1. Drewno egzotyczne
6 gatunków drewna. Cięte na kawałki 150 x 80 x 8 mm (Doussie tylko ma 150 x 115).
Mocne, zdrowe i wspaniałe na robienie okładzin do noży.
Podana cena jest ceną za jeden kawałek drewna.
2. Materiał na przekładki
Ciekawie wygląda, gdy między stal, a rękojeść damy przekładkę z tworzywa sztucznego. Raz, że daje ładny efekt wizualny, dwa - w większych nożach przy uderzeniach tłumi drgania. Cięte do formatu 20x10 mm o grubości 1mm. Trzy kolory - biały, czarny, czerwony.
Podana cena jest ceną za dwa kawałki tego samego koloru.
3. Piny mozaikowe
Piny mozaikowe, jako alternatywa dla stalowych, aluminiowych, bądź mosiężnych kołków, trzymających okładziny noża. Piny w trzech rozmiarach - 8, 6 i 4 mm o długości około 50 mm.
Piny oznaczone dodatkowo literą C, są pinami z wkładem z włókna węglowego, które daje ciekawy efekt po wypolerowaniu. Na zdjęciu widać również, które piny mają przelotowe rurki.
Chcąc zamówić jakiś pin, piszemy jego numer z obrazka.
Zdjęcie pinów nie jest za rewelacyjne, bo niestety mój aparat z takim makro rady nie daje.
![:(](http://forum-kulturystyka.pl/public/style_emoticons/default/sad.png)
Pod tym linkiem jest zdjęcie w wysokiej rozdzielczości [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4. Poroże
Wspaniały materiał na okładziny, a także na całe rękojeści.
Jeżeli ktoś reflektuje na jakąś pozycję, proszę o kontakt na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W mailu proszę o podawanie nazwy materiału, bądź numeru i ilości.
Wysyłka w kopertach bąbelkowych, zmieści się mniej więcej w kwocie około 5-7 zł. Postaram się, by przesyłki były wysyłane jak najszybciej.
Kwestia płatności - do ustalenia w mailach.
I to wszystko! Zapraszam!!