Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak oceniacie walkę Nastuli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

budo_moko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak oceniacie walkę Nastuli
[b]Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem walki Pawła Nastuli z Minotauro pokazał naprawdę ducha wojownika i wielka klasę, walka była bardzo wyrównana szkoda tylko, że Pawłowi zabrakło w ostatnich sekundach rundy kondycji musi nad tym popracować i wierze, że będzie wygrywać z najlepszymi. Co do minotauro to widziałem w jego oczach zaskoczenie i lekkie przerażenie jak Paweł rzucił się na niego i obali mało brakowało a mógł być tam klucz na rękę albo duszenie, mówię tu o tej sytuacji w pierwszych sekundach walki. Jak dla mnie cała gala była niezła. Moim zdaniem możemy być dumni z postawy Nastuli.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
nic dodać nic ujac zgadzam sie z tobą w całej rozciagłości
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Tak jest!!! Mimo, że walka przegrana, ja jestem zadowolony z postawy Pawła. :twisted: Pokazał cwaniakom na całym świecie, że 'Polaczki' to nie podpierdółki. 8) Gdyby wytrzymał walkę kondycyjnie, Mino musiałby wiać z hali z podkulonym ogonem. :wink:
  • 0

budo_uklucas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Liverpool

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
szacunek dla Pawla.....moim zdaniem jeszcze moze namieszac w wadze ciezkiej..
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
To co wyglądało na słabą kondycje to był efekt zamroczenia. Nastek dostał w pewnym momencie cios w szczęke a następnie dwa kolana po głowie. To przesądziło o wyniku walki.
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nastek walczył wspaniale, jedynie te uderzenia były problemem. Gdy nauczy się trochę więcej i przyzwyczai do bronienia się przed nimi, to zdziała naprawdę dużo. Wierzę w to.
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Może to jedno i drugie po trosze? Nie będę się teraz kłucił o to, bo oglądałem galę na kacu po 2 godzinach snu i niezbyt mogłem 'trzeźwo' myśleć. :wink: Warto było! Warto!
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Moim zdaniem Nastula pokazał wielką klasę. Porównując go z tym drugim judoka także medalistą z olimpiady wypadł jak zawodowiec. W takich chwilach jak dzisiaj, gdzie jeden z nas wystąpił na światowym turnieju, gdzie grono narodowości nie jest za duże, jestem dumny z tego że jestem Polakiem i że mamy takiego dobrego przedstawiciela. A żeby nie cukrzyć za dużo to wiadomo, Nastula ma dużo pracy przed sobą, kondycyjnie, technicznie i obyciem w takich walkach. Jak na razie nie widzę go jeszcze w konfrontacji np. z Silvą ;-) Pozdrawiam
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Moim zdaniem Nastula pokazał klasę. Był debiutantem w tej formule a prowadził naprawdę wyrównaną walkę z jednym z czołowych zawodników! Był pod koniec potwornie zmęczony i chyba zamroczony, ale pokazał prawdziwego ducha walki. Co prawda Paweł nie jest już młody, ale myślę, że może jeszcze osiągać sukcesy w mma. Naprawdę jestem pod wrażeniem jego walki i postawy. Szacunek. Wielki szacunek.

A nie uważacie, że Mino go faulował? Zdawało mi się, że było bardzo dużo uderzeń i kolan w tył głowy... :roll:
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Cóż, tak jak poprzednicy - P. Nastula zrobił co mógł, pokazał się z bardzo dobrej strony. No i przetoczyć Mino to nie byle co :)

Główną przyczyną porażki była kondycja - pytanie tylko, czy człowiek w tym wieku i z tak bujną karierą za sobą jest jeszcze w stanie ją znacząco poprawić.
  • 0

budo_koniuszko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nastek pokazal ze ma jaja, ale zabraklo zdrowia. Jesli starczylo by mu sil to wynik mogl byc sprawa otwarta. Musi podciagnac zdrowie!!!! Jak najwiecej sparingow, ale nie w Polsce ale tam...to jest gwarancja sukcesu. Moze jeszcze namieszac no i przy okazji zarobic troche siana...
  • 0

budo_księżyc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Jak na 1 raz wypadł świetnie, kondycha i mało doświadczena w MMA zadecydowały ...Paweł pokazał, że może walczyć z każdym takie jest moje zdanie
wielkie gratulacje!!!!
  • 0

budo_ale_oks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Bylo dobrze. Po tym przetoczeniu widac bylo, ze jest bardzo silny. Nastepna walke musi wygrac.
  • 0

budo_iwan44
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Fantasytyczna walka!!! Paweł wiszedł do walki i nie bał się walczyć, co jest najważniejsze!!! Co prawda zebrał pare ciosów, i ta kondycja troche szwanqje, ale jak na 1 występ w nowej formule to fantastyczny pojedynek!!! Jak sam Nastek mówil, do 3 , 4 walki się "wyrobi" i będzie miażdżył swoich przeciwniqw, i tego mu z całego serca życze!!!

Gdy widziałem jak przed walką leciał ten filkim o Nastku i pod koniec było ujęcie jak siedzi na macie i napis "The LEGEND" to aż mi sie łezka w oq zakręciła.... :D
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
"Polak pojawił się w hali przy dźwiękach muzyki z filmu Gladiator, w szlafroku z akcentami judo, napisem Poland, w ochraniaczu na zęby, w barwach biało-czerwonych. "


buahahah brawa dla wp.pl - szlafrok :D



dla Nastka respekt - bedzie lepiej
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Pawel to jest ziomal pokazal, ze jest polakiem. Nawet jak sie przyjzalem to Crocop nawet z wielka uwaga i zaciekawieniem ogladal walke :wink: . Niesadze aby koncowka byla wynikiem braku kondycji. Nastula jest tak doswiadczonym zawodnikiem, ze bez odpowiedniego przygotowania nawet by nie wyszedl na ring stad wniskuje, ze bylo to wynikiem zamroczenia po poprzdnich ciosach. Widac bylo, ze jak sie uwolnil i sie podniosl stal niezbyt pewnie na nogach a spojzenie mial metne. :evil:





Ale jestem dumny, jeszcze sie rozwninie. Nawet mino byl zaskoczony "nowicjuszem" :twisted: . Oby tak dalej.
  • 0

budo_hulio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet: Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Jak na debiut i to z takim fighterem jak Minotauro to Nastek wypadł mistrzowsko!!
Duma człowieka rozpiera w takich sytuacjach, że jest Polakiem!
Respect dla Pawła i sukcesów w dalszych walkach... :twisted:
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
było zaskakująco nieźle! Jest potencjał. Myślę, że były momenty, kiedy Nastula był blisko skończenia Minotauro. Tym mnie zaskoczył. Myślę, że może coś z tego Jego startowania w PRIDE będzie

ale zwracam uwagę na coś zupełnie innego...
w trakcie transmisji pokazano ankietę "Kim jest Paweł Nastula?"
i te odpowiedzi... "bokserem", "kickboxerem", itp. ...
żenujące
  • 0

budo_oegnus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Walka świetna, szacunek dla pana Pawła.
Pokazał swoje umiejętności i potrafił je wykorzystać, w przeciwieństwie do innego judoki walczącego wcześniej (Takimoto chyba). Myśle że to niezły wyczyn walczyć tyle czasu z Mino w takim stanie (tzn. od momentu zamroczenia). Na pewno nie zabrakło mu kondycji jak to sie niektórym wydaje :)
  • 0

budo_kuba19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Robił to co umie najlepiej. Wszyscy sie obawiali że może zostać znokautowany w stójce. A tu niespodzianka bo nei dal sie ani razu trafic w stójce! Było obalenie i walka w parterze. Uważam że w parterze nei ustępował wiele brazylijczykowi. Wg. mnie bylo zajebiscie pare sparingów, więcej wytrzymalosci i będzie wciągał ich nosem.

MIRKO & FEDOR PILNUJCIE SIĘ :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024