Skocz do zawartości


Zdjęcie

AMP Wroclaw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

no wie ktos jak sie nazywa ten koles z czech?? potrzebuje namiary...i wydaje mi sie ze troche bylo nadinterpretacji w kata druzynowym, hm?


:) hyhy bedziesz nawiazywac blizsze znajomosci? :) złe kilometry beda dzielic was :)
a mnie sie podobala interpretacja tej drugiej druzynki :D fajnie sie rzucali :D
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw
drugiej? a moze trzeciej?a moze czwartej? kok.o nie wiem o ktorej druzynce mowisz :) wiec trudno mi sie wypowiadac, a co do Jindricha...mam do niego blizej niz do Ciebie :wink: a pytalam o niego, nie z powodu checi nawiazania blizej znajomosci. Chcialam ustalic poprostu dane zwycięzcy:-)
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

drugiej? a moze trzeciej?a moze czwartej? kok.o nie wiem o ktorej druzynce mowisz :) wiec trudno mi sie wypowiadac, a co do Jindricha...mam do niego blizej niz do Ciebie :wink: a pytalam o niego, nie z powodu checi nawiazania blizej znajomosci. Chcialam ustalic poprostu dane zwycięzcy:-)


interpretacja kata jest w finale, wiec robia ja 2 druzyny :?
no wiec mowie o tej ,ktora zajela 2 miejsce :D
jejej, zartowalam z ta znajomoscia blizszą :)
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw
ja bym z wielka chcecia sie z Nim blizej zaznajomila :) ... chlopak pieknie kata robi :wink:
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

ja bym z wielka chcecia sie z Nim blizej zaznajomila :) ... chlopak pieknie kata robi :wink:


...wszystko zalezy od wysokosci lapowki... :twisted:
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

ja bym z wielka chcecia sie z Nim blizej zaznajomila :) ... chlopak pieknie kata robi :wink:


...wszystko zalezy od wysokosci lapowki... :twisted:


znaczy sie co? jak sie mu da odpowiednia lapowke to sie zaznajamia blizej lub dalej? :)
czy robi kata pieknie lub piekniej w zaleznosci od wielkosci (lapowki oczywiscie :wink: )
  • 0

budo_never_winter666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

ja bym z wielka chcecia sie z Nim blizej zaznajomila :) ... chlopak pieknie kata robi :wink:


Ja robie dobrze kata przyznam ;) ale zdecydowanie w kumite wyzej jestem klasyfikowany ... mam jakies szanse ? :P :P
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw

Ja robie dobrze kata przyznam ;) ale zdecydowanie w kumite wyzej jestem klasyfikowany ... mam jakies szanse ? :P :P


no jak dobrze robisz (...kata :wink: ) to masz pewnie szanse, mysle ze musialbys zaprezentowac sie najpierw "na zywo" :) a potem sie by ocenilo :)
  • 0

budo_never_winter666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: AMP Wroclaw
W 90 % startuje w kumite, aczkolwiek na MP na Shotokanie w Pazdzierniku zobaczysz mnie w Juniorach napewno jak bedziesz :P :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024