Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewa noga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Lewa noga
Mam taki sobie poroblemik. Kopie sobie bardzo ładnie prawą nogą i wogole jest bjutiful. Lewą natomiast mam jak z kamienia, nisko nią kopie, bez mocy. Wogóle "czuję" lewą noge tak mniej pewnie niz prawa. Czy istnieje jakis sposob na polepszenie sprawnosci lewej nogi?? No poza oczywiscie ciaglym kopaniu technik ta nogą (chociaz w moim przypadku to niewiele daje)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga
Ćwiczyś ćwiczyć ćwiczyć i to nie tylko teraz lewą ale obie natomiast z przewagą na lewa.
Bo kolejny post będzie że prawa jest słabsza :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga
Nie ma innej metody niz cwiczyc ja osobiscie jestem lewo nozny i mam problem z prawa :wink:
  • 0

budo_afrok
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga
Ćwiczyć obie nogi jednakowo ( nie zaniedbywać mocniejszej nogi na rzecz słabszej i odwrotnie) z czasem się to wyrówna, miałem podobny problem prawa - ok, lewa - jak kamień, teraz jest ok, ale prawa i tak nadal "dominuje" ;)
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga
Ja miałem też taki problem. Zajęło mi to dwa lata. W tej chwili jest ona moją nogą dominującą (jako przednia). Ale teraz już ćwiczę obydwie z jednakowym natężeniem.
Ja katuję worek i tarcze.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga
Miałem podobny problem ze stronami w aikido: techniki/pady na prawą stronę wychodziły ok, na lewą strasznie sztywno i bez wyczucia. Ale jużprawie wyeliminowałem tą dysproporcję. Zwykle jeśli jesteś praworęczny, to wszystko na lewą stronę wychodzi gorzej, to często spotykane. Nic, tylko ćwiczyć rzetelnie po równo na obie strony, a z czasem minie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024