Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy nozyk :))))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))
coś czuje że trzeba będzie szykować kaskę na duet Ares + Perrin w najbliższym czasie. Chociaż na razie jeszcze poczekam bo z NG nie przyszedł mi jeszcze nóż który zamówiłem ponad 4 tygodnie temu i trochę się boję.
A teraz obiecuję już ostatnie pytanie i zupełnie OT ale chciałem skakać po wątkach - jak się sprawuje G2 nitrolon? nadaje się na EDC? czy raczej szukać czegoś z luxeonem 3w? W G2 podoba mi się cena, power i możliwość podwojenia go przy pomocy P61, a pewnie świecił nie będę tak często żeby ciągle wymieniać bakterie i żarówki. Nie jest za duży do noszenia na co dzień?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))
Luxeon 3W - nix verstehen :)

G2 jest OK, czy "za duzy?", to ciezko powiedziec, bo ja Cie spytam teraz, "a jakie duze masz kieszenie" ;)

Do dzinow to mi sie Inova T1 lepiej miesci i ja tez raczej nosze, a G2 laduje w kurtce.

Zolty teraz ma zamontowany P61 i to jest rzeznia. Wiekszosc swiatla leci glowna wiazka, beam ma wieksza srednice. Widac roznice miedzy zoltym, a czarnym, ktory ma nadal P60.

Sie juz od dluzszego czasu wieczorem wybieram na strych, zeby fotki porobic (jeszcze Triada od ASP), ale jeszcze tam nie dotarlem ;)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))

Chodzi o Spyderco Perrin Street Bowie, który wydaje mi się prawie idealny do przewidzianych zastosowań

ja na ten noz choruje juz dobry rok
boje sie go kupic bez obmacania ze wzgledu na bardzo glebokie wyciecie pod palucha :oops:
ale koska jest z niego piekna (na fotkach 8) )
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))

ja na ten noz choruje juz dobry rok boje sie go kupic bez obmacania ze wzgledu na bardzo glebokie wyciecie pod palucha


Qkiel - ja trochę krócej ale doskonale Cię rozumiem - jest w nim coś co nie da mi spokoju dopóki go nie kupię. a podobno wycięcie jest bardzo wygodne, pełni rolę gardy, a nie zaczepia przy wyciąganiu.

Luxeon 3W - nix verstehen


Rybak - chodzi mi o jakąś latarenke z nową diodą lumileds - Luxeon Star w wersji 3 wat, są między innymi w modułach i latarkach SF, latarkach Nuwai i innych. to chyba optymalne połączenie poweru i jakiej takiej trwałości, tyle że dość drogie

a jakie duze masz kieszenie

zimą mam duże :-) a latem to rzeczywiście gorzej - pewnie niewygodnie ją nosić w kieszeni bojowek nie mowiac o dzinsach
  • 0

budo_iching
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))


P.S Myślisz już może o następnym nożyku :D ??


Daj sie nacieszyc czlowiekowi chociaz jeden dzien zanim znow poczuje glod :)


Myślałem, że to tylko ja tak mam... :-)

A poważnie - tragiczne jest to, że tak naprawdę to nigdy nie da się tego "głodu" nasycić... :-(

Pozdrawiam
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))
Hej Diabełek, chciałem Ci pogratulować znakomitego noża, bo dziś do mnie przyszedł taki sam :P no nie do końca taki sam bo plain urban camo - pierwsze wrażenie że wygląda jak podróba :wink: taki lekki... i to pokrycie.... ale już go lubie

PS. niestety MSE wygrał z Aresem.... na razie...
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy nozyk :))))

Hej Diabełek, chciałem Ci pogratulować znakomitego noża, bo dziś do mnie przyszedł taki sam :P no nie do końca taki sam bo plain urban camo - pierwsze wrażenie że wygląda jak podróba :wink: taki lekki... i to pokrycie.... ale już go lubie

PS. niestety MSE wygrał z Aresem.... na razie...


no to SUPER :) pierwsze wrazenie to ze to straszna zabawka co ?? :) ale lepiej nie mogles wybrac przygotuj sie ze jutro no pojutrze bedzieesz szukal do pomacania duzej wersji :) gratuluje :) i milego uzytkowania i szybkiego gojenia sie nio i kup sobie plyn na porost wlosow na przedramie :)
pozdrawiam
Microcholic :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024