Skocz do zawartości


Zdjęcie

Następny kretyński artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_majster2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
tylko czy to usprawiedliwia autrów takich artykułow?? Ja nikomu nie bronie posiadania swojego zdania na dany temat, ale jeśli ktoś pisze artykuł to mógłby najpierw zapoznać się z tym o czym pisze. A jeśli Fąfara zaczyna artykuł od "nie widziałem tej walki ale o niej napisze" to wybacz... I już pomijając samego autora który (podobnie jak niektórzy ludzie w "Idolu") jest przekonany, że super z niego twórca, należy zastanowić się kto odpowiada za publikacje tego tekstu... Coś podbnego ale mądrzej napisane i poparte argumentami o których na forum nawet nie trzeba wspominać bo "wszyscy to wiedzą" wysłałem na (choć pewnie nie tego co trzeba) maila redaktora naczelnego rzeczypospolitej, i namawiam aby każdy napisał (oczywiście jak najbardziej poważnie, bez wulgaryzmów i ubliżania) do niego w sprawie tego artykułu... wiem jestem naiwny, lecz wierze, że dzięki takim akcją pewni ludzie zmądrzeją
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
szkoda ze mam juz jedno ostrzerzenie za wulgaryzmy bo wobec czego nie mam nic do powiedzenia
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
to majster 2003:

Tak.....Zgadzam się z jednym wyjątkiem. Ludzi zmienia się od głowy a nie od ogona. Im trzeba tłumaczyć rzeczowo i spokojnie. Sami zrozumieją. Tak było własnie z walkami w klatkach.
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
to mad priest?????????????????????????????
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł

koshirae 8O absolutnie nie zgadzam sie z toba :evil: Wyobraz sobie to na takim przykladzie:mma=plod dziecka,ginekolog="znawcy" mma w mowie i pismie,slowa ktore mowia i pisza=aborcja.Prosze, napisz jakie szanse ma plod?


Bardzo ciekawe porównanie ale wg troszkę nie w temacie. Masz sporo racji. Za dużo jest znawców i ekspertów, którzy nie znają tematu ale piszą bo mają zgodę naczelnego. Ale moim zdaniem przekonaj naczelnego (czyli Twojego ginekologa) a będzie lepiej.

Zastanów się i przypomnij sobie. Ja osobiście pamiętam wywiady dla SE i dla TVN. To byli młodzi redaktorzy z 10 garnituru. Jeśli trafisz do wyższej warstwy - sukces murowany. ZA tym idzie kasa i reklamy itd.

A wg Ciebie czemu Pan Pomianowski był w POLSACIE? Bo zna wachlarz? NIEEEEEEE!!!!!
Bo ma plecy :) i te plecy pchaja go do przodu i sprawiają, że jest wodoczny. Oto mi chodzi. Nie przejmować się Panem Fąfarą a pracować dalej i przekonywać bardziej wpływpwych ludzi.

Jeśli dalej mnie nie rozumiesz (czasem piszę pokrętnie to fakt ;) ) to poczytaj sobie w prasie jak było z piłkarzami. Ogromna masa artykułów powstaje na zlecenie. Dziennikarze nie rzadko są....przekupieni i dlatego kreują taką a nie inną rzeczywistość...
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
koshirae dalej nie zgadzam sie stary z Toba :( Naczelny(niech Ci bedzie,ze to moj ginekolog)uslyszal,ze Nastek bedzie walczyl w Japonii w Pride.Za cholere nie wiedzial co to jest Pride,ale o Japonii niewatpliwie slyszal.Takze,biorac komorke do reki pomyslal sobie:kto z moich znajomych cos wie o Japonii?Acha Pomianowski-przeciez pokazywal mi te wszystkie wachlarze i mowil cos tam o ble ble o kraju kwitnacej wisni.Bedzie dobry.No i tak sie idiota znalazl w studio. :cry: Please reply me.
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł

koshirae dalej nie zgadzam sie stary z Toba :( Naczelny(niech Ci bedzie,ze to moj ginekolog)uslyszal,ze Nastek bedzie walczyl w Japonii w Pride.Za cholere nie wiedzial co to jest Pride,ale o Japonii niewatpliwie slyszal.Takze,biorac komorke do reki pomyslal sobie:kto z moich znajomych cos wie o Japonii?Acha Pomianowski-przeciez pokazywal mi te wszystkie wachlarze i mowil cos tam o ble ble o kraju kwitnacej wisni.Bedzie dobry.No i tak sie idiota znalazl w studio. :cry: Please reply me.


Okej. Tylko że zdecyduj się o czym jest topic. To co napisałes tylko potwierdza moje słowa. Moim zdaniem powinniśmy srać na redaktorków i powoli przepychać się wyżej.

Jakoś w studio znalazł się też Karol :) i myślę że nie przypadkiem bo jakby tam debil był i robił tak jak z JP to obok niego zaśadł by specjalista od haiku i ikebany ;)

Ale spoko. Twoje zdanie przeciez nie musi się pokrywać z moim. Ja uważam, że nie ma co dramatyzować, że ktoś tam się podśmiewuje tylko spowodować, (powoli kroko po kroku jak jest to teraz) żeby pokazać ludziom co to jest PRIDE, VT, BJJ. I myślę że będzie lepiej. A ten cel mamy przecież wspólny.

RE5PECT
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
No to luzik :) Tak jak mowisz "wspolny cel" 8) Ja tez mam nadzieje,ze bedzie lepiej. pozdrowionka
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
Co do wynagrodzenia Pawła "150k $" są to tylko spekulacje, chyba Paweł jeszcze nigdzie oficjalnie tego nie potwierdził, więc powstrzymywałbym się od takiego komentarza. Sorry ale jeśli walczysz z Pride to musisz liczyć się z kontuzjami, dlatego tez dostajesz za to kase...
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Następny kretyński artykuł
andrzej fąfara to od dzisiaj mój idol :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024