Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noz dla dziewczyny... :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Noz dla dziewczyny... :)
Zapewne temat byl walkowany setki razy, ale moj przypadek jest indywidualny :)

Ktos wczesniej wspomnial (chyba przy porownaniu Pika-Bird), ze dla kobiet wyglad sie liczy bardziej niz dla nas. No i fakt. Moja druga polowa zapragnela miec noz "na cale zycie" - udalo mi sie wreszcie ja przekonac, ze kupowanie noza za 20PLN mija sie z celem...

Sprawa wyglada tak, ze czesto chodzimy po gorach, co wakacje jezdzimy na zagle etc. Czyli noz powinien moc czasem konserwe otworzyc (ale to ekstremalny przypadek chyba, prawda?), a na pewno przeciac blyskawicznie line, pokroic pomidora i posmarowac bulke :) Oczywiscie fixed, bo nie przekonam Jej do foldera :)
Ogolnie poreczny i... ladny :) I tu dochodzimy do kulminacji...

Jak na razie 1 (slownie: JEDEN) noz z proponowanych przeze mnie fixedow jej sie podobal: CRKT Kaiyuh Signature Hunter ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - 2830). Doszlismy do wniosku, ze najlepiej zeby rekojesc byla drewniana. Oczywiscie cena tez raczej do 300-350PLN. Blagam, pomozcie znalezc cos podobnego, zeby byl wybor :)

BTW, CQB2 chyba tez Jej sie podobal - ja juz nie rozumiem kobiet... A poza tym jak wytlumaczyc, ze tanto nie jest za dobre w gory/nad jezioro?
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Po pierwsze wszystko tylko nie Kopromed.
Po drugie Eka nordik W11.
Pozdrów połowę odemnie- Hakas
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
chyba Benchmade 180 Outbounder McHENRY&WILLIAMS spelnia wszystkie kryteria, tylko, ze nie macalem, ale wydaje sie, ze do tych zastosowan co wymieniles bedzie idealny..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cena na Newgraham to $68,75, wiec z przesylka spokojnie miesci sie w tych 300 pln
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam nadzieje, ze pomoglem!

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Ja kupię mojej małego kobiecego victorinoxa z kolorwymi okładzinami. Jeszcze nie jest na etapie żeby zaakceptować coś większego, droższego i bardziej bojowego;)
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Etap jak etap :D
Ja planuje zamowic jakis damast od tlima, bo po przeczytaniu recenzji Jumbo mocno sie zakrecilem - nie przypuszczalem takiej wytrzymalosci. Oczywiscie konserw tym sie nie bedzie otwierac, ale bedzie uzytkowy i ladny. Problem tylko w tym, ze nie mam pomyslu na projekt, nie mam tez uzdolnien graficznych. Wiec popatrze po innych nozach, moze kupie jakis, w celach pogladowych, a pozniej ewentualnie z tlimem pogadam o czyms podobnym custom w damascie :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Outbounder jest OK, bardzo fajny maly nozyk, rekojesc tez jest wygodna, taki kuchenniak babuni - tylko dosc mala.

Ale moze akurat do kobiecej dloni? ;)

Tez go na liscie mam, jedyna wada to pochwa - cud rekodzielnictwa to niestety nie jest, trzeba uwazac, zeby jej nie kroic przy wkladaniu.

Znam czlowieka, dla ktorego to jedyny fixed - oprocz Tethera, ale on sie liczy za pol ;)
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Super ładne zabawki to fixedy od pajączków stworzone przez Billa Morana, super ergonomia i lekkość dla kobitki w sam raz.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Oops - zaponmialem?

Oba sa niezle, Drop Point i Featherweight. Super wygodne, no i faktycznie bardzo lekkie.

Droppointa sobie sprawie, jak tylko zaczne nowe zakupy. Jeszcze przed Outbounderem nawet.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
A ja bym proponował pogadać z tlimem ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) na temat jakiejś prostej kutej klingi z węglówki...
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)

A ja bym proponował pogadać z tlimem ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) na temat jakiejś prostej kutej klingi z węglówki...

A i racja, ale po pogadankach ustalilismy, ze jak zamawiac od tlima to damast, bo potencjal noza od tlima jest za duzy, zeby go "zmarnowac" na "zwykla" lita stal :) Poza tym to nie bedzie noz do rabania drewna... Mam nadzieje :D
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Coś z damastu napewno jest podarunkiem niebanalnym...
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz dla dziewczyny... :)
Ma byc. W sumie radosc sprawi mi sama mozliwosc zalatwienia tego noza, a z mojej subiektywnej strony stwierdzam z cala swiadomoscia, ze dana osoba jest warta takiego noza. No, ale mieszam tu dwa tematy, wynosze sie na forum BravoGirl :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024