Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bolące dłonie !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Bolące dłonie !!
Witam wszyskich. Mam pytanko. Kupiłem sobie worek jakos tydzien temu, elegancko juz wisi wypchany ścinkami materiału. W poniedzialek byłem sobie potrenować w rekawicach dodatkowo jeszcze bandaże miałem na dłoniach zawinięte na drugi dzień za cholere nie mogłem nawet napoju odkręcić bo strasznie mnie dłonie bolą ale tylko przy takich rzeczach jak odkrecanie a o dalszym boksowaniu nie ma mowy. Czy to jest normalne?? czy to jakies dziwne zakwasy??Czy może popełniam jakiś bład przy boksowaniu. Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam!!!!!!!
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
mnie czasami po worku bola nadgarstki, ale moze wynikia to z nieodpoweidniego rozgrzania, jesli ten bol jest w nadgarstkach to nie martw sie przejdzie po kilku dniach
pozdrawiam :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
Najpierw naucz się uderzać. To nie jest normalne. BOLI = ROBISZ ŹLE i dotyczy to wielu rzeczy.
  • 0

budo_majster2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
a moze za mocno bandaze sobie obwijasz...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
boli czasem jak się w nadgarsku ręka zegnie.
Pamiętaj, ręka w czasie uderzeniu misi w nadgarstku być sztywna bo inacej kłopoty wróżę!!!
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
Zależy właściwie która część ręki Cię boli. palce, kostki, kciuk, środek dłoni, nadgarstek, ścięgna czy mięśnie?? Ja np pozbijałem sobie na worku kostkii musiałem na pół roku odstawić worek. Nadgarstki czasem bolą jeśli się je przetrenuje. ale nie mam pojęcia od czego może boleć cała ręka :?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!

Najpierw naucz się uderzać. To nie jest normalne. BOLI = ROBISZ ŹLE i dotyczy to wielu rzeczy.

a jak boli dziewczyne podczas pierwszego sexu??? albo jak mówi że boli jak ją pchasz w kakaowe oczko? to też źle?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!

Najpierw naucz się uderzać. To nie jest normalne. BOLI = ROBISZ ŹLE i dotyczy to wielu rzeczy.

a jak boli dziewczyne podczas pierwszego sexu??? albo jak mówi że boli jak ją pchasz w kakaowe oczko? to też źle?

Sam mówiłes ze jedni wola walić dziewczyny a inni worki :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
Niektóre psychole lubią jedno i drugie :)
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Bolące dłonie !!
Pewno nie rozgrzałem nadgarstków bo wczesniej wpierw byla rozgrzewka i wszystko bylo dobrze a ostatnio jakos takos wypadlo z tymi bandazami bycmoze z tymi bandazami cos pogmatwalem nic trudno jak narazie dalej boli a co najgorsze nie przechodzi . pozdrawiam i dzieki za posty :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024