Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tactical M1 Maxpedition.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Tactical M1 Maxpedition.
Kilka fotek taktycznego nosidełka :)
a przy okazji inne sprzety (łośki,plecak)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


I nie wiem czy mi sie tylko zdaje,ale moj syn sie jakos ostatnio zmienil...powtarza tylko wciaz"nie lekcewaz ciemnej strony mocy,tatku" ;)



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



a tu fotka sprzed przemiany


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


adiblue
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tactical M1 Maxpedition.
Powinienes dodac konkurs - jaka jest tematyka tych zdjec? :)
  • 0

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Tactical M1 Maxpedition.
Fajne foty, tylko troszku za ciemne IMHO... No i przede wszystkim sprzety pierwsza klasa. Oj, marzy mi sie ten Moose Hunter, marzy... :roll:
Ty barbarzynco, jak mogles tak biednego malego pluszowego Detleffa potraktowac Moose Hunterem?! :lol:
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Tactical M1 Maxpedition.

Powinienes dodac konkurs - jaka jest tematyka tych zdjec? :)



kurcze Cynik...zdemaskowałeś mnie :?
No bo ja się tak pochwalić chciałem sprzętem,ale przede wszystkim moim cudownym synem Maksem :)
A poważnie to temat robiłem w biegu(wychodziłem z rodziną na spacer-jak zawsze spóźniony i w ostatniej chwili jeszcze na budo... nie powiem,żeby żona była wniebowzięta :) :):) )
Temat lepiej by wyglądał jako "5,5cali też można wygodnie nosić po mieście" ;)
i w zasadzie taki był cel tych zdjęć.A resztę sprzętów akurat miałem na sobie.I podczas sesji jakoś umknęła główna myśl i tak jakoś zeszło na M1 choć fotek szczegółowych nie ma.A żebym sobie we właśnym poście nie robił OT to motyw z synem...w końcu ma w ręku taktyczny sprzęt Inova T1 :) więc tu chyba pasuje ;)
Ale tak sobie myślę,że jutro zrobię reckę z M1 i wrzuce co by temat usprawiedliwić.
adiblue
EDIT
najwazniejsze!post mial trafic na TG :|
o ja biedny niewyspany,pomylilem fora 8O :) :) :)
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Tactical M1 Maxpedition.
jak zostało powiedziane - tak też czynię.Kilka fotek M1 i tego co może się w nim wygodnie zmieścić za jednym razem.A ciebie Cyniku drogi proszę jak możesz przerzuć ten topic do TG ;)
Na początek kilka fotek z zewnątrz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj widać system nośny-noszenie pionowo na pasie (pasek poziomo przez szlufke)lub mocowanie pionowe za pomoca dodatkowych tasm z zapieciem velcro(nie ma w standardzie) np na szelkach operacyjnych.Na mocowaniu ukryta mala kieszonka(a raczej przegrodka) mieszcząca np zwiniety banknot lub....prezerwatywe


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


A tu zaglądamy do środeczka :) główna komora-zapinana jak widać na zamek.W środku oprócz komory głównej są dwie mniejsze przegródki.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



I mniejsza kieszonka-zapiecie na velcro plus regulowany pasek z zapieciem na klips.
Kieszonka ta ma regulowane ściągacze z elastycznej linki.Kieszonka jest przedzielona na dwie komory a w kazdej z nich jest jedna mniejsza na np. zapalniczke czy zapasowe baterie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na pokrywie zamykającej mniejszą kieszeń znajduje sie jeszcze mała zapinana na zamek płaska kieszonka np na banknoty.
A tutaj dla porównania wielkości zdjęcie z moja dłonią uzbrojona w manixa :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Tutaj mamy wszystko co akurat miałem w środku.I nie jest to pełna pojemność.Sprzętów noszę tyle by miec komfortowy dostęp do wszystkiego i dlatego zawsze jest tam jeszcze sporo luzu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


I jeszcze raz zagladam do malej kieszonki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


I z boku

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tu na bacznosc

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Co widać od razu sprzęt aż bije w oczy jakościa wykonania, solidnościa a także pancernościa.Nosi sie bardzo wygodnie,na mocowaniu jest spory zapas tak by mozna bylo calosc przesunac na pasie odrobine w lewo czy prawo.Kiedy siadam i chce miec full wygode przesuwam go na biodro.A podczas marszu laduje z przodu tak by nie trzeba bylo opierac na nim reki.Naprawde przemyslana konstrukcja.Polecam goraco jako alternatywa dla miejskiego mini plecaka edc a takze jako back up dla plecaka wyprawowego co by miec najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod reka.


adiblue
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024