Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Moja ukochana Mili...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Busse...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Monochrome...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdrawiam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Ale wlochata ta micarta na tym Busse 8O Moja wydepilowana idealnie :)
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Gołym okiem tego nie widac. Tez dopiero na powiekszonym zdjeciu zauwazyłem. A micarta fajna jest... Ma zdecydowanie lepszy grip niz G10.
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Zajebiste makra, stary. Nie da sie glebi zwiekszyc nawet odrobine? Bo przy zdjeciach krawedzi tnacej az sie prosi... Ogolnie swietne.

EDIT:
Nie obrazisz sie, ze sobie wzialem ostatnie na tapete i ze bedzie na moim pulpicie wymiennie z czwartym prawdopodobnie... prawda? :)
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
miodne foty, lubie takie makro, Tylko w tym mili to ja bym te dziurkę ... :) (btw jestem przy grzbiecie i już nie raz mnie krew zalała :wink: ) IMVHO para-mili ładniejesze :wink: ale jak wiadomo małe jest piękne,...

...za to większe lepsze
busse zajebisty, mamo kup mi busse :cry:
na tym makro wygląda jak prymitywny łomo-czołgo-otwieracz ależ potęgą od niego promieniuje. chyba nigdy mi sie ten nóż nie znudzi
  • 0

budo_kubol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bogatynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Makra tłuste...
Monochrome od razu zyskał na "mocy" i nie ma się czego wstydzić przy droższych koleżkach.
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)

Monochrome od razu zyskał na "mocy" i nie ma się czego wstydzić przy droższych koleżkach.


A zebys wiedział ze nie ma! Jak sie nim troche pobawiłem to doszedłem do wniosku ze S. Mitin mial racje mowiac ze noze powyzej (100 albo 150$) nie sa warte swojej ceny...
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)

doszedłem do wniosku ze S. Mitin mial racje mowiac ze noze powyzej (100 albo 150$) nie sa warte swojej ceny...


a wg mnie to nieprawda.
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)

... doszedłem do wniosku ze S. Mitin mial racje mowiac ze noze powyzej (100 albo 150$) nie sa warte swojej ceny...


Ja bym tą granicę przesunął na jakieś 300-400$, potem to już płaci się za "rzadkość", ekskluzywne materiały, i nazwisko twórcy, ew. historię.

I to ten przedział cenowy dotyczy jedynie własności użytkowych/mechanicznych, a nie rzeczywistej wartości noża (nie mylić z ceną).
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
No to sie zacznie teraz :)

Jak ktos kiedys powiedzial kazdy noz jest warty tyle ile klient za niego zaplaci. Ja sie z tym zgadzam. Sek w tym ze duzo producentow wykorzystuje image marki podbijajac ceny. Moze sie nie znam ale np Strider MFS za 200$ to lekka przesada. Tak wysoka cena jest spowodowana GŁÓWNIE bardzo wysokim popytem na noze Micka. Strider jest w modzie wiec i tak sie sprzeda. Nie wiem ile kosztuje wytworzenie jednego MFS-a ale uwzgledniajac hartowanie Bosa + kydex nie powinny jakies strasznie duze pieniadze (oczywiscie w stosunku do ceny koncowej).

....Zreszta po co ja to pisze. Mam pierdolca na punkcie nozy i tak na prawde bede je kupował pomimo przeswiadczenia ze nie sa warte swojej ceny. Monochrome zwyczajnie bardzo mi sie spodobał bo stosunek ceny do jakosci jest bardzo korzystny. Gdyby nie postepujacy nozoholizm Monochrome byłby pewnie moim jedynym nozem.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)

Gdyby nie postepujacy nozoholizm Monochrome byłby pewnie moim jedynym nozem.


Ekhm, eee, no, tego... Co to ja chcialem...? :roll:

:)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Czy ja wiem, czy sie zacznie? Do końca ze wszystkim z Tobą sie nie zgadzam,bo przecież wszyscy wiedzą że hartowanie i wykończenie może być tak różne przy tej samej stali, że daje w efekcie końcowym dwa całkowicie różne produkty. Myślę, że i cena końcowa musi być wówczas wyższa jeśli wychodzi spod ręki mistrza. Bossa chyba nie kupują bo jest modny, czy dobrze wypromowany tylko dlatego, że jest dobry.
Pewnie, zgadzam sie i z tym że patyka można zastrugać niekoniecznie Striderem, ale to chyba osobny temat. Myśle też, że Sergiuszowi Mitinowi bardziej chodziło o zdrowy rozsądek niż o sztywny przedział cenowy.
Poza tym mam Monochrome. Używam na codzień i chyba od roku to mój najczęściej używany folderek EDC. :)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Przy okazji apropos mojego Monochrome mam do Ciebie Rybak jedno pytanko :roll:
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)

Myślę, że i cena końcowa musi być wówczas wyższa jeśli wychodzi spod ręki mistrza. Bossa chyba nie kupują bo jest modny, czy dobrze wypromowany tylko dlatego, że jest dobry.


Cena owszem musi byc wyzsza. Tylko ile wyzsza? Poza tym gdyby ludzie nie kierowali sie moda i snobizmem to wieszkszosc miałaby fallkniveny. W koncu to dobre i duzo tansze noze ale dla wielu po prostu nudne...
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Myślę, że co inego to noże robocze, a i one różnią się przeznaczeniem co za tym idzie jest też wiele stali i sposobów jej obróbki.
Są noże taktyczno-wojskowe, które też mają odrębną filozofię produkcji.
Są tez kolekcjonerskie, czy custom ,,okazy,,
Wszyscy wiemy, że są też fajanse.
Jeśli wybieramy nóz roboczy mamy przedział jakościowy i cenowy. Mam trzy Fallkniveny i uważam je za świetne, Stridery sa droższe myślę dlatego bo to mniej masowa produkcja.
Aspektów, przyczyniających sie do ceny końcowej jest tak wiele, że pomijając raz jeszcze fajanse ustawianie sztywnych przedziałów cenowych jest bez sensu.
Jeszcze raz powiem, że myślę iż S.Mitin miał na myśli zdrowy rozsądek i sprzecyzowanie potrzeb:)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcia po raz drugi... (UWAGA DUZE FOTY!!!)
Sam mam noże w umiarkowanych cenach, ale jest wiele na które nie bedzie mnie stać a podobaja mi się strasznie :twisted: i chciałbym je mieć. To jest moim zdaniem prawdziwa i naturalna bariera co do decyzji zakupu noża. Stać mnie, albo nie.
Mnie na wiele nie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024