Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jack Osbourne wygral walke Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
caly czas wyglada na tlusta swinie ,po tym jak koles przewrocil sie kiedy cios niby przeszedl przez garde.ram muay w wykonaniu nierozciagnietego grubasa tez wyglada uroczo... ogolem pathetic.Volt,niech sobie trenuje na zdrowie, ale juz niech sie nie lansuje na takiego fightera,widac,ze leczy kompleksy w ten sposob czy nabija popularnosc umierajacej rodzinie osbournow?...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
fuck that shit
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Chociaz jak sobie pomyslałem to wietrze w tym niezły biznies 8) Mozna nauczyć sie pieknie upadac, pojechać na casting do rodziny Osbourne'ów porzed kolejńa walką prosiaka wygrać go (zdobywając zaufanie prosiaka tak by myślał ze nic mu z naszej strony nie grozi) a podczas walki jak Bruce Wiliss w Pulp fiction zlać go na kwaśnie jabłko i spierdolić do Polski albo na wyspy Bahama czy gdziekolwiek
Kto się na to pisze ? :)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai

Chociaz jak sobie pomyslałem to wietrze w tym niezły biznies 8) Mozna nauczyć sie pieknie upadac, pojechać na casting do rodziny Osbourne'ów porzed kolejńa walką prosiaka wygrać go (zdobywając zaufanie prosiaka tak by myślał ze nic mu z naszej strony nie grozi) a podczas walki jak Bruce Wiliss w Pulp fiction zlać go na kwaśnie jabłko i spierdolić do Polski albo na wyspy Bahama czy gdziekolwiek
Kto się na to pisze ? :)

No przeciez, Ty! :)
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Good luck, Mate! Przyślemy ci kartkę na wyspy Bahama. :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
no dobra, ale tak na dobrą sprawe to chuj wam do tego??
Nawet nie macie 100% pewności co do walki kupionej czy ustawianej, czy ratowania image'u rodziny czy wtahever else.
Mi to np. zupełnie nie pzreszkadza, nie jestem nastaniowny do tego zupełnie neutralnie. jednym słowem wisi mnie to kto co robi.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
mnie to jebie ale pośmiać sie lubie
  • 0

budo_julas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
volt tu nie chodzi o walkę-niech trenuje, na dobre mu to wyjdzie; chodzi o maskaradę.w sumie może masz rację zbytnio się wkręciłem - niech wszyscy robią co chcą, ale nie zdziwię się jeżeli wkrótce zobaczymy nową galę Muay thai zawodników trenujących np. od tygodnia... jeżeli czytałeś poprzednie posty to Młody trenuje 4 tyg. i już startuje. Widocznie talent odziedziczył po tatusiu.
poklon nie irytuj się tak bo ci żyłka chlaśnie :nie:
  • 0

budo_julas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
wiecie co?
Kapral ma rację. MT powinno łączyć a nie dzielić i każdy kto trenuje sumiennie powinien być doceniony. Pozdrawiam.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Tym bardziej że wali K.O. na ringu po 4 tygodniach ostrego treningu :wink: :roll:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
no i chuj? Kość na dupie komuś pęknie że tak się stało?
Tak naprawde pzreszkadza wam to?
dżizas, musicie być nieźle sfrustrowani jak wkurwia was ze ktoś tam coś tam sobie robi.
  • 0

budo_gen. bułeczka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Niech gościu trenuje na zdrowie nie zaszkodzi mu to. Niech tylko walczy uczciwie bo jakoś w wygraną walkę po miesiącu treningu nie wierzę. No... chyba że walczył z przeciwnikiem po 3 tygodniach treningu :) :) W przeciwnym razie albo Jacek ma niesamowity talent albo pewna sumka zmeniła właściciela.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
W sumie to chyba to nikomu nie przeszkadza tylko zdrowo się czasem pobrechtać :)

P :) zdr :)
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
ja tam czekam na walkę Osbourne vs Saleta :)
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
...prosiak. świnia, noz ku..wa skad tyle jadu?
niech se chłopina trenuje, na zdrowie
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Wy jeszcze ten temat meczycie :roll: ???
Bylo minelo i dajcie spokoj,to juz nudne jest...Pzdr
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai

no i chuj? Kość na dupie komuś pęknie że tak się stało?
Tak naprawde pzreszkadza wam to?
dżizas, musicie być nieźle sfrustrowani jak wkurwia was ze ktoś tam coś tam sobie robi.


mnie to wkurza... a dokładnie to że za pieniądze można mieć wszystko, to nie po mojemu :lol:
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Osobiście kieruje się dewizą: Najlepszy pokona wszystko. Tzn. przeciwności losu, dzianych ylko) powinien dążyć. Po prostu trzeba robić swoje żeby nie wiem co stawało na drodze i nie zwracając uwagi na przeszkody ( i wygody też {a tych należy unikać}) iść do przodu. To chyba poprostu trzeba kochać by katować się na karzdym treningu i dobrze walczyć. :) :twisted: :) :twisted: :twisted:

W sumie nie ważne jest czy się wygrywa czy nie, ważna jest walka

P :twisted: ZDR :twisted:
  • 0

budo_predzio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Na poczatku jak przeczytalem topik to myslalem ze to nie moze byc on... a jednak. Oki jasne ze nie mam nic przeciwko temu zeby trenowal bo raz ze bedzie mial jakies pozadne zajecie ( a nie cpanie ) a dwa ze zrzuci warstewke tluszczyku ( pisze warstewke nie warstwe :twisted: :twisted: ) ale wracajac do tego do czego zmierzam to watpie zeby ktokolwiek, powtarzam ktokolwiek byl w stanie walczyc z kimkolwiek a o doswiadczonym ! ! ! THAI-u ! ! ! juz nie wspamne !! po 4 tygodniowyh treningach ( nawet w Tajlandii ) bo to poprostu jest smieszne a na dodatek na formule zawodowej bez ochraniaczy !! A ta hala w ktorej byla ta walka to wygladalo jakby Ozzy kupil sobie dmuchany ring i wstawil go do garazu no i zaprosil paru znajomych :twisted: Takie so realia wiec dlatego uwazam ze ktos komus musial dac w lape i zapewniam ze ten starz przepieknej tajlandii nalezy sie wiekszosci z nas a nie takiemu pajacowi !! Jest rowniez mozliwosc ze pajac ten nic nie wiedzial o tym ze np tatus specjalnie wykupil losy walki zeby tylko udobruchac pajaca ;) ;) . Tylko bez obelg pod moja osobe prosze :) :) :) Elo
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jack Osbourne wygral walke Muay Thai
Warstwy tluszczu nie zrzucil,od MT juz odszedl ,jebie mnie to,ale jedyne co mnie irytuje to fakt,ze taki spasiony lamus ,ktoremu by nakopalo 80% budo zostanie zapamietany przez fanow pierdzenia mamuta oraz laikow jako wspanialy fighter i naturalny talent.("syn ozziego to prosiak.- no co Ty ,rozwalil mistrza tajskiego boksu).Nie szykanuje go dlatego,ze ma kase i jest slawny ,ale dlatego ze robi wokol siebie wiele szumu o nic ,na tej samej zasadzie jak smiesza mnie i gardze szczurami mocnymi w grupie czy pseudokozakami ,ktorzy robia dym a potem biegiem policje gdy dostana.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024