Skocz do zawartości


Zdjęcie

KaBar Warthog


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

KaBar Warthog
Mam takie pytanie:
Czy Warthog występował kiedyś winnej odmianie niż teraz?
Bo ja jak przez mgłę pamiętam, że na początku było to mocno zniekształcone bowie (czyli skrócone-poszerzone-pogrubione) z rękojeścią z plasterków skóry.
A teraz wszystko, co znajduję, to Black Warthog, z kształtem ostrza innym niż tradycyjne KaBary i czarną plastikową rękojeścią.
Kiedy zobaczyłem tego pierwszebo, bardzo mi się spodobał. Może nie ze względu na funkcjonalność (bo jak dla mnie to ona za duża nie jest - szpadel już mam :) ), ale na samą ideę takiego bydlaka. Ten obecny też zły nie jest, ale jakoś mniej mi podchodzi.
Jest gdzieś jeszcze dostępny ten oryginalny?
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: KaBar Warthog
Mnie tez sie bardzo podobal ale ten jelec (w wersji normalnej)... - gorny jelec w takim nozu do pracy to przeciez pomylka. Z kolei wersja Impact zajezdza juz lekko badziewiem.
Co ciekawe, czytalem na bladeforum ze ten "bydlak" ma tendencje do lamania sie przy rabaniu drewna!!! nie zadnych cegiel tylko drwena ... Ponoc to normalne, bo noz nie jest do rabania, tylko ciecia ... No i cala ochota mi przeszla.
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: KaBar Warthog
a to pewnie dlatego, ze ma karb technologiczny - duza roznice szerokosci miedzy ostrzem i ... shit, jak to sie nazywa? to, co siedzi w rekojesci... w kazdym razie, im wieksza roznica - tym gorzej. chociaz to nawet nie o sama roznice chodzi, tylko o jej gwaltownosc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024