Skocz do zawartości


Zdjęcie

zonk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk

Opisujac to w skrucie bo nie ma co sie rozdrabniac nad szczegolami bylo mniej wiecej tak koles spytal sioe czy mam jakis problem ja odpowiedzialem ze tak


A dlaczego zapytał, czy masz problem ? Spojrzałeś się mu w oczy? Zahaczyłeś barem przy mijaniu się ? Powiedziałeś coś ?
Początek nie jasny a zwykle bardzo ważny. To właśnie za ten początek można dostać po ryju albo nawet kosą.

ale pozniejszy przebieg wydarzen sprawil ze sie oddalili.


Jaki późniejszy bieg wydarzeń :roll: :? Wpierdzieliłeś im ? Przeprosiłeś ?
Sposób zażegnania zagrożenia też niejasny a nie mniej ważny.

Opowiedziałeś historię bez dwóch najważniejszych elementów.
Bez początku bo...nie chciałeś zrobić z siebie idioty albo prowokatora ? :?
Bez oczekiwanego zakończenia bo...byśmy nie uwierzyli czy też może bo nie chciałeś naszych pochwał czy też bałeś się krytyki zamiast oczekiwanych wynurzeń ?

Whatever, postąpiłeś BARDZO głupio prowokując ich do akcji.
Proponuję zrobić wątek "Ciao Darwin" albo "Ulica na wesoło" i przenosić tam takie kawałki.

A postąpił bym pewnie tak:
on: masz problem ?
ja: ja nie, ale widzę że ty masz, skoro się denerwujesz.
Albo coś w tym stylu.
Możecie mówić że też głupie, ale już dwa razy taki tekst pozwolił mi uniknąć bujki. Acha, sytuacje z tym tekstem zawsze były jeden na jeden. Nie wiem czy by to zadziałało gdyby oponent miał wsparcie kolegów. Nie wiem, może wtedy bym powiedział coś w stylu: spokojnie panowie, po co te nerwy, w szczególności w obliczu kosy. Ciężko mówić co by się zrobiło, dużo do powiedzenia ma adrenalina i nawyki zakodowane w podświadomości.
Może Ciscokid ma troche racji, może taki łagodny tekst by typa troszkę uśpił, a wtedy nagle plomba i w długą, a może jakaś efektowna obrotówka, ciscokid :wink: :twisted:
Tylko nie zacznij bluzgać, to był tylko żart.

Pozdroofka
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk

ja: ja nie, ale widzę że ty masz, skoro się denerwujesz


I w połowie tego zdania dostałbyś tubę-półmózgi nie chwytają sensu zdań wielokrotnie złożonych. Najlepiej jest powiedzieć od razu "Mam a bo co kurwa"(zalecane jeżeli masz w skarpetce 38kę) albo "sory".
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
W takim razie na ulicy zaczepiają ćwierć-mózgi - leją od razu, półmózgi-leją bez względu na to, co odpowiesz i 3/4 mózgi - jest szansa się z nimi dogadać. Ciekawe jak się dogadują 1/4 mózgi z 3/4 mózgami.
Ja chyba 2 na 2 razy w ciągu ostatniego roku trafiłem na tych ostatnich. Z tym dostaniem to różnie mogłoby być, zwłaszcza w solówce, szybki tenkan mam opanowany :)
A poza tym, Uzurpatorze, ciężko jest chyba sięgnąć do skarpetki jak jesteś na butach, ja Cię na nie wezmą natychmiast po tekście, który zaserwujesz, co, jak myślisz ? Bo ja bym najpierw sięgnął po 38-kę i wtedy już nie musiałbym nic mówić :twisted:

Pozdroofka
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
Jak dla mnie to za bardzo sie czepiacie.Jezeli jakis schab ktory lubi bic slabszych dostaje odpowiedz ktorej sie nie spodziewal i dostaje nauczke to to jak najlepiej.Nastepnym razem pomysli dwa razy zanim wystartuje do kogos.
Odstraszacie nowych forumowiczow gadkami typu idiota kretyn a nic nie wiece jak dokladnie to bylo .Teraz pewnie sam sie bedzie zastanawial czy cos napisac bo znowu jakis internetowy wszystkowiedzacy madafaka zacznie sie nabijac ,ze zle zrobil bo sie postawil zamiast posikac sie polozyc na ziemi i prosic zeby mu nic nie zrobili :roll:
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
Jasne. A gdyby ViTold dostał nożem pod żebro to na Budo znowu palilibyśmy świeczki.

dostaje nauczke to to jak najlepiej.Nastepnym razem pomysli dwa razy zanim wystartuje do kogos



A on dostał jakąś nauczkę? Jakoś o tym nie doczytałem.

a nic nie wiece jak dokladnie to bylo



A jak rozumiem ty dokładnie wiesz jak było? Wydaje mi się że też nie... ViTold napisał co napisał - niestety z jego relacji nie można wyczytać jak dokładnie wyglądała sytuacja i jak się zakończyła.

Teraz pewnie sam sie bedzie zastanawial czy cos napisac bo znowu jakis internetowy wszystkowiedzacy madafaka zacznie sie nabijac ,ze zle zrobil bo sie postawil zamiast posikac sie polozyc na ziemi i prosic zeby mu nic nie zrobili


Po pierwsze - nikt mu nie broni pisać, byle tylko pisał z sensem. Ocena jego zachowania jest bardzo subiektywna - każdy ma na ten temat swoje zdanie. Policz proszę ile jest w tym temacie postów mówiących że zrobił źle, a ile że zrobił dobrze...
Po drugie - a twoim miejscu powstrzymałbym się od szafowania słowami - powiedz mi czy ktoś określił ViTolda jako "kretyna i idiotę"? Nie wiem ale ja się tego nie doszukałem w tym temacie... Z kolei Ty Miklhale określasz całą grupę ludzi którzy się wypowiedzieli jako "wszystkowiedzący madafaka". Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie takie okraślenie jest po protu chamskie i obraźliwe - wiesz mam nadzieje co znaczy owo słówko "madafaka"? I skąd się wzięło? Mówisz że się nabiajmy? Fakt, ale nie obrażamy ludzi określeniami takimi jak ty. Tyle w temacie "wszystkowiedzących".

Sorry - temat walki z nożownikiem był wałkowany przez pewien czas do znudzenia, ViTold prosił o ocenę swojego zachowania i ją otrzymał. Pamiętaj Mikhale że kiedyś każdy był na tym forum nowy i każdy jakąś głupotę palnął. Jak dla mnie EOT.
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
HAHAHAHA...
a tak powaznie waszym gadaniem sploszyliscie Vitolda bo juz nie odpisal...
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
kocham ten dzial :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: zonk
chlopak sie sploszyl a wtedy sie postawil :wink: Nie wiem gdzie ucza stawiac sie kolesia z nozami :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024