Skocz do zawartości


Zdjęcie

plecaczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

plecaczek
szukam plecaczka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
może mało taktyczny ale mi się podoba, a potrzeba wystąpiła
widział go ktoś w okolicach katowic/gliwic??
proszę o namiar sklepu lub na necie - nie potrafię znaleść
sprawa dośc pilna bo kwilowo dziecku musiaęłm zapieprzyć i czas już ooodać

pozdro
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Za 600zl?
Juz chyba lepiej kupic Maxpedition czy co....
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Fajny, ale żeby zaraz 600 PLN !? No i taki trochę ... techno-młodzieżowy, czy on aby na pewno będzie dobrze wyglądał na starym chłopie, oops, znaczy poważnym człowieku chciałem powiedzieć ;-) . Za taką kasę też bym chyba wolał Maxa i jeszcze na jakieś dodatki (pouche czy waist bagi) by wystarczyło.
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
kuwa dlaczego ten plecak kosztuje 599 zł :) bo dalej nie wiem?? robią go ze złotymi suwakami czy co? Za tyle to ja bym wolał Oakleya jeśli ma być coś nie bardzo taktycznego...
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
dziecku sie podoba, ma zamiar w nim bujać
tak więc jest na mojego mobila ze smieciami oraz dla młodzieży na wynajecie

pozdro
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Cena powala a na tej focie NIC nie widac...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
metrotaktyczni sie z takich rzeczy śmieją a ja smieje się z metrotaktycznych :P :P

wiele tych sławetnych taktycznych plecaków nie ma rzeczy potzrebnych zwykłemu śmiertelnikowi, jak kieszeń na laptopa czy dobra ergonomia do miasta.
Imho, elementy z tworzyw sztucznych, dobre materiały często zaważają na cenie.
Rzeczywiscie, za takie pieniądze można kupić pierdolny plecak ale zupełnie innego przeznaczenia.
(Kifaru, HSGI, crye or whatever). Imho, plecaczek dla człowieka miejskiego fajny. Cena to już osobista preferencja.
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
kupiłech
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]*040
209 zeta
15'+kable+zasilacz+flopy+płyty+notatnik a5+parasol wchodzi

pozdro
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Ten kupiłeś ?? Serio 8O ?

Dołączona grafika
  • 0

budo_oliffka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:/home/oliffka
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Pytanie o plecak (outdoor).
Zmuszona sytuacją poszukuję dobrego plecaka do 25-30 litrów. Będzie on wykorzystywany intensywnie więc jakość wykonania i wytrzymałość mile widziane.
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
może tam sie n na m zamieniło i kieszonka ma odtwarzacz bo ceny mimo tylu bajerow nie czaje:O
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
@Oliffka: Jeżeli potrzebujesz pancernika, a nie masz 6 stów na zbyciu, to zainteresuj się WolfGangiem Taternik w wersji najmniejsej, bodajże 28L. Ja posiadam wersję 35L już od prawie 3 lat i nie mam większych zastrzeżeń. Nie jest to może szczyt ergonomii, ale twardy jest niemożebnie. Mój rekord, to ok.30kg skały (piaskowca) w tym plecaczku. Nie zrobiło to na nim większego wrażenia. Minusem jest to, że posiada tylko 1 główną kieszeń (dla mnie to plus) i jedną w klapie (duuużą). Ja się w ten plecak pakuję ze śpiworem i karimatą na dwa tygodnie w teren.
Jeżeli zależy Ci na wygodzie przy stosunkowo niedużych obciążeniach, wysokim "współczynniku czadu" i dużej ilości przegródek na pierdoły, to mógłbym polecić coś Karrimora.
Niedawno wszedłem w posiadanie czrnego Hydro20 (5Plus). Wrażenie jest niesamowite, plecaczek dość pakowny- wchodzi kurtka/polar, zeszyt, jakaś książka, zestaw do preparacji, pisadła, discman, słuchawki (spore),ze dwadzieścia płytek, śrubokręty, miernik, gatco tristep, tytoń i coś do picia. Posiada też linki (na kask rowerowy, ale spoko się nadają do nosenia kurtki), 2 małe kieszonki (np na butelkę picia 0.5), pokrowiec przeciwdeszczowy (w kolorze zielona oczojebka) i worek na camelbaka. A taki np. Stealth25 będzie bardziej pakowny...
Minus to cena. Jakbym miał wydać 340pln na mały plecak, to bym brał Pygmy falcona, albo coś od Camelbaka lub Nighthawka. Karrimorka mam i się cieszę, ale bierz albo, jak jesteś w 5Plus, albo jak bardzo dużo jeździsz na rowerze.
  • 0

budo_szaszłyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Północ :D

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek

Pytanie o plecak (outdoor).
Zmuszona sytuacją poszukuję dobrego plecaka do 25-30 litrów. Będzie on wykorzystywany intensywnie więc jakość wykonania i wytrzymałość mile widziane.



Witam,

moze Janysport PS20 lub PP25? solidna konstrukcja i rozsadna cena
  • 0

budo_oliffka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:/home/oliffka
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
WolfGang od początku jest w kręgu mojego zainteresowania - zwłaszcza model Włóczykij. Przeglądnę jeszcze ofertę Karrimora. JanSport odpada. Dziękuję za pomoc.

PS ov_Darkness
Czytając twój podpis utwierdzam się w przekonaniu, że są jeszcze ludzie, którzy wierzą w moc Wilqa :wink:
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
ja caly czas poluje na Pajak Nomad (30L) i Sundrop (18L)
oba maja usztywnione plecy i to mnie przekonalo w porownaniu do JanSporta (dobra relacja cena/jakosc swoja droga)
szkoda, ze te Pajaki najtansze nie sa (do 400zl oba musze myknac + pokrowiec by sie przydal) - bede walczyl :)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
qkiel: Sundropa miałem, dawno, dawno temu, bodajże w wersji czarno-zielonej.
Wrażenia miałem takie, że się szybko rozwalił. W kategorii malutkich, tanich plecaków mogę polecić Natalex'a Mexx. Miałem go b.długo i dobrze mi służył. Cordura po 7 latach wygląda dalej jak nowa, tylko zamki zaczęły puszczać.

Mały update, co do Karrimora Hydro 20: to co napisałem, to wszystko dalej prawda, tylk ojeden mały minus. Super wygodne mięciutkie plecy, po jakichś 8 miesiącach intensywnego użytkowania zaczęły się przecierać (są już dziury). to samo dzieje się z ramionami. Gąpkowe wypełnienie w jednym z pasów naramiennych przesunęło się w dół, tak, że na samej górze już go wcale nie ma. Wątpię, żeby ten plecak wytrzymał więcej niż jakieś 2 lata, przy codziennym noszeniu (nie dbam o niego przesadnie).
Ocena za wygodę: 9/10 plecak klei się do pleców.
Ocena za pakowność względem wielkości: 7/10 Plecak jest wąski, u góry szerszy niż u dołu.
Ocena za wytrzymałość materiału: 3/10 bardzo delikatne plecy, troszkę mocniejsza tkanina zewn. (ks420t diamond rip-stoop)
stosunek jakość/cena: 4/10 Piękny, bardzo wygodny plecak z delikatnych materiałów.

generalnie polecam rowerzystom, estetom, a przede wszystkim osobom mającym ciężką kasę na plecak, który nie będzie zbyt intensywnie używany.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
ta tanka howgh :!:




jak ktoś jest zainteresowany to pokażę swój - dzień w dzień 6 lat noszenia i ... dopiero widać jakieś ślady zużycia (średnie obiążenia 10kg)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
AH JAK CUDOENA JEST PANAMA:D:D:D:
SIALALALALALALA
  • 0

budo_ronin74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Gd.Starogard Gd.

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek
Czy mozna kupic gdzies w Polsce plecaki Maxpedition ?Najlepiej w jakims sieciowym sklepie.Pytam bo tez sie przymierzam do kupienia czegos fajnego,a z tej firmy podobaja mi sie wybitnie.Pozatym wygladaja da solidne.
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: plecaczek

Czy mozna kupic gdzies w Polsce plecaki Maxpedition ?Najlepiej w jakims sieciowym sklepie.Pytam bo tez sie przymierzam do kupienia czegos fajnego,a z tej firmy podobaja mi sie wybitnie.Pozatym wygladaja da solidne.

Oficjalny polski dealer - guns.com.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024