli pokazesz mi kraj gdzie podobnych instytucji nie ma to pojde z toba do kina :twisted:


wiem , wiem glownie Niemcy i Stany Zjednoczone
  • 0

budo_maciejan
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????
A ja słyszałem, że Soshu Oyama ogłosił prezydentem Yasuhiko Oyamę, ale dla Yosuhiko to się nie spodobało i ogłosił siebie prezydentem i mistrzem stylu, więc dzisiaj mamy nowe logo przedstawiające szczyt góry czyli wyższośc i nową organizację INTERNATIONAL KARATE FEDERATION OYAMA. IKF Oyama :D :blus:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????
A kto jest szefem wyszkolenia ? i Prezydentem tylko nie takim honorowym
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec OYAMA Karate w Polsce ?????

A ja słyszałem, że Soshu Oyama ogłosił prezydentem Yasuhiko Oyamę, ale dla Yosuhiko to się nie spodobało i ogłosił siebie prezydentem i mistrzem stylu, więc dzisiaj mamy nowe logo przedstawiające szczyt góry czyli wyższośc i nową organizację INTERNATIONAL KARATE FEDERATION OYAMA. IKF Oyama :D :blus:

jakoś dla mnie to niebardzo jasne,albo niejasno napisałeś albo macie w organizacji jeszcze większy bur****el niż to na pozór wygląda, bo jak pan X ogłasz pana Y prezydentem ale panu Y to nie odpowiada i sam się ogłasz prezydentem i w związku z tym powstaje nowa organizacja to albo:
a) ja jestem głupi i nie umiem czytać ze zrozumieniem
B) Ty masz problem ze skleceniem rozbudowanego zdania (wiesz takie z przecinkiem)
c) ktoś z przywódców Oyama karate jest nienormalny i nie wie o co mu chodzi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024