Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agresja WHKD


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Agresja WHKD

Facet co to za gowno?
Chcesz wojny ?
To pczekaj?
Tym razem mnie wkorwiles!!
Domagam sie przeprosi!!!!!
Mysle ze faktycznie sie niedlugo spotkamy. Przelales pierwszy krew!!!!!!



Takiego maila z pogróżkami dostałem od Fire Tigera - zablokowana możliwość pisania, z powodu personalnych ataków, wczoraj, łamiąc podstawowe reguły vortalu budo wszedł na forum pod nickiem ADAC. Oczywiście zgodnie z regulami zablokowałem go, gdy tylko zauważyłem niedozwolone zachowanie.

Z tymi ludźmi nie można rozmawiać, nie można niczego wytłumaczyć. Każdą próbę wyjaśnienia czegokolwiek, o ile nie zgadza się z ich wizją świata cudownego WHKD, traktują jak atak, i zaczynają chamsko atakować. Nie potrafili dostrzec, że mimo wyrażania opinii, że ten dział nie jest najlepszym miejscem dla whkd, posty na ten temat wcale nie były stąd przesuwane gdzie indziej, ze mieli mozliwość dyskusji właśnie tutaj. Tyle, że nie mogli liczyć, że inni zrezygnują z wyraźnego wyrażenia swojego stanowiska.

Naken (później GhostNaken i Cyklon) ) szczególnie przesadził. Fire Tiger ode mnie dostał tylko jedno ostrzeżenie, i wcale nie było moim zamiarem jego blokowanie, a tylko ostrzeżenie, że należy trzymać się zasad, by móc dyskutować na forum. Że przesadził, to dostał też inne ostrzeżenia.

Teraz po sytuacji, gdy Naken (GhostNaken, Cyklon), ciągle chamsko wchodził pod nowymi nickami, nie mogłem nie zareagować, gdy znów jeden z nich powtarza manewr użycia innego nicka. Ale oni nie potrafią zrozumieć podstawowych zasad.

Wskazywałem, że utworzenie dodatkowego działu mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Fire Tiger dopiero po trzech ostrzeżeniach i akcjach Nakena, zainteresował się tym. Jednak trudno o to teraz, w sytuacji, gdy już zdążyli "wykazać się" takimi akcjami. Gdy sam Fire Tiger zamiast poczekać chwilę, co da się zrobić w takiej, przez nich samych utrudnionej sytuacji, próbuje wkradać się w przebraniu.

A takie pogróżki już na pewno nie sprzyjają dojsciu do rozsądnego rozwiązania, jeśli chodzi o miejsce whkd na vortalu.

Temat od razu blokuję, ponieważ nie o takich sprawach chcemy dyskutować na forum. Proszę go potraktować tylko informacyjnie, żeby nie było zaskoczenia, gdyby coś dziwnego mi się przydarzyło.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024