Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziękuję Wszystkim ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
RaF nie rob tego!!! Szanuje decyzje, ale recki miales kosmiczne, doradzac tez potrafiles, wiec odchodzac zrobisz tu prawdziwe spustoszenie.
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Prosisz o niekomentowanie ...
A jak sobie to wyobrażasz. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę z tego, że przynależność do takiej społeczności, na której wisi jednak NIESŁUSZNY emblemat odmienności powoduje powstawanie bardzo silnych więzi emocjonalnych ( w Hollywood mówią : We love you man! ). Wiesz jak trudno jest cokolwiek w tej dziedzinie robić nie znając innych pasjonatów?! - Ja wiem, bo przez lata usiłowałem sam sobie radzić w walce z wiatrakami - aż poznałem ten portal ( tu szpila dla panów z góry, którzy czasem słusznie lub nie wywalą kogoś z forum w momencie - gdy ewidentnie widac że dany osobnik działa w afekcie , że poniosła go pasja i oszalał z miłości do noży... a to tak jakby zabić część faceta)
Uciąć sznurek nie jest łatwo, pewnie długo nad tym myślałeś... ale to jest dla nas tu - dla reszty nożoholików trochę tak jakbyś popełnił samobójstwo. Czy myślisz że docinki osób- które uznają zainteresowanie ostrymi przedmiotami za niezdrowe- skończą się gdy odejdziesz z Forum?! ...
Ja miałem kiedyś pół rodziny w opozycji w związku z nożami... ... ...to oni musieli wybrać....
To jest moja największa pasja, silniejsza niz rowery, zegarki, muzyka czy malarstwo.
Czy miałem sobie to odebrać?
W kwestii utożsamiania nas z różnymi debilami, którzy czasem sie przewiną przez strony BUDO i kładą opinię o vortalu...- a czy to, że czytasz Newsweeka a równoczesnie czyta go 100 000 Polaków, w tym tak z 10% oszołomów i innych, a i niejeden pedofil pewnie - to znaczy że ktoś Cię może z nimi utożsamiać?

Trochę jestem WK*****Y :nie: (pozdrowienia dla kogo trzeba) wyznam szczerze - (kolejnego zdrowego gościa mniej) , bo decyzja, która podjąłeś i którą niestety muszę szanować- bo bym zaprzeczył wszystkiemu w co wierzę- to poprostu reakcja na nietolerancję i stereotypy... Ale przez Twoje wyjście z muru znów nam ktoś tam strzeli gola...
Amen

P.S. nie rzucam mięchem na lewo i prawo - zastosowany tu kolokwializm został użyty dla dosadnego określenia stanu mojego ducha w związku z tematem topic' u. Jeśli posiadacz nożyczek czyta czasami współczesną literaturę z pewnością natknął się niejednokrotnie na takie zabiegi literackie. są w dzisiejszych czasach stosowane równolegle obok innych środków literackich. Ale nie każdy potrafi przełknąć słowa uznania. Pozdrawiam chirurga zdań.
  • 0

budo_freeze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Midian

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Golmen, gdyby nie to, że już jestem zapisany, to po Twoim poście na pewno bym się zapisał. Pięknie napisane. poklon Pomyśl RaF, jakich nietuzinkowych kolegów tracisz kierując sie opinią filisterskiej częsci otoczenia.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
RaF, do zobaczenia na szlaku...
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Czytam i własnym oczom nie wierzę.
Wracamy do średniowiecza?
Inkwizycja???
Pod presją otoczenia wyzbywamy się/wstydzimy własnych poglądów 8O
Rezygnujemy z pasji?
Oczywiście - muszę uszanować Twoją decyzję...
Ale żal...

Rycum k......a ryc. Oj rycum ryc...

:cry:
-wój-
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Panie Raf nieodchodź pan a dla anonimowosci to edytuj dane w profilu wyzuć numer gadulca a skad to napisz ze jesteś gdzieś z polski. A 2 sprawa choc jestes pan prezydentem masz pan prawo interesować sie prywatnie czym pan chcesz i doświadczony w tym też pan niemusisz być . Jedni kochają samochody drudzy kochają nozyki ,broń palną i tak dalej.
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Podjąłeś decyzję-Twoja decyzja.
Od siebie: szkoda
Pozdrawiam
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Szkoda szanowałem cię za twoje posty.
(modne ostatnio tak otorzyć topik pt. "Odchodzę") :wink:
Kolejna nie obojętna dla vortalu osoba postanowiła odejsc a to wielka szkoda, nie powinno tak być. Sądzę że powinieneś przemyśleć to jeszcze raz, ale szanuje twoją decyzję (tak samo jak szanuje decyzje Pawła Drozdziaka) ale ten vortal zaczyna tracić wartościowe jednostki a to nie dobrze.


pozdrawiam

mlodyraduh



powodzenia
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Niestety czasami forum jest dla ludzi, a czasami ludzie dla forum, a czasami forum dla forum. Wszystko zależy od administratorów i właścicieli.
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
moze nie jestem tu najkrocej ale nie pisze zbyt wiele... jednak zawsze czytam wszystkie posty.. i na prawde szkoda RaF... Recenzje super a jak juz ktos napisal i rada sluzyles... Nie namawiam bo to Twoja decyzja.. ale sprobuj jeszcze raz moze sie zastanowic.. moze cos wymyslisz innego niz odejscie...
Tak czy inaczej osobiscie czuje ze to ja powinienem Ci podziekowac za obecnosc tu a nie Ty...
Zegnaj... i powodzenia!
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
To na pewno trudna decyzja... szanuje ja.
RaF - 3maj sie i do zobaczenia... anywhere!!!
:roll:
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziękuję Wszystkim ...
Nie znasz niby człowieka, a jednak przeczytałeś kilkaset jego postów... No i gdzieś tam w tobie jest, kojarzysz go. Szkoda, jak znika tak ostatecznie i nieodwołalnie.
Bywaj RaF!

Pozdrawiam serdecznie
Mithr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024