Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taktyczne sandaly


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly
Ja posiadam Timberlandy z zabudowanymi palcami... rzadko spotykane sandałki (przynajmniej u mnie) :P
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly
Ja od 4 lat używam Salomonów, od wczesnej wiosny do późnej jesieni tylko one, zawsze i wszędzi, a zimą przesiadka w kowbojki 8) Najbardziej podoba mi się w nich, poza wygodą, zapinanie pasków. Klamerki zaciskają się na paskach w dowolnym miejscu, więc nawet przy grubszej skarpecie sobie je dopasuję. Nie są to rzepy, których nie lubię i które 4-ech lat raczej by nie przetrwały oraz nie są to klasyczne klamerki z podziurawionym paskiem. Teraz takich nigdzie nie widziałem, martwi mnie to, bo to ich chyba ostatni sezon.
Chciałem wygooglać zdjęcie sandałów SALOMONa z takim systemem zapinania, żeby pokazać Wam o czym mówię, i nic z tego. Ale okazało się, że Żydzi rzeczywiście od dawna zajmują się sandałami, bo google wyrzucił to :


PISMO ŚWIĘTE - 1 Krl 2Posłał więc król Salomon Benajasza, syna Jojady, mówiąc: Idź, zgładź go i pochowaj!" 1 Krl 2, 30 - Por. Wj 21,13n. 1 Krl 2, 35 - Wg LXX. ...
online.biblia.pl/otworz.php?skrot=1%20Krl%202,23 - 24k - Kopia - Podobne strony


1 Księga Królewska (1 Krl 2)... i zbroczył tą krwią wojny swój pas na biodrach i sandały na nogach. ... 12 Zasiadł więc Salomon na tronie Dawida, swego ojca, a jego władza królewska ...
nonpossumus.pl/ps/1_Krl/2.php - 12k - Kopia - Podobne strony
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly

Polecam czeskie z czarnej gumy i wspinaczkowymi tasmami na rzepach

Muwisz o bufo, czy Triop? Bufo miał kumpel, z którym kiedyś mieszkałem. Fakt, że tanie, ale klął na nie na czym świat stoi...
Triop'y ma drugi kumpel, muszę go zapytać o opinię, jak go spotkam, ale chyba nie narzeka, bo teraz na terenówkach dzień w dzień w nich chodził, a pogoda była bardzo różna.

Mimo wszystko myślę, że Source'y są nie do wyjęcia. :twisted: Po dwóch tygodniach łażenia na ww. terenówkach spisują się znakomicie. Gorąco Polecam!!
  • 0

budo_inkwell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly

Mimo wszystko myślę, że Source'y są nie do wyjęcia. :twisted: Po dwóch tygodniach łażenia na ww. terenówkach spisują się znakomicie. Gorąco Polecam!!


Całkowicie się z gadzam z opinią o Source-ach. Mam Classiki i są rewalacyjne.
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly

Polecam czeskie z czarnej gumy i wspinaczkowymi tasmami na rzepach

Muwisz o bufo, czy Triop? Bufo miał kumpel, z którym kiedyś mieszkałem. Fakt, że tanie, ale klął na nie na czym świat stoi...
Triop'y ma drugi kumpel, muszę go zapytać o opinię, jak go spotkam, ale chyba nie narzeka, bo teraz na terenówkach dzień w dzień w nich chodził, a pogoda była bardzo różna.

Mimo wszystko myślę, że Source'y są nie do wyjęcia. :twisted: Po dwóch tygodniach łażenia na ww. terenówkach spisują się znakomicie. Gorąco Polecam!!


Ja mam Bufo i sa nie do ... Tez nosilem na cwiczeniach terenowych. Uwazam ze to klapki hardcorowe. tyle ze smierdza
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly
Tyle opowiadałem o tym zapięciu to teraz pokażę. Dla mnie - rewelacja.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly
Z czystym sumieniem mogę polecić Hush Puppies, niezależnie od modelu, ale raczej te cięższe z podeszwą traperowatą. Nazwa może ni ch... taktyczna :D , ale wygoda - 1 klasa, podeszwa a la vibram, zero otarć, a i przykopać się da w razie potrzeby :) . Moje pierwsze sandały - dotychczas nie trafiłem na takie, które by mi się podobały i nie wyglądały obciachowo. Jeszcze jestem w szoku, że taka mała różnica w porównaniu do czterosezonowych górskich Asolo 8O
  • 0

budo_fedrus76
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne sandaly
Ecco !!!
Polecam z pełna odpowiedzialnością - sam kupiłem 2 parę i z czystym sumieniem moge je rekomendować. Cena po sezonie spada wiec jesli mozesz poczekaj. jesli nie wydaj kase bo warto i bedziesz zadowolony.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024