Skocz do zawartości


Zdjęcie

gdzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_somaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

gdzie?
czesc
jestem nowy na tym forum :D
a mam pytanie do ludzi z Wrocławia
ponieważ mam zamiar pojsc na studia wlasnie we Wrocławiu, to bede tam chciał trenować.Teraz trenuje Shotokan, wiec chcialem sie zapisac do jakiegos klubu,a sa tam chyba 2 kluby(co je znam). Moze macie jakies info gdzie lepiej trenowac, w budokanie czy na rolniczej czy moze jeszcze jest jakis klub shotokan?
pozdrawiam
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie?

Moze macie jakies info gdzie lepiej trenowac, w budokanie czy na rolniczej czy moze jeszcze jest jakis klub shotokan?


Wpisz w google shotokan + wrocław a na pewno jeszcze cos znajdziesz. Prawie przy kazdej uczelni we wrocku, jeszcze kilka lat temu byly sekcje shotokan, podejzewam ze niewiele sie zmienilo.
  • 0

budo_somaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie?
dzieki :)
Uniwerek jeszcze jest
ale mnie chodzi jeszce o opinie na temat tych klubow, ktory jest lepszy, ma lepsze wyniki, atmosfere na treningach i w ogole...
wiem ze najlepiej byloby pochodzic troche tu,troche tam, ale tak glupio skakac z kwiatka na kwiatek :-) wiec moze sie pokieruje Waszymi opiniami (tez).
pozdr.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie?
Atmosfery na treningach to nie znam, ale z tego co ludzie z Wroclawia zarowno z Budokanu jak i z AR-u prezentuja na zawodach jak najbardziej obydwa kluby sa godne polecenia. A osobiscie Ci radze isc do grupy, gdzie zajecia prowadzi Piotr Babicz (trener akademickiej kadry narodowej), prowadzi sekcje sportowa w gimnazjum nr 3 przy ulicy Kamiennej - wiecej info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Obecnie poza jednym zawodnikiem z Lodzi to prawie cala akademicka kadra jest z Wroclawia, jesli chodzi o walke, jak Ciebie interesuje KATA to idz to Andrzeja Zarzyckiego. Pozdro.
  • 0

budo_somaw
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie?
dzieki wielkie :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024