Skocz do zawartości


Zdjęcie

utwardzanie pięści


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: utwardzanie pięści

po 6 latach treningu (oczywiscie jesli sie bedziesz przykladal) bedziesz w stanie walnac z calej pary w sciane bez zadnych wiekszych konsekwencji 8O przyklad mojego kolegi xD
jak sie on denerwuje to zawsze uderza z calej sily w cos twardego (sciana, biurko ) i jest takim fanatykiem ze zaczyna mu odbijac rowno :D (pompki na rozbitym szkle, bankach z choinki, na gruzie i zuzlu itp) nic go za bardzo nie boli ale jego palce wygladaja jak litera S - ma 16 lat :P

Co za kwardziel! :lol: :rofl: :nie:
Powiedz mu, że prawdziwym testem twardzielstwa jest włożenie sobie do ust żarówki. :wink:
Tylko upewnij się zawczasu, że będzie miał go kto zawieść na ostry dyżur, bo podobno nie daje się jej wyjąć :) .
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: utwardzanie pięści
Ale ta żarówka, to musi być taka jak na halach fabrycznych - 500-watowa, taka wieeeelka. Takie żarówki 75W są dla mięczaków. Po 6 latach treningu trzeba poprzeczkę ustawić zdecydowanie wyżej.


8)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: utwardzanie pięści

To z tym szkłem jest nawet niezłe, powinni dopisać żeby rozłożyć wokoło gazety żeby krwią wszystkiego nie zachlapać :)


a probowal ktoś jaja utwardzać w szkle? Ja nie próbowałem i mnie nie ciągnie ale to musi być sport dla twardzieli Kładziesz sie jajami na szkle i wiercisz sie i wiercisz sie i wiercisz sie - to lepsze niz pasta blendamend :)
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: utwardzanie pięści
Przestańcie bo aż się człowiekowi wszystko kurczy jak to czyta! :shocked!:
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: utwardzanie pięści
:D :D :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024