Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blue Dragon - Smoczy Bat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Blue Dragon - Smoczy Bat
W ostatnia niedziele (3.IV.2005) na Polach Mokotowskich Smoku zakochal sie w moim bacie. Poniewaz bat jest moj i jestem do niego naprawde przywiazany, Smoku stwierdzil ze mam mu zrobic bat na miare. Ma byc lzejszy ale dluzszy. Tak powstal Blue Dragon (Niebieski Smok). :)

Dołączona grafika
Na poczatku byl sznurek. W Leroy Merlin nie za dobrze go zwijaja bo dali mi straszliwie poplatany i na dodatek skrecony. Postanowilem wiec zaczac robote od konca.
Dołączona grafika
Zwiazalem dwie linki i po kilku uderzeniach w sciane...
Dołączona grafika
...otrzymalem calkiem fajny cracker i fall.
Dołączona grafika
Niestety przyszedl czas powazniejszej roboty. Ile to ja sie nameczylem zeby rozplatac ta linke. Prawdziwy wezel gordyjski. Nie moglem sie posluzyc metoda znanego wszystkim Alexandra wiec zmudnie rozplatywalem linke. W koncu udalo mi sie pociac na 5metrowe kawalki i przygotowac do plecenia.
Dołączona grafika
Do roboty, gotowy, start!
Dołączona grafika
Kotlet na druga strone...
Dołączona grafika
A tu mamy produkt juz finalny.

Snake (nie mialem co wsadzic w rekojesc), 415cm z fallem i crackerem, fall 40cm, cracker 20cm. Strzela przednio. Mam nadzieje ze sie przyszlemu wlascicielowi spodoba :) Juz go zobligowalem do opisania wrazen ze strzelania i wrzucenia jakis fotek :)

Pozdrawiam
Liczmistrz
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Blue Dragon - Smoczy Bat
A ja go widziałam na żywo! :)
Muszę przyznać - zajebisty bacik, a jak fajnie szczela...
Tylko ludzie się dziwnie patrzą. :wink: Ale kto by się tam przejmował ludźmi, jak jest uzależnio... Ekhemkhemkhem, znaczy jak nie potrafi się powstrzymać, żeby nie strzelać na każdym wolnym kawałku skwerku. :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Blue Dragon - Smoczy Bat
No, nie bedę pisał peanów na cześć Liczmistrza, bo on już wie, co myslę o tym baciku :twisted: :wink: że jest zajebisty jednym słowem :)

W ogóle nic nie bede pisał na razie-poczekam aż bedę mogł zmacać i wtedy to już orgazm :wink:

PZDR,
Smoku
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blue Dragon - Smoczy Bat

You are my God :)

Ze tez pozwole sobie zacytowac :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blue Dragon - Smoczy Bat
415cm~163 cale~13,5stopy z fallem i crackerem
360cm~141cali~11,8stopy bez falla i crackera
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Blue Dragon - Smoczy Bat
Przestrzelalem troszkę bat i czas na kilka wniosków:

1.W newralgicznych miejscach wypadałoby przeszyć kilka rayz nitką końcówki, anie tylko obwiązać, ale na razie tylko jedna końcówka (ostatnia-najbardziej narażona) poszła.

2.Długi bat=dobry bat :wink:

3.linka jest lekka (jak dla mnie-plus), ale może jest nieco za sztywna...ważne jednak, że bacik strzela i to bardzo ładnie :)

4. Strzelanie nie wychodzi mi jeszce dobrze (mialem w ręku w sumie 3 razy bat) ale w butelkę trafiam (może nie za każdym razem, ale jednak). Problemem jest celność z "dolnego" i górnego" strzału, "forehand" i "backhand"y mam juz opanowane :D

5. Siła.....chyba wystarczy, jak zamieszczę zdjęcia. są z komórki, więc przepraszam za jakość, alechyba widać o co chodzi :twisted: .Żeby było śmieszniej, był to pierwszy, niejako "próbny" strzał do celu, dość lekki...jak to zobaczyłem, to miałem takie 8O oczy :)
Zdjątka:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Po oddaniu strzałów zauważyłem, że odpadł cracker, więc musiałem wracać do domu...

A ponieważ nudziło mi się troszkę-dodałem crackera i falla z kabelków od starej myszki
:twisted: Myślę, że bedzie miał z tym niezłego kopa....


Kto chce opbaczyć bicz na żywo - niedziela, Pola Mokotowskie, od g. 13.30
PZDR,
Smoku
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024