Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dylemat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_łux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Aha i jeszcze jedno wszedłem na tą strone Strefa walki ale tam nie ma nic konkretnego. Przynajmniej ja nic nie znalazłem.
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Na ulice najlepsza wg. mnie jest Krav Maga.


KM jest dobra, w ogóle każdy combat jeśli masz jakieś doświadczenie z SW. Tzn. o co mi chodzi, pod kątem ulicy podobno najlepszy jest trening typu 2-3 lata Muay Thai, a później Krav Maga itp.

A w temacie, ja już wybrałem. Chodzę od pół roku na tajski i jestem zadowolony :) . Jest lepszy na ulicę, bo masz klincz, kolanka, łokcie.
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
pod kątem ulicy - to tylko pistolet i to najlepiej jakis minigun :D
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Właśnie chodzi mi głównie o ulice. Już pare razy dostałem wpierd... i chciałbym się jakoś obronić. Poza tym mieszkam w dzielnicy gdzie łatwo o guza. Wiem że najlepsza jest ucieczka ale nie zawsze jest dokąd uciekać...


Na ulice najlepsza wg. mnie jest Krav Maga.

na szczescie tylko wg. ciebie 8)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Na ulice najlepsze jest zdecydowanie determinacja i furia. Jak spękasz, bo cie zaczepił jakiś duży i zły to żebyś nie wiem co i ile zrenował to przegrasz. Najlepiej poprostu nie myśleć za dużo tylko zajebać pare strzałów żeby sobie zrobić przewagę i wtedy myśleć czy spierdalać czy bić się dalej. A co do treningów to 16 lat to idealny wiek.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Łux:
Zapisz sie do Nogalskiego na thai box. Zajecia: Szkoła Muzyczna
Poznań, ul. Solna 12, nowy nabor bedzie od wrzesnia.
  • 0

budo_łux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Wielkie dzięki Telex. Na pewno skorzystam.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Do Anamarija,
jesli Ciebie takie cos wkurvilo to pomysl sobie jak to musi wkurviac wyjadaczy tego forum, ktorzy mimo wszystko nie ukazuja az tak swoich emocji
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
16 lat to idealny wiek do rozpoczęcia treningów ale ja polecam kick-boxing a nie thai box dlaczego? to proste kick jest od wielu lat w kraju, jest ukształtowany poziom trenerski, na to wszystko trzeba lat. W kick-boxingu to już mozna powiedzieć że minęły dziesiątki lat od wejścia kicku do kraju a thai?on dopiero raczkuje w Polsce i do poziomu profesjonalnego jeszcze daleka droga...Często trenerami są w thai byli zawodnicy kicka czy czegoś innego, nawet spotkałem się z instruktorami z wu-shu prowadzącymi thai boxing. Więc proponuje narazie kick-boxing na dobry początek:)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Wg. mnie jest bez sensu żeby chłopak ćwiczył KB skoro chce ćwiczyć MT. Poza tym dobre kluby MT też są w Polsce, a bez zawodników nie będzie równierz i dobrych trenerów.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Czciałbym zacząć trenować kickboxing ale mam już 16 lat i wydaje mi się że jestem za stary. Chciałbym prosić was o rade czy rozpocząć trening czy jednak jestem za stary???

Jak widac chyba chciał jednak trenowac kick-boxing :) , a MT w kraju naprawde dopiero raczkuje i nie ma dobrych trenerów ale wiadomo przy coraz wiekszej popularności tego sportu w kraju to sie napewno zmieni.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
:oops: Faktycznie :roll: niech trenuje KB :)
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
noooooooo kick jest tak chujowy jak wiek 16-stu lat zły

teraz to cie zamotałem :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Czciałbym zacząć trenować kickboxing ale mam już 16 lat i wydaje mi się że jestem za stary. Chciałbym prosić was o rade czy rozpocząć trening czy jednak jestem za stary???

Jak widac chyba chciał jednak trenowac kick-boxing :) , a MT w kraju naprawde dopiero raczkuje i nie ma dobrych trenerów ale wiadomo przy coraz wiekszej popularności tego sportu w kraju to sie napewno zmieni.


są są :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

Czciałbym zacząć trenować kickboxing ale mam już 16 lat i wydaje mi się że jestem za stary. Chciałbym prosić was o rade czy rozpocząć trening czy jednak jestem za stary???

najlepsze dla fajtera wiek to chyba okolo 30 lat czyle majac tyle bedziesz mial za sobą 14 lat treningu a wic mozesz jeszcze wszystko to zalezy tylko od ciebie Tak w ogóle to weż mnie nie wkurwiaj bo zaczynałem trenować uderzane sporty jak miałem lat 22 i chcialbym miec wtedy tyle ile ty :wink: najwazniejsze to ciezko trenowac by sie rozwijac i miec z tego przyjemnosc i satysfakcje
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Coś pocieszjącego dla wszystkich "troche" starszych, którzy zaczęli trenować "trochę" później, byłem jakiś czas temu na Pucharze Świata w KB i widziałem tam gościa walczącego, który miał 46 lat!!!
A śmigał po macie aż miło było popatrzeć.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
bede taki jak on :D
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat

noooooooo kick jest tak chujowy jak wiek 16-stu lat zły

teraz to cie zamotałem :twisted: :twisted: :twisted:


Jaki geniusz i jakie argumenty. Szkoda gadac...
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
nie zrozumiales ??? 8O napisalem przeciez ze kick jest tak dobry jak wiek 16 lat na rozpoczecie treningow :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Twój tekst jednoznacznie mozna było zinterpretować i napisałeś o tym o czym nie masz zielonego pojecia :!: :?: 8O . Doradzanie tym bardziej jesli ma być w takim stylu zostaw dla bardziej doświadczonych userów, bo w wieku 15 lat co najwyżej możesz mieć pojecie gdzie jest wejście na sale treningową i nic więcej...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024