Skocz do zawartości


Zdjęcie

GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_+91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
W dniu 25.06.2005r. o godzinie 19.00 na sali sportowej w kortowie na ul. Prowocheńskiego 7 odbędzie się pierwsza w historii Olsztyna ZAWODOWA GALA MUAY THAI-NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH. W imprezie wezmą udział najlepsi zawodnicy polskiej sceny Muay thai. Odbędzie się 9 walk zawodowych, a pomiędzy walkami odbędą się pokazy grupy tanecznej, krav magi, walka pokazowa dziewcząt w zapasach oraz występ naszych najmłodszych taj bokserów z Olsztyna. Patronat honorowy obejmie prezydent miasta Olsztyn pan Czesław Jerzy Małkowski. Cena biletu 15zł sprzedaż w dniu imprezy w kasie czynnej od godziny 18.00
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
A będzie transmisja w tv?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
Brzmi niezle :) jakies nazwiska mozna prosic? Pozdrawiam
  • 0

budo_aqq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
wiem że lampart walczy z kims z Tarnowa ale z kim to nie wiem...napewno od camela walczy Aga Oleksik i Asia. A wyniki i ewentualne fotki podeślę w niedziele ...pozdro
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
Chetnie bym zobaczyl wyniki i poczytal kilka slow o tej gali:)
  • 0

budo_aqq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
więc tak :

gala przeprowadzona po raz pierwszy w Olsztynie i wyszło bardzo dobrze. organizacja naprawdę się udała. nie bede sie rozpisywał na temat wyników ponieważ skupiałem sie na zawodnikach z olsztyna lampart wygrał z kims z tarnowa, wojtek dzióbek przegrał z kims .. :) aga oleksik wygrała z kimś i asia wygrała z kimś.

wiem ze to nie jest za duzo informacji ale TVN Turbo było na miejscu wiec myśle że w piatek o 21.30 bedzie relacja z zawodów....

miałem ze soba aparat ale niestety wysiadł w trakcie gali i zrobiłem zaledwie 5 fotek (z czego 3 fotki to nasze hostessy pląsające po ringu ....)

pozdro
  • 0

budo_mishman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
Przed chwilą widziałem relację w TVP3. Ten kilku minutowy materiał wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Gdybym był w lepszej kondycji, zapisałbym się pewnie do was na treningi.
Pozdrawiam



8)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA MUAY THAI OLSZTYN 25.06.2005
Przyzwoite zawody, ale bylo kilka wad. kiepsko wypadl wedlug mnie caly ten zapowiadacz, ktory chya nie bardzo wiedzial o co kaman i srednio umial wymowic wszelkie nazwy.
te polskie walki zawodowe jakies takie mocno amatorskie sa... no ale coz, z czasem miejmy nadzieje ze to sie zmieni.
Wai Kru tez czesto bylo conajmniej mocno srednie, a kolejna rzecz, ktora bardzo rzucila sie w oczy to te pi****** zle naciagniete liny, tragedia poprostu pod tym wzgledem....
Ostatnia rzecz ktora chcialbym objechac to "pokaz" Krav Magi. Ogolem bieda bila bardziej niz na wietnamskich bazarach na stadionie w stolicy. Siedzialem dobre 10 metrow od ringu ale lekki zapach tandety biedy i nedzy mimo to dolatywal moich nozdzy. Byla to najgorsza zdecydowanie czesc gali. Szkoda mi sie tez zrobilo tego wielkiego rozkoksanego milego pana, ktory nie potrafil zdania sklecic porzadnie....
Walki byly ogolem pzyzwoite, chcialbym bardzo pochwalic determinacje zawodnikow, ktorzy czesto mimo tegich batow dzielnie sie trzymali i pokazywali serce do walki. Organizacja sama w sobie rowniez byla calkiem sprawna, a gdy dodamy ze byla to pierwsza taka gala w Olsztynie to powiedzec mozna ze bylo naprawde dobrze :)
ogolem gatuluje zawodow i zycze jeszcze wiekszych sukcesoww przyszlosci.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024