Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luta Livre Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_bugsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Luta Livre Warszawa
Mam prośbę do osób trenujących o podzielenie podzielenie się wrażeniami z treningów,
jak wyglądają itp. czy ktoś może trenował w innym klubie bjj i ma jakieś porównanie? ( Zaznaczam że, stare posty na ten temat przeczytałem i proszę do nich nie odsyłać)
:D
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa
witam,
mysle ze powinienes raczej bujnac sie na trening ll i bjj i sam sobie porownac co gdzie i jak ci pasuje. to chyba kwestia "gustu";]?
osobiscie bylem w 2 sekcjach tj bjj i ll i uwazam ze w obydwu przygotowanie jest solidne takze jezeli tylko bedziesz chcial cwiczyc to mozesz byc prawdziwym miszczem HIHIHIHi :)
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa
Zapraszamy do MMA Warszawa - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa

Mam prośbę do osób trenujących o podzielenie podzielenie się wrażeniami z treningów,
jak wyglądają itp. czy ktoś może trenował w innym klubie bjj i ma jakieś porównanie? ( Zaznaczam że, stare posty na ten temat przeczytałem i proszę do nich nie odsyłać)
:D


Mi się podoba, a byłam na treningach w kilku szkołach w Wawie - tych gdzie są ćwiczone przynajmniej elementy parteru i mogą trenować dziewczyny :wink: .
A na LL w Wawie - moja opinia jest następująca:
solidna rozgrzewka, następnie techniki a na koniec treningi - tak to najczęściej wygląda, choć nie chodzę zawsze :wink: . No i wychodzę całkiem zmęczona :D .
A przed / czasem po jest koszykówka - i to też mi się podoba :D .
No i dużym atutem są duże maty i duża sala, więc nie ma ścisku na matach niezależnie od ilości osób.
Ponadto jest dość dużo sparingpartnerów więc jest możliwość zmian i ćwiczeń z osobami o różnym wzroście / wadze i płci :wink: .
Treningi zaczynają się punktualnie - nic na to nie poradzę, ale to dla mnie zaleta :wink: .
Pozdrawiam
  • 0

budo_kapela
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa
podstawa to trener !!!! co coś umie i wie jak to przekazać .
  • 0

budo_adun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa
trener jest dobry, zawsze gdy pokazuje technike potem chodzi i patrzy czy sie ja dobrze wykonuje.. wiec jest spox.. wczesniej trenowalem miesiac bjj u willego i podstawowa roznica jest to ze w tej sekcji LL jest duzo sparingow.. zawsze okolo 30 minut.. wiec niezle sie mozna nameczyc.. polecam;]
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre Warszawa
ahhh sie w jezor powinienem ugrysc:
powiem co jest dobre na legii:) przede wszystkim jest solidny, ogladajacy bledy cwiczacych trener, aktywnie uczestniczacy w treningu , technik jest duzo ale pokazywane sa rozsadnie zeby nie namacic w glowie ale tez zeby trening byl ciekawy. MOIM zadaniem nie jest odczuwalan nie jest odczuwalna hierarchia cwiczacych i nei ma tzw grupek co niestety jest bardzo widoczne na gwardii;], i co jest plusem dla cwiczacych weddlug MNIE oczywiscie to mniej ludzi na legii co oznacza ze trener bedzie ci BARDZO duzo pomagal i JEST to odczuwalne
pozdrawiam
ps.oczywiscie ehheh moj wybor spowodowany jest hehe raczej godzinami treningow ale takei tylko spostrzezenia:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024