Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak oceniacie walkę Nastuli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

budo_historyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Uwżam tak jak wszyscy chyba z resztą że naprawdę Paweł nie ms się czego wstydzić walczył dobrze tylko po prostu zabrakło mu doświadczenia,ale uważam że w następnych walkach pójdzie mu znacznie lepiej miejmy nadzieję że też je będą transmitować chwała polsatowi za tą niespodziankę.BRAWO PAWEŁ :)
  • 0

budo_moko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Może jest to przedwczesne, ale wróżę Pawłowi wielką karierę w PRIDE jego przeciwnicy mogą już się obawiać Polaka zresztą z miny Crocopa obserwującego walkę wnioskuję, że był pod wrażeniem naszego złotego medalisty. Już się nie mogę doczekać jak Paweł zabierze się za następnych swoich przeciwników i pokaże im gdzie jest ich miejsce. Za Nastulą przemawia siła w niektórych momentach wydawało mi się, że Nastula wyciera minotaurem mate hehe. No i wspaniała technika te przetoczenie było pierwszej klasy. Jak poćwiczy ciosy bokserskie i kondycję to będzie nowym królem PRIDE, nadchodzi nowy mistrz !!!!, mistrz z Polski.
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
He he Nastek przegrywajac, wygral. :) I niech sie Minotauro cieszy ,ze to byl debiucik naszego kosiora.Aha.. i ch... w dupe wszystkim ktorzy nie wierzyli w Nastka.Mordy wam zatkalo co?Oby was dopadly wszystkie plagi egipskie.Ja,jako zwykly zjadacz chleba chcialbym byc tak slaby(co pisaly niektore "kosiory" :evil: )jak Nastula i walczyc w PRIDE :-)Uwazam,ze po kolejnych walkach oponenci Nastka niechetnie beda spogladac w lustro :)
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Kurna, obejrzałem Teleexpres i mało mnie krew nie zalała. Pojedynek pawła tak skwitowali:
"niestety debiut nieudany, przegrał po krótkiej walce".
Nóż sie w kieszeni otwiera :!:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Pawel pokazal tak wielka klase ze opadla mi szczeka. Walczyli jak rowny z rownym, momentami Pawel nawet mial przewage. Cos niesamowitego - serce walilo mi jak mlotem. Jestem dumny z Pawla, pokazal ze Polacy to prawdziwi wojownicy o wielkim sercu do walki.
Zwracam tez uwage na to, ze chyba ciezszego i bardziej doswiadczonego przeciwnika dostac nie mogl. Niektorym moglo sie wydawac ze on byl kelnerem dla Mino - ze to mial byc po prostu latwy powrot do chwaly. Moim zdaniem ten powrot latwy wcale nie byl ;) .
Pozdrawiam
Ps. co do sily Nastuli - kiedy Mino przechodzil jego garde, Pawel odpychal reka jego biodro. Kiedy Mino przeszedl juz blizej Pawel pchnal reka tak mocno ze Mino az odrzucilo.
Ps2. Wieeeeeeeeeeeeeeelkie brawa naleza sie Polsatowi za pelen profesjonalizm. Nie wierze ze udalo im sie zrobic to tak ladnie i praktycznie bez bledow. Lece napisac im list pochwalny.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli

Może jest to przedwczesne, ale wróżę Pawłowi wielką karierę w PRIDE jego przeciwnicy mogą już się obawiać Polaka zresztą z miny Crocopa obserwującego walkę wnioskuję, że był pod wrażeniem naszego złotego medalisty. Już się nie mogę doczekać jak Paweł zabierze się za następnych swoich przeciwników i pokaże im gdzie jest ich miejsce. Za Nastulą przemawia siła w niektórych momentach wydawało mi się, że Nastula wyciera minotaurem mate hehe. No i wspaniała technika te przetoczenie było pierwszej klasy. Jak poćwiczy ciosy bokserskie i kondycję to będzie nowym królem PRIDE, nadchodzi nowy mistrz !!!!, mistrz z Polski.


Ludzie zejdźcie na ziemie. Oczywiście walczył wspaniale, ale ja spodziewałem sie mniej wiecej takiego przebiegu walki. Żałosne były cytowane przez komentujących internetowe wypowiedzi jakoby zdaniem niektórych "expertów" miał przegrać zaraz w 1szej minucie i stad wielkie zaskoczenie ze wytrzymał aż 10 ! Na litość Boską Minotoro to też człowiek a nie jakis SuperMen i potrzebował poprostu wiecej czasu zeby wypracowac sobie pozycje w partezre i tam skonczyć walkę co nie jest rzecza prosta kiedy ma sie na parkiecie ważacego 105 kg jak widzielismy całkiem nieźle napakowanego byłego mistrza olimpijskiego w Judo z tak spektakularnymi osiagnięciami. Niby w jaki sposób miał go skonczyć zaraz po gongu ? Balachą w locie ?
Nastula ma spore szanse zeby znacząco zaistniec w swiecie MMA i toczyc wyrównane boje z zawodnikami których stylami bazowymi sa style chwytane ale zeby prorokowac ze zostanie królem Pride bo w 1szej walce z Minotoro wytrzymał 8 minut to moim zdaniem zbyt pochopna ocena. Z Mino wytrzymał prawie całą runde ale z CroCopem mógłby zostć zniesiony z ringu juz po pierwszych minutach. Jestem przekonany ze do walki z kims kto tak uderza, jest na chwile obecna tak kompletnym zawodnikiem i jest w stanie znokautować niemal każdego jednego chwytacza z tych którzy jak do tej pory stawali na jego drodze nie mozna sie przygotowac trenujac przez krótki okres jak to napisałeś "kondycję i ciosy bokserskie". To kwestia lat.
  • 0

budo_vvilk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Walka byla gut, gut :) Widać, że Nastula porządnie przepracował te miesiące, bez żadnego op*** się. No, ale to chyba oczywiste. Co klasa zawodnika, to klasa! Wątpię, żeby "zapomniał" podczas okresu przygotowawczego o czymś tak ważnym jak KONDYCJA! Też jestem przekonany, że to opadnięcie z sił to efekt wyłapania ciosów Brazylijczyka.

Poza tym Nastula wyglądał jak chodząca reklama sklepu z odżywkami ;) Nigdy do ułomków nie należał, ale jego obecna masa... uuuu... Nie ma się co dziwić, że "szorował Minotauro matę" hehehehe :) :) :)

ale zwracam uwagę na coś zupełnie innego...
w trakcie transmisji pokazano ankietę "Kim jest Paweł Nastula?"
i te odpowiedzi... "bokserem", "kickboxerem", itp. ...
żenujące


Mnie to nie zaskoczyło :evil:
Teraz ludzie znają nazwiska zwycięzców Big Brothera, Idola i innych "realyty szołs". Podejrzewam, że gdyby polsaty pytali się choćby o Legienia byłoby to samo co z Nastulą. Niewiedza i ignorancja eeeech...
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nastek udowodnił że jest Polakiem a co do jego kariery w pride to ma bardzo wielkie szanse żeby powalczyć z najlepszymi na ich poziomie !!!! :) już to udowodnił
  • 0

budo_ptys
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
ładnie walczył, ale tchu mu brakowało, następnym razem worek 50kg i bieg przez 30minut, wiem że mnie każdy będzie na mnie bluzgał bo nowy jestem, ale ten kto był u dr.BRYLA wie o co chodzi, generalnie walka ładna podobało mi się jak na początku złapał brazylijczyka a ten nawet nie mogł sie ruszyć, musi jeszcze popracować nad stójką i będzie dobrze, no i brawa należą się polsatowi za transmisje wkońcu coś zaczyna się dziać w sportach walki w Polsce, brawa dla Pawła że wyszedł do walki, nie bał sie, podjął wyzwanie, gdyby Gołota miał taką psyche to mielibyśmy mistrza świata w boksie.
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Moim zdaniem naprawdę niesamowicie walczył.

Przede wszystkim początek, zupełnie nie przestraszył się rywala przecież z najwyższej półki, myślałem, że na początku będzie go badał, ostrożnie, a on na początku rzucił się na niego niczym Brewster na Gołotę. I trzeba przyznać, że ta taktyka prawie zdała egzamin, bo w pewnym momencie był już bliski skończenia walki na swoją korzyść. Minotauro wygrał doświadczeniem, przeczekał, wiedział, kiedy odpocząć, kilkoma ciosami zamroczył Nastulę po czym przeszedł do kontrataku... tak jak już ktoś tu napisał, moim zdaniem też to nie był efekt złej kondycji, tylko tych kilku ciosów + braku doświadczenia w regenerowaniu sił w takiej walce.

Wydaje mi się też, ze głosy o "wielkiej karierze dla Nastuli w Pride" są jak najbardziej uzasadnione. Przede wszystkim, pokazał konsekwencję taktyczną, nawiązał _wyrównaną_ walkę z czołowym zawodnikiem, pokazał, że potrafi się skutecznie bronić kiedy trzeba (wyszedł ładnie z bocznej pozycji za pierwszym razem)... po prostu zawodnik był nieco za mocny, i głównie chodzi tu o doświadczenie w MMA, nie o siły czy umiejętności.

No i ten high kick ;-)

BTW, czy to tylko ja usłyszałem w komentarzu "rodzina Graciech z Japonii"? :D
  • 0

budo_vvilk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
No high kick byl wyczesany :) A w Cornerze za wiele komentarza slychac nie bylo ;) Podczas walki Nastuli powiedzialbym, ze w ogole :)
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nie no w Tango też podczas walki Nastuli nic nie było słychać (poza krzykami widowni ;>), ale to było jakoś wcześniej.
  • 0

budo_moko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Wierzę w to co powiedziałem i wierzę w Pawla Nastulę, który pokazał, że to nie są przelewki i nie pojechal tam jedynie zgarnąć kasę i wrócic do domku tak jak to jest w przypadku Gołoty. Paweł udowodnił w tej walce, że może byc licząćą się postacia wśród zawodników mma. A ja sądzę że przewyższa ich wszystkich, ponieważ przygotowywał sie jedyne 3 miesiące a walczyl z minotałrem bardzo dobrze po roku doświadczenia będzie ich łamał jak patyki. Taki crocop włascie przez minotauro zostal pokonany co pokazywali zresztą podczas transmisji.
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
BTW pismaków w GW etc. to należałoby chyba odstrzelić...

"Jeden z najlepszych w historii polskich judoków, Paweł Nastula zadebiutował w niedzielę w Tokio w formule Pride, w wadze ciężkiej. Debiut był nieudany - Nastula przegrał w pierwszej rundzie z Brazylijczykiem Antonio Rodrigo Nogueiro, sędzia przerwał pojedynek."

Bez komentarza...
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli

Taki crocop włascie przez minotauro zostal pokonany co pokazywali zresztą podczas transmisji.


Stary ... nie chce byc niegrzeczny i samemu nie chce wyjść na osobe zarozumiałą ale podajac tego typu FATALNY przykład wyraźnie zaświadczasz ze MMA interesujesz sie od niedawna i zbyt wielkieg rozeznania na temat mozliwoiści poszczególnych zawodników w konrontacjach, których efekt nadal w duzym stopniu zalezy od tego jaki mają styl bazowy i przeciw komu tenze styl bazowy konfrontuja - nie masz.
Odnośnie tego co wszyscy i Ty takze piszesz o jego postawie, charakterze, tym ze nie pojechał tam tylko po to aby zgarnąć kase - podpisuję sie obiema rękoma !!
  • 0

budo_moko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nie wiem o co ci chodzi ale przeciez piszę jak było pokazywali walke crocopa z minotauro gdzie mino założył balache, a crocop odklepał czy jeszcze czegoś nie zrozumiałeć ?
  • 0

budo_klebber
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Nie tylko ty pwl :D Mysle ze Nastek jeszcze im pokaże :D
  • 0

budo_louis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Udowodnił że nie pojechał sprzedać medali - jak niektórzy twierdzili.
Gratulacje !!!
  • 0

budo_hcrzeznik
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
witam
Oby tak dalej. To było cos z takim przeciwnikiem. Paweł jescze nam pokaze. :D
  • 0

budo_udar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak oceniacie walkę Nastuli
Gratulacje dla Pawła za postawę i za walkę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024