Skocz do zawartości


Zdjęcie

brak postępów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

brak postępów
szacunek!
od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie straszny brak postępów a nawet pewne wsteczniactwo(!). przeciwnicy których jeszcze 2 miesiące temu kasowałem jak chciałem obecnie stali się oponentami w starciu z którymi ledwie robię remis :( zaznaczam, że zaczynałem razem z nimi. trenuję bjj tylko 3 razy w tygodniu więc nie ma mowy o przetrenowaniu...
no właśnie czy dopadło kogoś z was coś takiego? bardzo frustrujące nie...
  • 0

budo_marwoj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
To nie wstecznictwo tylko wyrównanie poziomów. Poprostu Twoi dawni chłopcy do bicia też załapali o co w tym chodzi i już nie jest Ci z nimi tak łatwo.
Poćwicz z kimś kto ma nikłe lub żade pojęcie o parterze i jest od Ciebie większy/silniejszy, a ponownie się podbudujesz
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów

To nie wstecznictwo tylko wyrównanie poziomów. Poprostu Twoi dawni chłopcy do bicia też załapali o co w tym chodzi i już nie jest Ci z nimi tak łatwo.
Poćwicz z kimś kto ma nikłe lub żade pojęcie o parterze i jest od Ciebie większy/silniejszy, a ponownie się podbudujesz


Z tego co widziałem większy i śilniejszy w przypadku partyzanta nie będzie takie łatwe :lol:

Nie łam się ja też tak mam od pewnego czasu. Zaciśnij zęby i trenuj dalej to jedyne wyjście.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów

Z tego co widziałem większy i śilniejszy w przypadku partyzanta nie będzie takie łatwe

jerzu, to nie jest wcale takie trudne :D cienias ze mnie co nie miara i taki durzy to ja tez nie jestem, ot 175 cm i durzo słoniny :)

ale dezięki za wzmacniające słowa :wink:
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
mam to samo men, od pewnego czasu tluka mnie wszyscy :)

tyle ze umnie wszystko przez to ze slaba dupa jestem :)
  • 0

budo_jin kazama 27
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów

szacunek!
od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie straszny brak postępów a nawet pewne wsteczniactwo(!). przeciwnicy których jeszcze 2 miesiące temu kasowałem jak chciałem obecnie stali się oponentami w starciu z którymi ledwie robię remis :( zaznaczam, że zaczynałem razem z nimi. trenuję bjj tylko 3 razy w tygodniu więc nie ma mowy o przetrenowaniu...
no właśnie czy dopadło kogoś z was coś takiego? bardzo frustrujące nie...

Spokojnie facet. Nie ma co sie stresować. To naturalne że są okresy progresu i regresu. Czasem przychodzi taki czas że ćwiczysz a nie widzisz żeby cos szło do przodu. Z doświadczenia powiem ci że jest to normalne i nie ma za bardzo co się stresować. Poczekaj jakis czas z zobaczysz że znów zaczniesz iśc do przodu. Pozdrawiam
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
Trzeba to przeczekac i nie poddawac sie.
  • 0

budo_kubunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
eeeeej olej to i daj sobie spokoj z tym sportem :rofl:
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
Ja mam odwrotnie.
Ćwiczę w miarę regularnie i w walce z tymi co jeszcze 3-4 miesiace temu, klepałem X razy w ciągu minuty podejmuję w miarę wyrównaną walkę a jeśli którys z nich miał jakąś dłuższą przerwę to nawet idzie mi lepiej.
  • 0

budo_zygi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
Napisz jak długo trenujesz bo jeżeli kilka miesięcy to nie ma się czym martwić ja trenuję trzeci rok i są okresy gorsze i lepsze,

Pozdr.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
bjj trenuję od zaledwie 7 miesięcy, wcześniej były zapasy, nieco dłużej 8) już się ni przejmuję :wink:
  • 0

budo_macc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: brak postępów
Siemano!Nie masz sie czym przejmowac, a powiem nawet dosc przewrotnie ze nawet powinienes sie cieszyc!Dlaczego?Wiadomo ze najwiekszy progres umiejetnosci przychodzi na poczatku, pozniej idzie znacznie wolniej i jestto rozwijanie i doskonalenie wczesniej zdobytych umiejetnosci. twoi sparringpartnerzy powoli zaczynaja osoiagac poziom wtajemniczenia :) ktory u ciebie jest juz od jakiegos czasu. Podsumowujac - masz mozliwosc sparowania z rownym lub nawet lepszymi co moze wyjsc ci tylko na dobre. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024