Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe SF na TadGear


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
zapytam wprost bez owijania motania i takie tam
czy ktos z was nas bedzie w najblizszym czasie zamawial SUREFIRE E1L OUTDOORSMAN lub cos innego z zagranicy
pytam bo chetnie sie podlacze do kogos, niestety z angielskim jest u mnie wiecej niz cienko i sam sobie nie poradze
zachorowalem na tą i na SUREFIRE L1

hilfe !!!!
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear

Zobacz tu w połowie strony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I ci jawnie piszą, że do żarnikowych ich nie polecają. Pila robi specjalne accusy do latarek żarnikowych, ale rozmiar jak 2xCR i drogie są od cholery.

...fakt drogie toto, jednak baterie to baterie.....może z czasem-pewnie nawet napewno akumy je zastąpią...dzięki.... :lol:

zapytam wprost bez owijania motania i takie tam
czy ktos z was nas bedzie w najblizszym czasie zamawial SUREFIRE E1L OUTDOORSMAN lub cos innego z zagranicy
pytam bo chetnie sie podlacze do kogos, niestety z angielskim jest u mnie wiecej niz cienko i sam sobie nie poradze
zachorowalem na tą i na SUREFIRE L1

hilfe !!!!

....korzystam z okazji... zamawiał ktoś latary lub akcesoria z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :?: :!:
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Hehe, niema dobrze - tam to mogą kupować tylko mieszkający z US i chyba Kanady. Tobie przy próbie zamówienia wyświetli piękny tekst brzmiący mniej więcej: " Thank you, dear International Customer, but fuck yorself and go to your local SureFire authorised dealer". W firmie będącej w Polsce oficjalnym przedstawicielem Surefire zapewniam Cię, że nie chcesz kupować. Zresztą vice versa - oni też nie chcą sprzedawać :) .
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Borsoock

W firmie będącej w Polsce oficjalnym przedstawicielem Surefire zapewniam Cię, że nie chcesz kupować. Zresztą vice versa - oni też nie chcą sprzedawać .

wiem oco kaman probowalem od tej "firmy" cos kupic świetnie sie rozmawia przez telefon przypominaja mi sie czasy jak z matka chodzilem do sklepu po zakupy dawno dawno temu
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
...no to "dupa blada" jak mawiają "starzy indianie"..... :cry: a odnośnie polskiego przedstawiciela to chodzi zapewne o be-cośtam?tak?...ceny to oni mają faktycznie...kosmiczne...dla wybranych....pozdrawiam... :idea: :nie:
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Eee, zaraz tam blada ;-) . Po 14 Piter wraca - wal do niego. Poza tym znajdzie się kilka sklepów w necie, które nie mają takich oporów jak SF przed handlowaniem z Europą, nazwę jednego masz nawet w tytule wątku :) .
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
kupiłem jak mówicie w be-cośtam nitrolona G2 i cena nie wydawała się przerażająca w porównaniu z tym co musiałbym dopłacić za przesyłkę , co innego jeśli kupuje się za większe pieniądze
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Sprzali :shocked!: Ci !? Na pewno masz tam jakieś "plecy" ;-) . Ich przecież szaraczki z ulicy i "drobnica" nie i interesuje. To "poważna firma" jest i przyjmuje tylko duże zamówienia :rofl: :blus:
  • 0

budo_kroffa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
czy ta firma na B, ktorej nazwy sie nie wymienia, to BJSystems? (bo to jedyna obok specshopu i guns.com.pl firma, ktora widzialem by miala w swojej ofercie surefire'y. no dobra przyznaje sie ze szukalem tylko g2'jek)
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Uuuuu, stary, napisałeś TO słowo :-( . No to teraz szybko do lazienki palce szorować w gorącej wodzie i detergentach przynajmniej 15 min ;-) .
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
witam....u Pitera ostatnio zakupiłem sf e2e :) polecam! i sprzedawcę no i towar oraz ceny.... :wink: czekam na jego powrót....zaraziłem się "bakcylem latarkowym" niedawno a już apetyt rośnie w miarę jedzenia.... :roll: może ktoś kupował sf gdzieś na świecie, gdzie sprzedają do polski?chodzi mi o sprawdzone sklepy i podpowiedz jak kupić aby służby celne drastycznie portfela nie odchudziły :lol: .... :
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
naprawdę nie rozumiem o co Wam chodzi, zamówiłem mailem, chyba czekałem z tydzień czy 2 aż sprowadzą ale nie było żadnych problemów
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
Aaaaaa! To kiedyś tam zadzwoń i pogadaj z wredną wydrą co odbiera u nich telefony. Powiedz, że Ci się spaliła żaróweczka i chciałbyć kupić nową :) . O ile nie wymienili wydry na lepszy model, to zrozumiesz o co biega. Są tacy co wtedy usłyszeli, że nie są dość poważnymi klientami a w ogóle to takie deale nie są interesujące, więc najlepiej żeby już sss...obie poszli, zamiast pani zawracać głowę ;-) .
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe SF na TadGear
.... kupował ktoś w TadGear :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024