Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_2pac
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
witam wszystkich. był podawany kiedyś adres klubu Luta Livre "ul.Powązkowska 59". czy coś się zmieniło? lokalizacja albo godziny treningów. byłem dzisiaj na 18:00 i wszystko było pozamykane.
Macie może jakieś namiary na ten klub?




Pozdr...
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Na pewno mają treningi w piątek od 18:00. Sekcję prowadzi Radek Turek - możesz do niego napisać na: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], albo bezpośrednio przez forum - ma nick LL_trener
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Ale zasadniczo najlepszym klubem tego typu w Warszawie jest oczywiście MMA Polska (gdzie ja oczywiście ćwiczę) :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
wczoraj był normalny trening (byłem tam i trenowałem)
Na pewno byłeś w hali zapaśniczej na powązkowskiej 59??
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Kurde znowu nie ma edit

P.S. Ojcze Dyrektorze nie znasz się :)
  • 0

budo_mar-cin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Ale zasadniczo najlepszym klubem tego typu w Warszawie jest oczywiście MMA Polska (gdzie ja oczywiście ćwiczę) :)


Klub jest dobry ale ma wady.

Jesli Radek zrobi u siebie wieksza liczbe zajec ( np MT + Bjj) to mysle ze jego klub stanie sie najlepszym klubem walki w Wawie.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

witam wszystkich. był podawany kiedyś adres klubu Luta Livre "ul.Powązkowska 59". czy coś się zmieniło? lokalizacja albo godziny treningów. byłem dzisiaj na 18:00 i wszystko było pozamykane.
Macie może jakieś namiary na ten klub?

Chyba musiałeś trafic na złą salę. Treningi odbywają się na sali zapaśniczej we wtorek, czwartek i piątek o 18.
Zapraszamy :twisted:

Jesli Radek zrobi u siebie wieksza liczbe zajec ( np MT + Bjj) ...

W kimonach zaczniemy cwiczyć już od maja. Jeśli chodzi o Boks i Muay Thai zaczniemy prawdopodobnie od września.
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Jesli Radek zrobi u siebie wieksza liczbe zajec ( np MT + Bjj) to mysle ze jego klub stanie sie najlepszym klubem walki w Wawie.


Radka klub jest OK - byłem na seminarium z Ribeiro, byłem na sparingach i faktycznie wszystko było dobrze zorganizowane. Poziom walczących raczej dobry.
Ale klub przy takim wachlarzu zajęć musi mieć odpowiednich trenerów, a w LL w Warszawie jak na razie jedynym trenerem jest chyba Radek. W MMA Polska na Gwardii tylko do BJJ jest 4 różnych trenerów...

Czy już wiadomo kto miałby prowadzić pozostałe treningi ?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Czy już wiadomo kto miałby prowadzić pozostałe treningi ?

Treningi BJJ będzie prowadził Radek. Ma niebieski pas BJJ i trochę :wink: doświadczenia.
Boks bedzie prowadził jakiś trener boksu, zapomialem jak sie nazywa :roll: a MT jeszcze nie wiadomo :)
  • 0

budo_2pac
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
dobra teraz juz powinienem trafic. dzieki.
skoro troszke osob tu zawitalo to mam okazje sie spytac jak to jest u was w klubie z nowymi osobami ktore z parterem mialy malo doczynienia. czy wogole sa jeszcze przyjmowani do klubu????.

ps. jescze moze jedno jak u was na treningach jest z w walka w stojce?. w jakim stopniu wystepuje?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Przyjmowani są wszyscy. Nie przejmój się brakiem doświadczenia w parterze.
Jeśli chodzi o stójkę to podstawą naszych treningów jest parter i na razie stójki właściwie nie ma ale jak parter będzie już troszki lepiej opanowany napewno jakaś stójka dojdzie.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Przyjmowani są wszyscy. Nie przejmój się brakiem doświadczenia w parterze.
Jeśli chodzi o stójkę to podstawą naszych treningów jest parter i na razie stójki właściwie nie ma ale jak parter będzie już troszki lepiej opanowany napewno jakaś stójka dojdzie.


to znaczy po jakim czasie ?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Ciężko mi się wypowiadać ja o tym nie decyduję ale wiesz jak na razie nasz klub jest bardzo młody i się rozwijamy.
  • 0

budo_mar-cin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Jerz Mowiac ze od maja beda treningi bjj masz na mysli dodatkowe godziny?

Ps.
Cwiczac LL rashguard jest obowiazkowy?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Dodatkowe treningi będą od września
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Rashguard nie jest obowiazkowy. A co do klubu, ja cwicze u Radka tylko ze w Lomzy i poki co jestem bardzo zadowolony (poza dreczacymi mnie kontuzjami - jakis pechowy jestem :wink: ). Dziwi mnie troche tylko, jak niektorzy od poczatku chcieliby robic wszystko na raz... najczesciej chyba osoby ktore przychodza tylko popatrzec na trening albo pojawiaja sie raz i nie wracaja. Ja jestem zadowolony, ze na razie robimy tylko parter i chce sie tego nauczyc, a nie przeskoczyc 10 rzeczy po lebkach i cieszyc sie ze juz taki kozak jestem :wink:
A co do ilosci trenerow, to chyba nie to swiadczy o jakosci klubu? Wedlug mnie lepszy jeden dobry, niz 10 srednich (oczywiscie nie sugeruje ze gdzies sa sredni trenerzy) i jesli tylko znajduje czas na prowadzenie klubu, to ja problemu nie widze. Nie kazdy klub musi chyba od razu prowadzic treningi z kilku roznych dyscyplin? Ja np. i spora czesc znajomych z trudem wygospodarowuje czas na 2-3 treningi w tygodniu, wiec i tak nie ma roznicy czy w klubie beda 2 treningi dziennie, a wole pojsc 3 razy na LL, niz raz LL, raz MT itd. Moze sie nie znam, ale zdaje mi sie ze takie mieszanie od poczatku nauki, raczej opoznia efekty niz przyspiesza.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Dziwi mnie troche tylko, jak niektorzy od poczatku chcieliby robic wszystko na raz... najczesciej chyba osoby ktore przychodza tylko popatrzec na trening albo pojawiaja sie raz i nie wracaja. Ja jestem zadowolony, ze na razie robimy tylko parter i chce sie tego nauczyc, a nie przeskoczyc 10 rzeczy po lebkach i cieszyc sie ze juz taki kozak jestem :wink:


Bardzo dobre podejście. Niestety zadarzają się tacy jak piszesz.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
treningi stojki bedzie prowadzil od maja byly Mistrz Polski w stylu wolnym, absolwent AWF Warszawa trener II klasy zna sie na rzeczy :) a od wrzesnia w programie jeszcze MT :)
  • 0

budo_2pac
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?

Dziwi mnie troche tylko, jak niektorzy od poczatku chcieliby robic wszystko na raz... najczesciej chyba osoby ktore przychodza tylko popatrzec na trening albo pojawiaja sie raz i nie wracaja. Ja jestem zadowolony, ze na razie robimy tylko parter i chce sie tego nauczyc, a nie przeskoczyc 10 rzeczy po lebkach i cieszyc sie ze juz taki kozak jestem


pewnie to nie do mnie bezposrednio. ale napisze ze ja do niedawna cwiczylem tajski przez raczej dlugi okres czasu i troche trudno poprostu mi z niego zrezygnowac tak do konca. ale niestety musze. ciagnie mnie do walki w parterze.

pozdr.....
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Luta Livre -poszukuje klub w Warszawie ?
Masz racje, nie do Ciebie bezposrednio ;) Nie chodzi mi o osoby ktore juz wczesniej cos trenowaly, bo w takiej sytuacji to normalka ze mozna sie uczyc nowych rzeczy, a dodatkowo trenowac to co sie juz zna. Ale jesli ktos przychodzi i od razu oczekuje, ze na treningu na ktorym robi sie parter, zacznie sie robic wszystko na raz to troche bez sensu. Zreszta mam wrazenie, ze takie podejscie najczesciej maja lebki ktorzy wczesniej trenowali tylko na dyskotekach. Nawet jak juz ktos wczesniej trenowal np. cos uderzanego to i tak nie powod zeby to od razu wplatac do parteru, bo wiadomo troche trudniej zrobic jakas technike jak ktos Cie po gebie oklada, zwlaszcza jesli dopiero zaczynasz sie uczyc.
Jak ktos ma czas i checi zasuwac na powiedzmy 6 treningow w tygodniu i robic kilka rzeczy to super... Tylko jak ktos przychodzi na 2 i oczekuje, ze podczas nich cala grupa bedzie robic parter, obalenia, boks, MT i vale tudo, bo mu sie spieszy, to juz cos nie gra.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024